Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Кирило Фесик
Añadido 14 jul. 2024

Кирило Фесик

@fesykkyrylo
Número de suscriptores: 6 205
Fotos: 4,870
Videos: 169
Enlaces: 709
Descripción:
Офіційний канал голови Оболонської РДА Для оперативного зв’язку зі мною: https://t.me/fesykchat [email protected] +380502680324
Fuente

Кирило Фесик | Нагадуємо мешканцям Оболонського району про можливість зареєструватися...

Logotipo de la comunidad de telegram - Кирило Фесик Кирило Фесик @fesykkyrylo
2 380 Vistas/Alcance 2026-03-09 11:06 Mensaje №4536
Нагадуємо мешканцям Оболонського району про можливість зареєструватисядля участі у Громадській асамблеї, яка вперше в місті Києві відбудеться саме у нашому районі.У квітні–травні 2026 року проходитиме Громадська асамблея на тему підтримки ветеранів, ветеранок та їхніх родин у межах проєкту Конгресу Ради Європи «Зміцнення багаторівневого врядування та місцевої демократії для підтримки відновлення України».Це справді унікальний проєкт залучення громади до міського управління та потенційних реформ.Це можливість для мешканців безпосередньо долучитися до обговорення важливих питань громади та запропонувати власні рішення щодо підтримки тих, хто захищав і захищає нашу країну.Серед усіх зареєстрованих учасників шляхом жеребкування буде відібрано 45 людей, які братимуть участь у роботі асамблеї. Для кожного відібраного учасника передбачена винагорода – 3000 грн від Ради Європи.Реєстрація триває до 12 березня 2026 року.Зареєструватися можна за ПОСИЛАННЯМ або звернутися за адресою:вул. Левка Лук’яненка, 16, каб. 313тел. 426-49-49Дякуємо Конгресу Ради Європи за підтримку та допомогу у розвитку участі громади в прийнятті рішень.Також дякую усім, хто вже зареєструвався!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook