Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Кирило Фесик
Añadido 14 jul. 2024

Кирило Фесик

@fesykkyrylo
Número de suscriptores: 6 205
Fotos: 4,870
Videos: 169
Enlaces: 709
Descripción:
Офіційний канал голови Оболонської РДА Для оперативного зв’язку зі мною: https://t.me/fesykchat [email protected] +380502680324
Fuente

Кирило Фесик | Шановні оболонці!Продовжуючи роботу над подоланням наслідків енергетич...

Logotipo de la comunidad de telegram - Кирило Фесик Кирило Фесик @fesykkyrylo
22 700 Vistas/Alcance 2026-02-16 15:48 Mensaje №4421
Шановні оболонці!Продовжуючи роботу над подоланням наслідків енергетичної кризи, ми проводимо ґрунтовний аналіз її причин, а також визначаємо заходи, необхідні для підвищення стійкості енергосистеми саме нашого району.На моє переконання, енергетична криза складається з чотирьох елементів:ураження генерації та, як наслідок, її дефіцит;ураження систем транспортування електроенергії;аварії на підстанціях ДТЕК і кабельних мережах під час перепадів напруги;четвертий елемент — будинкові мережі та електрощитові.За останній місяць в інформаційному просторі з’явилося чимало «експертів» із роздумами щодо перших двох елементів енергетичної стійкості. Я принципово не вступаю в ці дискусії, адже не є енергетиком, і ці питання навіть не міського рівня. Спекулювати на цьому я не планую.Натомість зі свого боку хочу максимально вплинути на ті елементи, на які справді можу і маю вплив.Щодо роботи з електрощитовими в будинках — ми працюємо системно й найближчим часом повідомимо про результати. Впевнений, що місто виділить необхідні ресурси для посилення цього напрямку.Окремо хочу повідомити про взаємодію з ДТЕК. Я вдячний енергетикам та керівнику ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі» за постійну реакцію на наші звернення. Водночас переконаний, що постійне «латання дір» негативно впливає на довгострокову енергетичну стійкість району.На сьогодні існує домовленість з ДТЕК про проведення капітальних ремонтів на найбільш проблемних підстанціях, а також на об’єктах кабельної інфраструктури.Ми зі свого боку проаналізували та систематизували значний масив даних щодо проблемних локацій. Але щоб не упустити щось важливе, прошу вас допомогти нам зібрати додаткову інформацію — пишіть у коментарях адреси найбільш проблемних будинків із коротким описом ситуації.Окремо прошу звернути увагу голів ЖБК, ОСББ та приватних керуючих компаній, а також усіх, хто самостійно передавав заявки до ДТЕК. Поділіться з нами інформацією про проблемні локації — або в коментарях під цим дописом, або за номером приймальні 0502680324.Увага! Мешканці проспекту Володимира Івасюка, 26, 28, 30, 32, а також вулиці Прирічної, 1 та 1-А — звернення щодо вашої вже «легендарної» ТП-4617 підготовлено та направлено до ДТЕК і, звісно, буде продубльовано в загальній інформації по нашому району.Робота триває.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook