Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Фонтан за мільйон Полтава
Añadido 22 nov. 2021

Фонтан за мільйон Полтава

@fontan1000000
Número de suscriptores: 23 411
Fotos: 15,800
Videos: 4,260
Enlaces: 7,340
Descripción:
Канал про Полтаву Зв'язок з адміном каналу: @fontanadmin Чат: https://t.me/fontan1000000chat #Poltava #Полтава Банка монобанку на підтрмику каналу: https://send.monobank.ua/jar/7VFVSjtrRZ buymeacoffee: https://www.buymeacoffee.com/poltavafon9
Fuente

Фонтан за мільйон Полтава | Полтавці скаржаться на відсутність електроенергії в будинках коли воно...

Logotipo de la comunidad de telegram - Фонтанзамільйон Полтава Фонтан за мільйон Полтава @fontan1000000
7 140 Vistas/Alcance 2026-01-18 06:51 Mensaje №22009
Полтавці скаржаться на відсутність електроенергії в будинках коли воно повинно бути по графікаЛист від підписниці: - Добрий день, звертаюся до Вас з надією, хоча б на розголос. Вже більше місяця частина багатоквартирних будинків на Подолі (вул.Старий Поділ, Миру, Вузька, пров. Петра Ротача) залишаються без світла навіть коли воно є по графіку. На неодноразові звернення до кол-центру Обленерго нам розповідають про "аварійну ситуацію над виправленням якої працює бригада". І вони дійсно працюють, поки по графіку є світло вони намагаються лагодити, а потім світло (яке так і не з'явилося) вимикають по графіку.Голови ОСББ писали офіційні звернення до керівництва Полтаваобленерго, до Полтавської ОВА. У Полтавській ОВА м'яко відповіли, що прямого впливу на АТ "Полтаваобленерго" вони не мають. Полтаваобленерго у відповіді запевнили, що знають про цю ситуацію, і все вже полагоджено (ми бачили ремонтні бригади працювали). Але від 16.01, знову та сама "аварійна ситуація"... Отже полагодити не вийшло?! Черга до якої включені адреси наших житлових будинків 1.1, тобто на сьогодні ми мали отримати 5.5 год зі світлом, а по факту його немає з 07:00 ранку.Додатково хочу зазначити, що новобудови не мають опалення при вимкненні світла!Та і для наявних засобів поліпшення умов (акамулятори, інвектори, ecoflow, і т.д.) треба час для зарядки. Ситуація складна, все більше охоплює відчай, подекуди ходять розмови і думки перекривати Південний міст, та ми розуміємо що це не додасть нам світла в оселі. Тому окрім написання листів до всіх можливих інстанцій вирішили ще додати публічний розголос. Дуже сподіваємося що хоч щось допоможе, бо на наступний тиждень обіцяють -30°..