Fuente
Кирило Фесик | Якщо чесно не люблю дописи про наради та зустрічі. Завжди намагаюсь пи...
1 000 Vistas/Alcance
2024-10-18 11:43
Mensaje №1845
Якщо чесно не люблю дописи про наради та зустрічі. Завжди намагаюсь писати про конкретний результат роботи.Але сьогодні я хочу розказати про важливу зустріч і в чомусь визнати й своє особисте недопрацювання та закликати до більш активної співпраці з нами!Всі ми знаємо, що сфера ЖКГ у столиці має деякі системні проблеми, що викликано рядом об’єктивних та суб’єктивних причин!Для їх подолання потрібна спільна робота співвласників, всіх відповідних структур міста та організацій, що займаються обслуговуванням житлового фонду, в незалежності від форми власності!Сьогодні, ми з головами Оболонських ОСББ та ЖБК обговорили спільне планування бюджету на наступний рік, в розрізі програм співфінансування.Моя особиста мета це забезпечити виділення фінансування, звісно за допомогою депутатів КМР, на всі проєкти співфінансування для будинків, які бажають взяти участь у них та мають правильно оформлені документи!У мене велике прохання, до всіх голосів ОСББ, ЖБК, а також мешканців інших будинків, які хочуть взяти участь. Звертайтесь до нас, готуйте документи відповідно до законодавства та вимог міста та давайте покращувати разом стан вашого житла!Запевняю вас, що єдиний реальний механізм проведення капітальних ремонтів житлового фонду є саме програма співфінансування!Все інше це обман та популізм!Ми зі свого боку готові надавати будь-яку методологічну допомогу під час підготовки документів, шукати джерела фінансування та забезпечувати прозоре та якісне виконання робіт!Також будемо раді в індивідуальному порядку обговорювати усі питання сфери ЖКГ, які в тому числі було озвучено на сьогоднішній нараді! Сподіваюсь на співпрацю та готовий до відкритих зустрічей та діалогів!Контакти для зв'язку або запису на зустріч: 050 268 03 24 (дзвінки або повідомлення в telegram).