Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Кирило Фесик
Añadido 14 jul. 2024

Кирило Фесик

@fesykkyrylo
Número de suscriptores: 6 205
Fotos: 4,870
Videos: 169
Enlaces: 709
Descripción:
Офіційний канал голови Оболонської РДА Для оперативного зв’язку зі мною: https://t.me/fesykchat [email protected] +380502680324

👥 Número de suscriptores

6 205
Promedio/Día:: -5
Promedio/Tiempo:: +39
Promedio/Mes:: +44

👁️ Vistas promedio por mensaje

4 799
Promedio/Día:: 2,640
Promedio/Tiempo:: 5,574
ERR: 77.34%

📊 Mensajes por Día

1.7
Último día: 1
Promedio semanal: 1.3
Promedio por día: 1.7

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 17,600 25-09-16 15:25
Сьогодні ми провели об’їзд адресами, де виконується капітальний та поточний ремонт покрівель, один з важливих елементів комфортного та безпечного проживання в будинку.Цього року ми реалізуємо комплексний капітальний ремонт у 16 житлових будинках. Водночас уже виконано 72 поточні ремонти, а до кінця року заплановано провести ще близько 200 поточних ремонтів покрівель.Такі виїзди дозволяють краще зрозуміти проблематику з дахами та на власні очі побачити якість робіт. Можу впевнено сказати – вони виконуються якісно і прослужать людям багато десятків років.Хочу окремо подякувати депутатам Київської міської ради, які підтримують виділення коштів на ці роботи. Адже проблема дахів – це особливий виклик для мешканців верхніх поверхів, і, як правило, вона не зачіпає весь будинок, а лише тих людей, хто проживає під самою покрівлею.Як завжди закликаю всіх до співпраці. Якщо у вашому будинку є проблеми з покрівлею – звертайтесь до нас за номером 050 268 03 24. Ми обов’язково відпрацюємо ситуацію разом і плануватимемо капітальні ремонти на наступний рік.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 1,360 25-09-15 15:58
🕯Сьогодні ми відкрили меморіальну дошку на честь нашої Захисниці з Оболоні – Фесенко Тетяни Сергіївни, позивний «Мурка».Варто наголосити на особливому факті: серед Героїв, увічнених на нашій алеї памʼяті, лише дві жінки, які віддали своє життя за Україну, і обидві вони служили у складі 244 окремого батальйону. Кому цікаво почитати історію Ірини Новік, пам’ять якої ми вшановували зовсім нещодавно, залишаю посилання з інформацією по неї.Тетяна народилася 11 травня 1992 року у Гостомелі. Вона мала щиру любов до життя, родини та маленької донечки. З початком повномасштабного вторгнення, 24 лютого 2022 року, стала на захист держави, спершу у складі 129 окремого батальйону, а з червня – у складі 244 батальйону 112 окремої бригади ТрО. Вона брала участь в обороні Києва, Бучі, Ірпеня, Мощуна, згодом – у боях на Харківщині, біля Чугуєва, Куп’янська, Вовчанська.Своє останнє бойове завдання Тетяна виконувала у Сіверськодонецькому районі Луганської області, у селищі Діброва, поблизу Серебрянського лісу. Після ворожого артилерійського обстрілу поранену Тетяну з поля бою виносив її чоловік – саме на його руках вона й померла.Фесенко Тетяна була нагороджена орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) та нагрудним знаком «Золотий хрест» (посмертно). Разом з чоловіком вони мали спільне гасло: «Разом до кінця світу». В Тетяни залишилась донечка Ліза, якій мама мріяла подарувати життя у вільній Україні.Світла пам’ять Героїні!Оболонь пам’ятає і шанує кожного, хто віддав своє життя за наше майбутнє.Кожна історія нашого Героя – особлива! Більшість з наших полеглих Захисників я знав особисто і мабуть не забуду ніколи. Історія Тетяни та її родини, не може залишити байдужим нікого!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 3,700 25-09-14 15:55
🌹Сьогодні ми традиційно відзначили День міста Бахмут разом з нашими друзями-бахмутянами, які чудово інтегрувались у нашому районі та столиці. Захід вже третій рік відбувається у парку «Наталка» та об’єднав сотні людей.Свято розпочалося дитячою розважальною програмою: працювали ігрові зони, майстер-класи, ярмарок, виставка творів Сергія Садчікова, а також інформаційні блоки від Червоного Хреста та ДСНС.Далі вже традиційно відбулася урочиста висадка 30 кущів троянд на знак пам’яті про місто Бахмут.Концертна програма «З Бахмутом у серці» подарувала гостям багато емоцій: виступали ансамблі «Домінанта», «Рапсодія», юні та дорослі солісти, а також Заслужений академічний зразково-показовий оркестр ЗСУ.Свято завершилось частуваннями, дружнім спілкуванням та фотозонами біля «Алеї троянд».Наша команда традиційно взяла участь в організації, зокрема велика подяка начальниці Відділу культури - Ользі Бондарчук, яка як завжди з душею поставилась до організації даного свята!Бахмут став символом героїзму української нації, а також великого горя - коли знищуються цілі міста в терористичній та несправедливій війні.Вже маю велику кількість друзів серед бахмутян. Також чудово поспілкувався з начальником Бахмутської міської військової адміністрації ОлексіємРевою.Хочу звернути увагу, що в нашому районі з 2022 року працює Хаб-підтримки бахмутян, де завжди можна отримати допомогу та підтримку! Залишаю посилання на їх telegram канал.Дякуємо всім, хто долучився до цього теплого і світлого дня. Бахмут назавжди у нашому серці!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 1,720 25-09-10 10:52
Вчора Оболонь завмерла у скорботі, віддаючи останню шану своєму Герою.Музиченко Юрій Васильович народився 9 жовтня 1971 року в Києві, тут же виріс та навчався у школі. Здобув фах газозварювальника та кіно-механіка, служив у морфлоті.Любив приїжджати до бабусі в селище Ставище Київської області, де згодом створив родину та збудував власний дім.У 2023 році Юрій став на захист країни – у складі 4-ї бригади оперативного призначення імені Героя України сержанта Сергія Михальчука «Рубіж» він служив головним сержантом, зенітником. Та, на жаль, війна забрала його життя.У нього залишилися дружина, четверо доньок та внуки. Для всіх рідних, друзів та знайомих він був оптимістом, життєрадісним і завжди готовим першим прийти на допомогу.Оболонь попрощалася з Героєм, схиливши голови у пошані та подяці за його мужність і відданість.Вічна пам’ять та шана Юрію Музиченку.Я вдячний кожному оболонцю за те, що зупиняєтесь під час нашого прощання та віддаєте шану Героям на Щиті! Вони заслуговують на нашу спільну повагу та вдячність!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 16,700 25-09-08 08:52
🛠️Незважаючи на те, що навчальний рік вже почався, наша інтенсивна робота по покращенню освітнього простору, триває!Днями провели об’їзд навчальними закладами Оболонського району, щоб перевірити хід ремонтних робіт.У Ліцеї «Оболонь» відремонтовано місця загального користування, приміщення класів, бібліотеку та коридори. Також замінено систему опалення та електропостачання. Усі роботи завершено до початку навчального року, тож Ліцей зустрів учнів у комфортних умовах. Дякую директору Євгену Полякову за теплу атмосферу та професійну роботу, щиро пишаюсь вами!У Ліцеї №256, директоркою якого є молода та амбітна Ірина Димань, також відремонтовано класи та коридори, замінено систему опалення й електропостачання. Усі роботи завершені вчасно – до старту навчального року.Наостанок завітали до новопризначеної директорки Школи І–ІІІ ступенів №226 – Наталії Долженкової. У закладі відремонтовано коридори, замінено систему опалення та електропостачання. Роботи вже на етапі завершення. Також на найближчий час плануємо капітальний ремонт укриття та фасаду закладу!Щиро дякую Управлінню освіти, яке невпинно реалізує масштабні проєкти та з кожним роком зміцнює лідерські позиції району.Дякую директорам та всьому колективу освітянської спільноти Оболоні!‼️Важливо‼️ На сьогодні вже розпочато процес бюджетного планування на наступний рік. Прохання до всіх директорів, батьків та педагогічних колективів, запрошуйте мене на проблемні локації, я обов’язково приїду! Найближчі обʼїзди планую саме на такі локації, адже ми завжди плануємо ресурс з урахуванням реальних побажань громади та ніколи не приймаємо рішень самостійно!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 1,760 25-09-06 08:58
🕯️ Вчора Оболонський район попрощався з Героєм – Саєнком Юрієм Володимировичем.Юрій до 8 класу навчався у школі №298, а з 8 по 11 клас – у школі №233. Після закінчення навчання працював дозувальником медичних препаратів на Борщагівському фармацевтичному заводі.У нього залишилися дружина Ганна та дві донечки — Валерія (10 років) і Святослава (2 роки).12 червня 2024 року Юрій був мобілізований до лав Збройних сил України. Служив у 80-й десантно-штурмовій бригаді як навідник десантно-штурмового відділення. З липня 2024 року брав участь у бойових діях на території Донецької та Сумської областей, а також у районах прикордоння з Курською областю, захищаючи Україну, її народ і державні інтереси.30 серпня 2025 року Саєнко Юрій Володимирович загинув під час виконання бойового завдання в селі Садки Сумської області.На жаль, я особисто не зміг бути присутнім на прощанні через важливу виїзну нараду з міським головою. Втім, це ніколи не перешкоджає нашій адміністрації та мешканцям Оболонського району достойно провести в останню путь нашого Героя.Пишаюсь тим, що в Оболонському районі існує така традиція прощання з Героями оболонцями!Вічна пам’ять та шана Захиснику України!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 1,620 25-09-02 16:48
Вчора начальник КМВА Тимур Ткаченко провів надважливу й актуальну нараду, у якій взяли участь керівники районів, департаментів, керівництво КМВА та головне – мешканці постраждалих будинків, які озвучили свої проблемні питання.За результатами обговорених питань та постійної роботи КМВА впроваджуються суттєві зміни для покращення допомоги кожному потерпілому.Зокрема, у Києві створена оперативна група для швидкого реагування на проблеми з відновленням. Також на рівні районів працюватимуть соціальні менеджери, які супроводжуватимуть кожного потерпілого.Наш район активно долучається до цієї роботи, і ми підтримуємо постійний зв’язок із усіма потерпілими.Військова адміністрація разом із районами приділяє особливу увагу покращенню загальної роботи міста та реагуванню на терористичні атаки ворога. У цьому напрямку вже є значний прогрес, і робота постійно вдосконалюється – як у діяльності штабів, так і в подальшому супроводі.Найближчими днями планується чергове виїзне навчання з фізичним розгортанням усіх елементів штабу за участю відповідальних структур.Якщо ви бажаєте долучитися до цього навчання чи маєте пропозиції, телефонуйте за номером 0502680324.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 16,000 25-09-01 12:06
Сьогодні світлий день для тисяч українських школярів.Надзвичайно відповідальний день для їхніх батьків і, без перебільшення, головний день року для всіх освітян.У цей святковий день я щасливий був відвідати три заклади нашого району: Ліцей №16, Ліцей №157 та Ліцей «Оболонь».Кожне свято було організоване по-особливому: з великою увагою до деталей, любов’ю до дітей та справжньою командною роботою.Щира подяка директорам цих закладів - Максиму Хрищенюку, Тетяні Єрмак та Євгену Полякову за запрошення та нашу постійну спільну працю!Також хочу вибачитися перед тими директорами, чиї запрошення я не зміг прийняти цього разу.Дякую всій освітянській родині нашого району за щоденну працю та навчання дітей! Дякую батькам за віру в Україну, адже те, що ви відводите своїх дітей до наших шкіл – це прояв справжнього патріотизму та довіри до нашої держави.А дітям бажаю отримувати радість від навчання, знаходити нових друзів та щиро насолоджуватися цим чудовим етапом життя – попри всі складні часи навколо.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 1,710 25-08-30 12:28
Сьогоднішній день об’єднав у собі дві надзвичайно важливі події.Зранку, о 9:00, разом із загальнонаціональною хвилиною ми провели молитву за всіх безвісти зниклих Захисників. Встановили таблички на Алеї калин, запустили «кульки надії» та підняли «прапор надії» на честь Міжнародного дня зниклих безвісти!Щиро бажаю кожній родині не втрачати віру й дочекатися найголовнішого – повернення наших Героїв додому живими та неушкодженими.А вже пізніше долучився до, патріотичного забігу «Шаную воїнів, біжу за Героїв України» де також ми виступили партнерами!Це щорічний захід започаткував у 2018 році батько загиблого Героя російсько-української війни, «кіборга» Олексія Дурмасенка — Олег Дурмасенко, спільно з Таїсією Братасюк та Дмитром Примаченком. Відтоді він став щорічною традицією й важливою подією, яка об’єднує тисячі українців у світі пам’яттю про Героїв.Кожен учасник біг за конкретного воїна. Пробіг і я свої 5 км. Бігли наші освітяни, чимало оболонців, киян, ветеранів, хлопців із важкими пораненнями. Атмосфера заходу була неймовірною – це вже справжня традиція, яка має глибокий сенс.Особисто я біг за Героя Андрія Шияна та мав нагоду поспілкуватися з його чудовою родиною.Пам’ятаємо кожного нашого Героя та увіковічнюємо цю пам’ять на багато поколінь вперед!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 1,900 25-08-29 07:37
Сьогодні один із двох днів у році, коли у мене особисто майже немає слів. Я висловлюю щирі слова співчуття тим людям, для яких цей день особливий через особисті причини та втрати.Сьогодні вся країна вшановує День пам’яті Захисників України, які загинули в боротьбі за Незалежність, Суверенітет і територіальну цілісність. Він відзначається щороку 29 серпня.Цей день було встановлено указом Президента у 2019 році для гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і добровольців, які віддали життя за Україну. Дата обрана невипадково: саме 29 серпня 2014 року відбулася трагічна Іловайська подія, коли під час виходу українських військових із оточення ворог жорстоко розстріляв наші колони. Це стало символом жертовності, незламності та великої ціни за свободу. З того часу соняшник став символом цього дня, нагадуванням про ті поля, де віддали життя наші Герої.Сьогодні на Алеї Героїв у нашому районі відбулася молитва за всіх загиблих, згадали Героїв, поспілкувалися з родинами. Це була щира, душевна зустріч, сповнена скорботи і вдячності.Також сьогодні оголошено день жалоби, і ми згадали цивільних, які загинули під час вчорашньої страшної атаки на Київ. Цей біль близький кожному з нас, адже втрати торкаються не лише фронту.Важливо пам’ятати, що ця війна не почалася у 2022 році. Вона триває вже одинадцятий рік, і кожен з цих років, позначений втратами, мужністю і незламністю нашого народу.Сьогодні слова безсилі, але ми повинні говорити, пам’ятати і дякувати. Слава Героям завдяки яким країна вистояла попри все!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook