Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Кирило Фесик
Añadido 14 jul. 2024

Кирило Фесик

@fesykkyrylo
Número de suscriptores: 6 205
Fotos: 4,870
Videos: 169
Enlaces: 709
Descripción:
Офіційний канал голови Оболонської РДА Для оперативного зв’язку зі мною: https://t.me/fesykchat [email protected] +380502680324
Fuente

Кирило Фесик | Шановні мешканці Оболонського району, враховуючи важливість ситуації, ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Кирило Фесик Кирило Фесик @fesykkyrylo
2 100 Vistas/Alcance 2024-07-16 15:58 Mensaje №1517
Шановні мешканці Оболонського району, враховуючи важливість ситуації, що виникла з будинком по вулиці Олександра Архипенка, 5-а, а також те, що такі випадки непоодинокі як в місті, так і в країні, хочемо надати деякі роз'яснення, як для мешканців самого будинку, так і для мешканців району та міста в цілому!Щодо проблем із газопостачанням - просимо вас враховувати, що відсутність газопостачання по будинку викликано пожежею на дев'ятому поверсі в будинку. Відповідно газова служба, зобов'язана відключити будинок від газопостачання та здійснити всебічну перевірку кожної квартири будь-яких можливих витоків.Це питання безпеки та життя усіх мешканців будинку. Станом на сьогодні перевірено вентиляційні канали житлового будинку складений акт та направлено в газову службу. Завтра представники газової служби перевірять мережу газопостачання на предмет витоків, прохання мешканців бути дома (компетенція АТ «Київгаз»).Щодо перебоїв зі світлом - аварійні ситуації з даним будинком полягають у перегорянні запобіжника на трансформаторній підстанції ДТЕК. Тобто, після включення електроенергії в будинку максимально збільшується споживання, що спричиняє аварійне відключення запобіжників, автоматичних вимикачів. Чому так відбувається? При забудові житлового будинку відділена потужність на квартиру три кВт, у зв'язку з чим було встановлено систему захисту та комутації в трансформаторній підстанції, головний розподільний щит та поверхових щитах, відповідного номіналу розраховану на проєктну потужність. Мешканці квартири обладнали свої приміщення енергомісткими електроприладами. У зв'язку з чим вони переобладнали свої мережі та самостійно встановили завищеного номіналу автоматичні вимикачі, що спричинило виходу з ладу обладнання захисту в головному розподільчому щиту житлового будинку та ТП ДТЕК. Тобто, проблема полягає не в тому, що щитова будинку не витримує та дає збій, а саме спрацьовує система захисту в ТП ДТЕК, щоб запобігти перегоранню трансформатора в ТП.Відповідні заявки, які свідчать про те, що ми від імені Керуючої компанії робимо на ДТЕК запити про усунення аварії, докладаємо! На жаль через те, що такі ситуації виникають дуже часто, ДТЕК закриває заявки та вказують, що відсутність світла спричинено віяловими відключеннями. За період вихідних днів працівниками Керуючої компанії було надано заявок понад 50 на відсутність напруги від ТП до житлового будинку, фото заявок прикріплюю в коментарях. Також в ці вихідні, силами Керуючої компанії будо проведено часткову заміну електромереж. На цьому тижні також заплановані ремонтні роботи з підвищення рівня безпеки по даному будинку. Хочемо також зауважити, що таких будинків де відбувається таке перенавантаження підстанцій, тільки по Оболонському району - 50. Відповідно по місту Києву їх декілька сотень!Це загально міська та в цілому загальнодержавна проблема, яку можна вирішити лише свідомим та розумним споживанням! І звісно, що ситуація покращиться, коли збільшиться рівень енергогенерації! Варто розуміти, адміністрація району немає на балансі жодних об'єктів енергетики та немає можливості впливати на їх роботу, заміну або ремонт.Сьогодні українська енергетика перебуває в кризі, аналогів якої не було у світовій історії!Просимо розуміти, адже саме через це ми стикаємось з такими проблемами як сталась у даному будинку.