Fuente
Кирило Фесик | Сьогодні Оболонь в скорботі. Ми провели в останню путь ще одного нашог...
1 800 Vistas/Alcance
2025-05-09 18:48
Mensaje №2676
Сьогодні Оболонь в скорботі. Ми провели в останню путь ще одного нашого Героя — Спасуна Нікіту Валерійовича, з позивним «Скай». Йому було лише 27.Нікіта народився 4 січня 1998 року у Києві, мешкав в Оболонському районі, навчався у середній школі №219. Свідомий, гідний, патріотичний — таким його запам’ятали вчителі та друзі.27 грудня 2024 року Нікіта став до лав Збройних Сил України, аби захищати Батьківщину. Служив у складі 78-го окремого десантно-штурмового полку, 2-го батальйону. Був оператором ударних безпілотних авіаційних комплексів. Загинув 2 травня 2025 року поблизу населеного пункту Нова Січ на Сумщині, захищаючи Україну і кожного з нас.На поховання прийшли рідні, зокрема брат, однокласники, вчителі, побратими та багато небайдужих оболонців. Разом ми схилили голови в глибокій шані та вдячності за його подвиг.Його ім’я обов’язково буде вшановане на фасаді рідної школи, де Нікіта навчався, а також назавжди залишиться на Алеї Пам’яті Героїв Оболонського району.Вічна пам’ять та слава Захиснику України!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook