Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Кирило Фесик
Añadido 14 jul. 2024

Кирило Фесик

@fesykkyrylo
Número de suscriptores: 6 205
Fotos: 4,870
Videos: 169
Enlaces: 709
Descripción:
Офіційний канал голови Оболонської РДА Для оперативного зв’язку зі мною: https://t.me/fesykchat [email protected] +380502680324
Fuente

Кирило Фесик | 24 лютого — це день, у який справді важко підібрати слова.Одна з найтя...

Logotipo de la comunidad de telegram - Кирило Фесик Кирило Фесик @fesykkyrylo
1 760 Vistas/Alcance 2026-02-24 09:55 Mensaje №4443
24 лютого — це день, у який справді важко підібрати слова.Одна з найтяжчих, найтрагічніших і водночас найважливіших дат в історії нашої держави та в історії російсько-української війни.Саме на цю дату, сьогодні ми відкрили третю чергу алеї наших Героїв, провели пам’ятний захід і спільну молитву за полеглих захисників і захисниць.На заході були присутні багато родин наших Героїв, військовослужбовці — не лише з Оболонського району, а й з інших районів столиці, зокрема з ГО «Київська міська спілка ветеранів АТО Деснянського району».Також прийшли наші друзі, які долучилися як до створення алеї, так і до процесів меморіалізації на загальнодержавному рівні.Я вдячний кожному, хто сьогодні прийшов. Наші Герої заслуговують на те, щоб ми їх пам’ятали. Ми всі маємо пам’ятати, завдяки кому наша країна вистояла, а столиця змогла відбити ворога.Спілкуючись із людьми, які заплатили таку ціну за нашу державу, щоразу замислюєшся: масштаб горя, яке принесла нам велика війна, людському розуму важко осягнути.Тому сьогодні, у загальнонаціональний день молитви, згадайте кожного, хто віддав своє життя за Україну.Дякую за проникливі виступи нашим друзям: «Русину» з Третього армійського корпусу, Олегу Дурмасенку, Ксенії Шиян та Миколі Ковтуненку.Окрема подяка дітям наших музичних закладів за прекрасне виконання Державного Гімну України, а також співаку SUROV — за щире виконання пісні «Внебодим».Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook