Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Звільнення Лівобережжя Херсонщини
Añadido 06 ene. 2025

Звільнення Лівобережжя Херсонщини

@free_khersonregion
Número de suscriptores: 14 694
Fotos: 8,210
Videos: 7,240
Enlaces: 1,370
Descripción:
Нас ненавидять кацапи і зрадойоби Надати інфо по ворогу: @Khersonregion_bot @Rus_ni_peace_da_bot Оплачувана робота на ТОТ @Khersonregion_bot Події звільнення. Канал не є офіційним джерелом інформації. Ми - дещо більше😏
Fuente

Звільнення Лівобережжя Херсонщини | Тему заморозки по лінії фронту просувають і допускають власники медіа ...

Тему заморозки по лінії фронту просувають і допускають власники медіа джерел саме ті, хто не мають нічого спільного із поняттям втрати. Ці люди бажають закінчення війни будь-якою ціною, навіть ціною життів українців, які знаходяться багато років в окупації. Особливо неприємним є той факт, що деякі особи пишуть подібне з міст, які також були окуповані. Ці люди роблять пости, втягуючи населення у ту реальність, в якій живуть самі, проте ця реальність лише їхня. Для людей, на чию землю прийшли росіяни, заморозка по лінії фронту значить смерть. Можливо смерть не для всіх фізична, але всередині ці люди стануть мертві. Дім, це не дах та стіни, це дещо більше, про що деякі не задумуються, поки мають це все. Заморозити по лінії фронту, це те саме, що зрадити. Це віддати. Це прогнутися та виконати умови ворога. Цікаво, чи насправді піде на це наш Президент. Так, ми чуємо його заяви, що Україна не віддає свої території. Але при цьому допускають зупинення по поточній ЛБЗ та звільнення дипломатією. Як я вже писав не раз, дипломатія працює тільки для тих, хто має сильну сторону. З рф згодом знімуть санкції, вона окріпне. І так території і залишаться на сотні років під рф. Всім, хто просуває і підтримує тему заморозки і ніяким чином не намагається медійно захейтити цю тему та підтримати своїх земляків в окупації, бажаю відчути згодом це все на собі. Але тоді світ зміниться і нікому вас не буде жаль. Всім небайдужим, всім, хто щось робить для наших людей, велика подяка! Таких людей багато. А та меншість, яка по шию влізла у своє ж багно, всі вони бажають лише медійності, не більше. *Нагадую, всю інформацію по ворогу на окупованих територіях Херсонської, Запорізької областей та Криму писати на наш інфо-ресурс @Khersonregion_bot#admin