🌟180625: aespa під час інтерв’ю для @Style/Star1, спеціальний випуск до липневого номера ASEA 2025.Фотосесія aespa була знята у спеціально підготовленій студії у день церемонії нагородження ASEA 2025.— Ми зовсім не очікували отримати три нагороди, причому дві з них — це десани. Ми зазвичай не до кінця усвідомлюємо, скільки любові отримуємо, але в такі моменти це вражає нас по-справжньому. Спочатку здавалося, що нічого особливо не змінилося (у порівнянні з дебютом), але якщо подумати, спектр викликів, які ми можемо приймати, значно розширився. Тепер не дивно бачити, як інші артисти підспівують нашим пісням і беруть участь у челенджах.Останнє повернення на сцену також стало викликом для гурту:— Ми дуже переживали, адже сам жанр не надто популярний. Якщо ‘Armageddon’ здавався наповненим, то ‘Whiplash’ — більше схожим на звільнення від усього зайвого.Коли ми вперше виступили в Tokyo Dome, були здивовані й розчулені тим, що стільки людей прийшли подивитися саме на нашу сцену.Цього разу в нас є пісня (Dirty Work) з відносно повільним темпом. Це стиль, який дозволяє виділити деталі, тож, думаю, ми зможемо показати інший бік aespa.Усі нагороди, які ми отримали — це результат того, що ми створили разом із Май. Ми хочемо перетворити ці емоції не на гордість, а на енергію — і віддячити вам ще кращою музикою.▫️▫️#info@foraespa
🌟 100425: оновлення бабблу Вінтер[12:08 AM KST]— єєєєєє— сьогодні день народження Джімін-онні…— отже, ще один день народження, який ми провели разом— ммм— це вже дев’ятий раз…?— справді??!??!!!!— це божевілля— треба сказати— Джімін-онні— ваааах…— це вражає[12:11 AM KST]— просто зараз Місс Ю Джімін— каже, що зворушена моїм подарунком і листом— тому— я попросила її надіслати селфі з мокрими очима від сліз— мабуть, вона зараз у шоці від усіх повідомлень з привітаннями— ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ я просто тихенько чекатиму— 😊🙃[12:13 AM KST]— сподіваюся, це буде щасливий день народження…😄— а серед усього цього ще й треба перезапостити W Korea— трошки таке собі— довелося трохи відчути настрій— хм— хоча— нічого не вдієш— треба, звісно[12:15 AM KST]— ця дівчина зрозуміє… або навіть не зверне увагу— насправді, можливо, це я так переймаюся*емоджі*— для фотосету W цього разу я справді— зробила неймовірний вибір?— після дебюту— вперше!!!— у — найперший— раз!— я зробила всі фото від початку до кінця без лінз…..— мої… голі очі…— не можу повірити, що зробила фотосесію без лінз…— може, тому й відчувалося інакше…— якось— 🙂 це не оце відчуття— 😏 оце саме той погляд— просто погляньте на очі— ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ ага ㅋㅋㅋ саме вони— просто подивіться на очі— 😐 не це 😒 а ось це— очі— ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ це справді щось новеньке… мої голі очі…— ах, ви ж бачили під час моїх прямих трансляцій — але фотосесія — це ж інше…— здається, я ніколи не робила зйомку без (лінз)…— ну… чекайте з нетерпінням… 😏😏[12:24 AM KST] — ну все, йдіть спати швиденько, всі— я збираюся подивитися «Someday or One Day» і спробувати зрозуміти його ще раз— якщо засну під час перегляду…— доведеться передивлятися, так…?— ах, може подивитися завтра…— а треба було дивитися під час кардіо сьогодні…— хоча ні, я б усе одно не встигла додивитися…— спершу спробую— швиденько спати— т/і!!!!!!!!*емоджі*— виглядає трохи меланхолійно*емоджі*— хехе, це щире кохання🫶— на добраніч, т/і~~~~~~~~#bubble 🌟#winter🌟@foraespa
🌟 200225: оновлення бабблу Каріни [4:24 PM KST]— т/і, я підготувала подарунок під час концерту!— але я не знаю, коли він вийде— я думаю…. вам… сподобається?— а також я хочу з'їсти ттокбоккі зараз, але я хочу лише два шматочки. мені, мабуть, слід не їсти, чи не так?— аххх, я думаю тут немає маленької порції ттокбоккі— я хочу зʼїсти ттокбоккі в стаканчику!!!— знаєте, які продають на ринку — я проведу гру балансу— ттокбоккі, які продають на ринку чи ті, що продають біля школи *фотографія 1*— проти*фотографія 2*— ви ж розумієте, в них різний вайб— воно дійсно— дуже смачне— добре, наступне це— звичайні рибні котлети (*без соусу)— чи гострі рибні котлети*фотографія 3*— проти*фотографія 4*— не радійте раніше часу!— ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ— твіґім (*смажена у фритюрі страва) / сунде (*кров’яна ковбаса)*фотографія 5*— проти*фотографія 6*— денім на денімі / дурненька *фотографія 7-8*— я не збиралась це відправляти— я думала відправити тільки фото їжі— але потім захотілось і це 🌸#bubble 🌟#karina🌟@foraespa
🌟 050225: оновлення бабблу Вінтерза 04.02[3:42 AM CST]— я хотіла з’їсти тако одразу після приїзду, але виникла проблема з доставкою— тому я так і не змогла його поїсти,,,— ні, я його не їла— було занадто клопітно, тож я просто не стала замовляти— з’їла два рамьони— як і очікувалося,, рамьон,,— завтра вже точно з’їм тако хехехе— я їла Jin Ramyeon (гострий) і темпура удон— ах, чому…— я ж точно прийняла душ— але чому мої руки пахнуть рамьоном?— ,,,запах такий сильний— ні, але ж я їла не руками, чому тоді вони так пахнуть?— це дивно, тепер, коли я замислилася— мм?— це справді дивно— …?!— я що, перетворююся на рамьон?— ну, це не найгірше, що могло б статися— оскільки завтра нам не треба рано вирушати, я зможу трохи довше поспати— хехехехехехехехехехехе— вчора я дуже добре виспалася хехехехе— останнім часом я тренуюся раз на день.— моя мета — дотримуватися цього режиму до кінця туру.— поки що мені це вдається— я спробую дотримуватися цього й надалі— і…— зачекайте— подивіться мою сторіз через хвилину хехехе— ах-ах, зачекайте 5 хвилин— ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ зачекайте ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ— у мене є одна думка— думаю— закінчу з цим і…— завантажу…[4:06 AM CST]— зачекайте хехехехехехехехехехе— 2 хвилини— ㅠㅠ я не граю в «відштовхування-притягування»— я дійсно просто притягую вас до себе— ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ— зачекайте ㅋㅋㅋㅋㅋ, я думаю ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ— я роблю це ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ— ха,,, у мене дилема.— хмм,…— ок, рілси— дивіться в рілсах хехехехе— не в сторіз, а в рілсах!— …як вам…??— я реально вагалася, чи викладати це в сторіс, чи в рілси— я навіть запитала у брата— сторіз дав би більш стильний вайб— але оскільки рілси залишабться в записах, не буде відчуття, що щось втрачено. от я і питала, куди краще завантажити.— . завантажила це в рілси з мокрими від хвилювання руками— фух, я нервувала— це… нормально…??— але що б там не було, хехе, т/і все одно все сподобається~~~~~~~~— це фото місяця я зробила у США.— красиве, правда?— оскільки я не записувала це серйозно, воно, мабуть, звучить легковажно— але в цьому і є його фішка— ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ ви розумієте, який настрій я хотіла передати, правда? ^^— просто послухайте це без зайвих думок хехехехехе— не знаю, але мої руки знову спітніли— ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ— просто послухайте це без зайвого напруження— хіхі[4:28 AM CST]— а тепер я зникну, бо мені соромно— бувайте!#bubble 🌟#winter🌟@foraespa
🌟 051124: оновлення бабблу Вінтер [1:40 PM KST]— воу, я не можу повірити, що просування з Whiplash закінчилося— таке відчуття, що я зроблю це знову наступного тижня...?— вибачте, я не можу зробити це знову— мій графік вже влаштований— 😊— однак незабаром буде багато шоу нагородження наприкінці року— просто почекайте ще трохи, хоробрі воїни— під час KGMA, ну... крім виступів aespa, я могла би зробити щось інше— оскільки це мій перший, коли я MC...✨— ах, точно, Whiplash— під час приспіву я вдарилася головою— і зробила "One look give em Whiplash"— спочатку не було частини, де я торкалася своєї голови. це просто перетворилось ~~ ‘One look give em Whiplash~~~’— ось як це було— якщо я зроблю це як "чак"!— правильно (в цій частині)!— ви знаєте, що я маю на увазі, так?— важко використовувати слова, щоб сказати це— я думаю ви зрозуміли суть 😜— ᄏᄏᄏᄏᄏᄏᄏᄏᄏᄏᄏᄏ— ддак— чак— ббак— ви знаєте, що я маю на увазі— ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ— схоже, вам це подобається— та частина, де камера ловить його ᄏᄏᄏᄏᄏᄏ прямо перед цим— я хотіла це зробити, тому я зробила це...😗😗— я хотіла похвалитися цим— але я постійно забувала[5:03 PM KST]*фотографії*— останнє шоу 🖤#bubble 🌟#winter 🌟@foraespa
🌟 170624: оновлення бабблу Каріни[9:20 PM KST]— я часто ношу червоний одяг...! але насправді навіть зараз я ношу синій наряд? я думаю, що це тому, що я завжди фотографую, коли ношу червоні наряди— це не шаманізм.(*вона нещодавно згадала у своєму прямому ефірі, що коли вона отримала своє передбачення, гадалка сказала їй, що у неї немає вогненної енергії, тому їй потрібні теплі тони, щоб доповнити її, а теплі тони, які їй найкраще підходять, - червоний, рожевий і золотий. тому вона каже, що вона одягнена в червоний не через гадалку, але це дійсно збіг, що вона завжди робить фотографії, коли носить червоний колір.)[9:32 PM KST]— оскільки ми вже давно залишаємося за кордоном, я повільно стаю людиною, яка володіє 0 мовами— я думала, що моя японська та англійська покращуються, але я заїкаюся, коли розмовляю цими мовами— хіхі, але всі вони одного дня будуть покращені..? я права.........?— ось як це має бути, чи не так...!.?!?!?!!??— я роблю прогрес, вірно.....!???!??!?!?!??#bubble 🌟#karina 🌟@foraespa