Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Кирило Фесик
Añadido 14 jul. 2024

Кирило Фесик

@fesykkyrylo
Número de suscriptores: 6 205
Fotos: 4,870
Videos: 169
Enlaces: 709
Descripción:
Офіційний канал голови Оболонської РДА Для оперативного зв’язку зі мною: https://t.me/fesykchat [email protected] +380502680324
Fuente

Кирило Фесик | Днями столиця зазнала значного удару, насамперед по об’єктах енергетич...

Logotipo de la comunidad de telegram - Кирило Фесик Кирило Фесик @fesykkyrylo
1 930 Vistas/Alcance 2025-12-29 14:36 Mensaje №4254
Днями столиця зазнала значного удару, насамперед по об’єктах енергетичної інфраструктури Києва та області. Це, безумовно, спричинило суттєві труднощі в роботі енергетичної системи у столиці та зокрема в нашому районі.Усі відповідні служби працюють у режимі 24/7. Ми розуміємо, що станом на зараз частина квартир усе ще перебуває в ситуації, коли опалення не відновлено в необхідному обсязі.Кожне питання опрацьовується індивідуально. Ми намагаємося реагувати на всі звернення, які надходять у чат мого Telegram-каналу та в коментарях на Facebook.Загальна ситуація станом на вихідні: 606 будинків без електропостачання, 236 будинків з відключеним опаленням та гарячим водопостачанням.Станом на сьогодні відключення електроенергії стабілізуються та поступово переходять у режим графіків. Окремо хочу зазначити, що за рідкісними випадками, ми жодним чином не можемо вплинути на наявність чи відсутність світла.Теплопостачання відновлено, однак триває процес видалення повітря з системи, що подекуди може призводити до тимчасової відсутності тепла в окремих оселях. Ситуація контрольована, наразі робиться все можливе для стабілізації теплопостачання та гарячого водопостачання протягом найближчої доби.На сьогодні опрацьовано з усуненням наслідків понад 300 заяв та звернень.Прошу не сумніватися: всі служби, у тому числі районні, роблять максимум можливого для якнайшвидшої стабілізації ситуації. Водночас важливо розуміти, що місто Київ проходить надзвичайні випробування, пов’язані з війною, і ми працюємо в межах наявних ресурсів, зокрема й людських.Якщо у вас залишилися звернення, які ще не були опрацьовані, будь ласка, залишайте їх у коментарях із зазначенням контактного номера телефону.Окремо хочу подякувати всім енергетикам та комунальникам, які усувають наслідки обстрілів та вцілому працюють в зимовий період для організації стабільного його проходження!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook