Fuente
Мій шлях в IT (JavaScript Frontend) | Підсумки 2025 рокуДрузі, ще один рік добіг кінця. Цього разу він відчу...
291 Vistas/Alcance
2025-12-24 14:03
Mensaje №89
Підсумки 2025 рокуДрузі, ще один рік добіг кінця. Цього разу він відчувався зовсім інакше, ніж попередні. Якщо раніше я ще щось активно планував, щось собі намічав наперед, то цього року я майже повністю від цього відійшов. Життя нам постійно дає зрозуміти, що далеко не завжди все йде за планом, постійно зʼявляються обставини, задачі, пріоритети, які змінюють хід подій. І я вирішив більше не прив’язуватися до жорстких очікувань, щоб потім не розчаровуватись, якщо щось пішло не так.Цей рік був про роботу, фокус і глибину:🌠 Розібрався з рядом низькорівневих речей у програмуванні, до яких раніше просто не доходили руки. 🌠 Почав писати масштабний фуллстек пет-проєкт, працюю над ним вже третій місяць. Часу, як завжди, не вистачає, але є велике бажання, щоб до наступного Нового року він уже був запущений.🌠 Прийняв остаточне рішення змінити курс в напрямку fullstack і вже записався на перші курси.🌠 Окремо хочеться згадати про ШІ. Цього року я почав значно активніше використовувати його в роботі. Він реально прискорює розробку. Але у будь-якому разі це точно окрема тема для окремого поста або навіть статті.🌠 Також цього року сталася важлива для мене річ — я написав статтю, яка отримала дуже багато позитивних відгуків і зайняла перше місце на DOU. Це було неочікувано і дуже приємно.🌠 Навіть знов написав, вже мого третього Таємного Санту на Node.js + Express.js + TelegramAPI (Але про це окремо)🏆 Найбільший особистий фокус цього року — це, без сумнівів, англійська. Я без перебільшення почав займатися нею в рази більше, ніж раніше. Нарешті вийшов новий рівень і тепер у переписках англійською вкрай рідко користуюся перекладачем. В цілому, основне зусилля за останній рік я вклав саме в мову — і дуже цьому радий.Рік вийшов не таким, як я колись міг би його запланувати. Але він точно не був поганим. Він був чесним, робочим, місцями складним, місцями дуже приємним — таким, яким він і мав бути.Хочу побажати всім у новому році знаходити свої точки опори, берегти нерви й не втрачати відчуття, куди і навіщо ти йдеш.
Всіх з Різдвом, та наступаючим Новим Роком!🎄