Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Кирило Фесик
Añadido 14 jul. 2024

Кирило Фесик

@fesykkyrylo
Número de suscriptores: 6 205
Fotos: 4,870
Videos: 169
Enlaces: 709
Descripción:
Офіційний канал голови Оболонської РДА Для оперативного зв’язку зі мною: https://t.me/fesykchat [email protected] +380502680324
Fuente

Кирило Фесик | Шановні оболонці і не тільки, адже ситуація, що склалась у місті, стос...

Logotipo de la comunidad de telegram - Кирило Фесик Кирило Фесик @fesykkyrylo
4 820 Vistas/Alcance 2026-01-26 11:59 Mensaje №4349
Шановні оболонці і не тільки, адже ситуація, що склалась у місті, стосується всіх киян, які потерпають від енергетичного терору ворога.Враховуючи, що впродовж останніх тижнів особисто був присутній та координував перезапуск енергоживлення в окремих будинках, а також у телефонному режимі опрацьовуються буквально сотні подібних випадків, хочу звернути увагу на один важливий фактор, який безпосередньо впливає на стабільність відновлення електропостачання.Після російських терористичних ударів, коли відбуваються тривалі екстрені відключення електроенергії по всьому місту, багато приладів, що працюють за накопичувальним принципом (павербанки, холодильники, бойлери тощо), при поверненні електрики створюють значне пікове навантаження на мережі, іноді навіть на зовнішнє обладнання ДТЕК.Тому маю прохання: ми всі локальні аварії, звісно, відпрацьовуємо, але для підвищення стабільності повернення електроенергії у ваші домівки, будь ласка, координуйтесь у домових чатах щодо поетапного запуску електроприладів — хоча б з різницею у 20 хвилин. Також бажано у разі екстрених відключень світла вимикати з розеток потужні прилади. Це напряму впливає на енергетичну стійкість столиці та наявність електрики у ваших будинках.Щиро дякую за розуміння та співпрацю.З усіх питань можна звертатись на цілодобову гарячу лінію:066 356 35 20044 334 61 02Зазначена вище інформація стосується будинків усіх форм управління.Окремо – велика подяка всім комунальникам нашої керуючої компанії, які вже третій тиждень на ногах – без вихідних та відпочинку.Ви проводите величезну роботу, яку ми відчуваємо та дуже цінуємо.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook