Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Фонтан за мільйон Полтава
Añadido 22 nov. 2021

Фонтан за мільйон Полтава

@fontan1000000
Número de suscriptores: 23 411
Fotos: 15,800
Videos: 4,260
Enlaces: 7,340
Descripción:
Канал про Полтаву Зв'язок з адміном каналу: @fontanadmin Чат: https://t.me/fontan1000000chat #Poltava #Полтава Банка монобанку на підтрмику каналу: https://send.monobank.ua/jar/7VFVSjtrRZ buymeacoffee: https://www.buymeacoffee.com/poltavafon9
Fuente

Фонтан за мільйон Полтава | У суботу ввечері у парку «Перемога» сталася масова бійка: потерпілий о...

Logotipo de la comunidad de telegram - Фонтанзамільйон Полтава Фонтан за мільйон Полтава @fontan1000000
7 080 Vistas/Alcance 2026-02-02 09:57 Mensaje №22134
У суботу ввечері у парку «Перемога» сталася масова бійка: потерпілий отримав тяжкі травми обличчяОфіційно поліція повідомляє, що 31 січня близько 22:30 у парку «Перемога» побили хлопця 2006 року народження. За фактом нанесення тілесних ушкоджень середньої тяжкості відкрито кримінальне провадження.Напередодні до Фонтану звернувся підписник, який став очевидцем подій та надав деталі інциденту. Далі пряма мова:Вчора (31.01) був захід у "Вілла Крокодила", який завершився о 22:00. Після цього в парку Перемоги зібралася група приблизно з 30 хлопців у балаклавах, які бігали територією. Близько 22:40, поки ми чекали таксі, до нашої компанії підбіг хлопець, за яким гнався цей натовп. Почалася потасовка, нашу компанію з чотирьох людей розібрали по одному (кожен був один проти п’ятьох).Одного з наших друзів повалили на землю і били ногами. На місце прибули 4 наряди поліції, але більшість учасників встигли розбігтися. Залишилося лише п'ятеро. Нашого друга оглянула швидка, яка вже була в парку, але серйозних травм на місці не зафіксувала. Вже пізніше у лікарні після КТ встановили діагноз: перелом стінок орбіти обох очей, контузія лівого ока та струс головного мозку.Поліція не стала перевіряти документи у тих, хто залишився на місці, тому заява фактично написана на невідомих осіб. Навіть коли одного з нас ударили в затилок прямо при співробітниках поліції, нікого не затримали. Зараз поліція встановлює осіб, причетних до правопорушення.Також у той же вечір підписники надіслали відео, як біля ЦУМу натовп підлітків до когось чіплявся і бився. Ймовірно, це одна і та сама компанія.Що взагалі відбувається? Зумери посходили з розуму?