👁 71
26-02-01 08:06
Ми завжди показуємо звіти ДО та ПІСЛЯ…Але ніхто навіть не уявляє, як ми самі чекаємо це “ПІСЛЯ” від Захисників… 😭Бо інколи ворог сильніший…І він забирає найкращих… 🖤Саме цієї неділі ми не дочекалися двох звітів…Саме цієї неділі ми знову стали на коліна від болю…Бо втратили друзів…Бо серце не витримує, коли чекаєш відповіді — а приходить тиша… тиша зі словами "безвісті зниклі" 😭🕯️Відправлень було багато.Номери ТТН 590015616935975900156169497059001561701967590015617032855900156170047359001560746849590015652880735900156169919459001561697804204513557973305900156004598659001560824666І лише колективи Нова пошта та Гуманітарна Нова пошта бачать нашу сильну роботу, нашу швидкість, нашу силу…Але в моменти швидкого реагування ми не завжди встигаємо фіксувати все —бо віримо,бо чекаємо,бо сподіваємося на добрі зворотні звіти…Але, на жаль… інколи замість “ПІСЛЯ” приходить біль… 💔....ми будемо стояти.Поки бʼються наші серця.Поки потрібна допомога.Поки є кому чекати “ПІСЛЯ”… 🇺🇦🕊️Ми віримо і молимося за кожного Захисника в полоні, "безвісті зниклого" і того, що саме зараз боронить нашу країну і дає нам життя🙏🙏🥺💙💛Разом ми — сила.Разом ми — тил, що тримає фронт.Разом — до Перемоги 💪💙💛Дякуємо кожному. Працюємо далі. Не зупиняємось.4874 1000 2422 1486