Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Павло Фролов
Añadido 06 ene. 2025

Павло Фролов

@frolovProParliament
Número de suscriptores: 2 911
Fotos: 435
Videos: 88
Enlaces: 695
Descripción:
Офіційний канал народного депутата України, Голови Спеціальної комісії з питань захисту ВПО Павла Фролова. Мій Facebook - https://www.facebook.com/pavlo.frolov.5
Fuente

Павло Фролов | Павлоград. Дві поїздки — два висновки.▪️Перша поїздка до Павлограда, в...

Logotipo de la comunidad de telegram - Павло Фролов Павло Фролов @frolovProParliament
505 Vistas/Alcance 2025-09-08 10:25 Mensaje №1292
Павлоград. Дві поїздки — два висновки.▪️Перша поїздка до Павлограда, відверто кажучи, мене шокувала. Місце, яке має гарантувати безпеку та підтримку, не може так виглядати!▪️Друга поїздка, показала нам, реальну роботу для людей. Після релокації центру, ситуація помітно покращилася: є більше порядку, краща організація, люди отримують якіснішу допомогу. Однак з цим залишаються проблеми, які треба негайно вирішувати:▪️евакуація, в т.ч. маломобільних людей і людей з інвалідністю, досі відбувається без чіткої інформації про місце призначення;▪️бракує прозорої комунікації - адреса, фото місця «тилової» евакуації, маршрут;З’явилися розмови, що центр можуть закрити. Але цього робити категорично не можна! ❗️Це не лише підрив довіри людей - це буде кримінальна відповідальність за нецільове використання коштів, витрачених на релокацію центру.У телефонній розмові з головою Дніпропетровської ОВА Сергієм Лисаком я отримав чітке запевнення: центр у Павлограді закривати не будуть і я щиро вдячний йому за цю позицію.Висновки 1. Павлоградський центр має працювати як повноцінний хаб підтримки, а не тимчасовий майданчик. 2. Необхідна прозорість та комунікація — люди повинні знати, куди їх евакуюють. 3. Потрібен алгоритм евакуації маломобільних осіб, із залученням медиків та соцслужб.4. Усі очільники областей мають займатись пошуком МТП та приведенням їх у належний для проживання стан.Дякую всім, хто продовжує працювати у Павлоградському центрі й допомагати нашим людям💙💛