Fuente
Кирило Фесик | Продовжуємо розвивати стратегічні проєкти з нашими новими друзями з Ки...
1 790 Vistas/Alcance
2025-08-12 14:03
Mensaje №3234
Продовжуємо розвивати стратегічні проєкти з нашими новими друзями з Київської школи економіки.KSE – це не просто освітній заклад світового рівня, а велика освітня екосистема з багатьма напрямками та ідеями, які об’єднує високий рівень соціальної відповідальності та інновацій.Саме тому вони миттєво відгукнулися на мою пропозицію розробити навчальний курс для директорів закладів освіти, який буде реалізовано на високому рівні з урахуванням усіх тенденцій сучасного світу.Сьогодні ми відвідали Тетяну Єрмак директорку одного з провідних закладів нашого району, а саме Ліцею №157 та обговорили актуальні проблеми, з якими стикаються директори. Найближчим часом усі керівники закладів освіти Оболонського району зможуть безкоштовно пройти відповідний навчальний курс від KSE.Прошу всіх колег і друзів серед директорів, а також їхніх заступників поділитися своїми думками з цього приводу або принаймні замислитися над цим. Вже скоро ми проведемо більш широке обговорення з цього приводу!Я переконаний, що директори освітніх закладів, відіграють фундаментальну роль для збереження нашої держави та її подальшого розвитку! Я буду і надалі робити все від мене залежне, щоб допомагати та підтримувати їх!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook