Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Кирило Фесик
Añadido 14 jul. 2024

Кирило Фесик

@fesykkyrylo
Número de suscriptores: 6 205
Fotos: 4,870
Videos: 169
Enlaces: 709
Descripción:
Офіційний канал голови Оболонської РДА Для оперативного зв’язку зі мною: https://t.me/fesykchat [email protected] +380502680324
Fuente

Кирило Фесик | Сьогодні Оболонь в скорботі. Ми провели в останню путь ще одного нашог...

Logotipo de la comunidad de telegram - Кирило Фесик Кирило Фесик @fesykkyrylo
1 800 Vistas/Alcance 2025-05-09 18:48 Mensaje №2676
Сьогодні Оболонь в скорботі. Ми провели в останню путь ще одного нашого Героя — Спасуна Нікіту Валерійовича, з позивним «Скай». Йому було лише 27.Нікіта народився 4 січня 1998 року у Києві, мешкав в Оболонському районі, навчався у середній школі №219. Свідомий, гідний, патріотичний — таким його запам’ятали вчителі та друзі.27 грудня 2024 року Нікіта став до лав Збройних Сил України, аби захищати Батьківщину. Служив у складі 78-го окремого десантно-штурмового полку, 2-го батальйону. Був оператором ударних безпілотних авіаційних комплексів. Загинув 2 травня 2025 року поблизу населеного пункту Нова Січ на Сумщині, захищаючи Україну і кожного з нас.На поховання прийшли рідні, зокрема брат, однокласники, вчителі, побратими та багато небайдужих оболонців. Разом ми схилили голови в глибокій шані та вдячності за його подвиг.Його ім’я обов’язково буде вшановане на фасаді рідної школи, де Нікіта навчався, а також назавжди залишиться на Алеї Пам’яті Героїв Оболонського району.Вічна пам’ять та слава Захиснику України!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook