Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Кирило Фесик
Añadido 14 jul. 2024

Кирило Фесик

@fesykkyrylo
Número de suscriptores: 6 205
Fotos: 4,870
Videos: 169
Enlaces: 709
Descripción:
Офіційний канал голови Оболонської РДА Для оперативного зв’язку зі мною: https://t.me/fesykchat [email protected] +380502680324
Fuente

Кирило Фесик | 1 березня до мене звернулися мешканці Оболоні, які проживають на вулиц...

Logotipo de la comunidad de telegram - Кирило Фесик Кирило Фесик @fesykkyrylo
15 000 Vistas/Alcance 2026-03-20 09:23 Mensaje №4617
1 березня до мене звернулися мешканці Оболоні, які проживають на вулиці Петра Панча (зокрема, будинки №11, 11-А, 11-Б, 9, 7, 4, 2).Проблема полягає в тому, що під час будівництва ЖК «Поляріс» забудовник планує продовжити дорогу фактично під вікнами вже існуючих будинків.Я одразу відреагував на звернення та взяв участь у зустрічі із забудовником і мешканцями. На жаль, конструктивного діалогу не вийшло – представник забудовника поводився некоректно.Ми домовилися діяти виключно в правовому полі, аби уникнути будь-яких маніпуляцій чи звинувачень.Разом із мешканцями узгодили подальшу спільну роботу та взаємодію з іншими державними органами.Наразі вже зареєстрована відповідна петиція. Її ініціював активіст та наш друг Олександр Кучерявий, який також був присутній на першій зустрічі та продовжує комунікацію з мешканцями.Мова йде про заборону будівництва дороги під вікнами житлових будинків у межах ЖК «Поляріс».За нашою інформацією, належних документів на будівництво цієї дороги немає. Ми вважаємо, що такі дії можуть порушувати права та інтереси мешканців.Водночас важливо зазначити: ні я, ні мешканці не виступаємо проти добудови ЖК у межах законних дозволів. Правову оцінку яким мають надавати компетентні органи.Що стосується заїзду – навколо є достатня кількість альтернативних проїзних шляхів, які не створюватимуть дискомфорту для людей.Тому повідомляю про цю петицію та особисто долучаюся до її підтримки.Якщо ви поділяєте позицію, що будівництво дороги під вікнами житлових будинків є неприпустимим і не може відбуватися всупереч волі мешканців – прошу підтримати. Підписати петицію можна в один клік у додатку Київ Цифровий за ПОСИЛАННЯМ ☑️ Або на сайті петицій Київради за ПОСИЛАННЯМ Якщо маєте інші думки, буду радий їх почитати.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook