Fuente
Кирило Фесик | Наша столиця оговтується після одного з найбільших ударів по енергосис...
2 540 Vistas/Alcance
2026-01-09 17:08
Mensaje №4299
Наша столиця оговтується після одного з найбільших ударів по енергосистемі. Складність ситуації додатково посилена екстремальними погодними умовами.Станом на сьогодні енергетики та комунальні служби працюють 24/7, аби якнайшвидше стабілізувати ситуацію. В Оболонському районі вона вже поступово вирівнюється. Не буду озвучувати деталей чи прогнозів, однак ми в постійній координації з міськими службами і робимо все можливе, щоб найближчим часом стабілізувалося теплопостачання.У разі потреби ви завжди можете зігрітися та отримати відносний комфорт у Пунктах Незламності.Вони вже активно приймають людей.Сьогодні особисто перевірив декілька пунктів незламності. Оглянули, як організована робота, та чи є на місцях усе необхідне для забезпечення людей теплом і альтернативними джерелами живлення.Хочу наголосити, що такі перевірки – це передусім можливість з’ясувати, чи потрібна додаткова допомога людям які забезпечують їх роботу з боку адміністрації. Бачу, як кожен з вас докладає максимум зусиль для якісної організації роботи, і щиро ціную вашу відданість та відповідальність.Якщо, хто з відповідальних за роботу пунктів незламності має якісь пропозиції, ви завжди можете звернутись до мене та обговорити.Я завжди на зв’язку. Працюємо в посиленому режимі.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook