Fuente
Кирило Фесик | Днями разом із депутаткою КМР та нашою подругою Ганною Свириденко відв...
1 430 Vistas/Alcance
2026-04-01 11:20
Mensaje №4705
Днями разом із депутаткою КМР та нашою подругою Ганною Свириденко відвідали школу №232, яку очолює чудова та дуже завзята директорка Вікторія Рижова.Впевнений, що більшість освітян і дітей пам’ятають наш конкурс «Мій район — моя ініціатива». Ганна Свириденко була серед журі, і їй дуже сподобався проєкт саме цього закладу, тож вона виділила кошти на його реалізацію.Дякую дітям за таку ініціативу, а Ганні — за підтримку та фінансування ідеї, запропонованої самими учнями.Окремо поспілкувалися про проблеми закладу та визначили пріоритети. Дійшли висновку, що школа потребує оновлення вхідної групи, адже нещодавно було оновлено фасад.Також уже розпочинаються внутрішні роботи в межах поточних ремонтів. Школа має дуже сильне учнівське самоврядування та якісну педагогічну базу, що робить її конкурентною навіть у наш непростий час.Окремо обговорили проблему незавершеного розриття КТЕ, яке знаходиться прямо на території школи і, окрім естетичного вигляду, несе потенційну небезпеку.Будемо й надалі допомагати розвиватися цьому закладу.Дякую директорці, всьому педагогічному колективу та нашій подрузі Ганні за чергову підтримку.Також продовжуємо працювати над залученням ресурсів для реалізації проєктів в межах конкурсу «Мій район – моя ініціатива».Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook