Fuente
Кирило Фесик | Сьогодні – чергова важлива подія для освіти та інклюзивної екосистеми ...
3 560 Vistas/Alcance
2025-08-15 14:10
Mensaje №3244
Сьогодні – чергова важлива подія для освіти та інклюзивної екосистеми Оболонського району.Наш чудовий навчально-реабілітаційний центр №22, який надає освітні послуги дітям з особливими потребами та має великий потенціал розвитку, отримав нового директора – Гребенюк Тетяну Миколаївну. Це висококваліфікований фахівець із великим досвідом і науковим підґрунтям та не стороння людина для Оболоні. Раніше вона працювала у Центрі комплексної реабілітації для дітей та молоді з інвалідністю.Перед призначенням ми провели низку зустрічей із батьками та детально вивчили проблематику роботи НРЦ №22. Переконаний, що разом із новим колективом, за активної взаємодії з батьками та нашої підтримки, Тетяна Миколаївна зможе дати потужний поштовх розвитку закладу. Вірю, що вже за рік-два він стане одним із найкращих у місті Києві.Ми зі свого боку гарантуємо максимальну матеріальну підтримку. Вже найближчим часом новий директор підготує план, щоб наступного року ми могли передбачити серйозні та фундаментальні інвестиції у розвиток центру. Закликаю батьківську громаду та педагогічний склад активно співпрацювати з Тетяною Миколаївною та зі мною особисто. Всі пропозиції, зауваження чи ідеї готові обговорювати на відкритих зустрічах. Наш номер для контакту 0502680324.Разом із нашим Центром комплексної реабілітації та садочком «Я+сім’я», який невдовзі запрацює у відремонтованому приміщенні, НРЦ №22 стане частиною єдиної інклюзивної екосистеми Оболонського району. Це дозволить дітям і молоді з особливими потребами та їхнім батькам отримувати найкращі освітні та реабілітаційні послуги.Щиро дякую директорці Департаменту освіти і науки Фіданян Олені та всім, хто допоміг реалізувати цей важливий крок і підтримав запропоновану нами кандидатуру.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook