Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Кирило Фесик
Añadido 14 jul. 2024

Кирило Фесик

@fesykkyrylo
Número de suscriptores: 6 205
Fotos: 4,870
Videos: 169
Enlaces: 709
Descripción:
Офіційний канал голови Оболонської РДА Для оперативного зв’язку зі мною: https://t.me/fesykchat [email protected] +380502680324
Fuente

Кирило Фесик | Робота над меморіалом на честь полеглих Оболонців вже виходить на фіні...

Logotipo de la comunidad de telegram - Кирило Фесик Кирило Фесик @fesykkyrylo
921 Vistas/Alcance 2025-02-06 16:00 Mensaje №2286
Робота над меморіалом на честь полеглих Оболонців вже виходить на фінішну пряму, і кожен, хто проходить повз цю локацію, може спостерігати, як вона набуває завершеного вигляду. Спільними зусиллями ми створили невеликий сквер на одній із ключових вулиць нашого району, який матиме глибокий філософський зміст. Це місце стане нагадуванням тисячам Оболонців про подвиг наших Героїв, які віддали свої життя за Свободу та Незалежність України, а також про всіх, хто щохвилини продовжує цю боротьбу. Це буде місце, де ми збиратимемося, щоб вшановувати наших Захисників та важливі пам’ятні дати для країни.Щасливий бачити, скільки людей долучилося до створення меморіалу. В першу чергу, це родини полеглих Героїв, а також соціально відповідальний бізнес, який зробив значний внесок. Якщо чесно, я навіть не очікував на таку підтримку. Сьогодні до нас завітала Ксенія Шиян із нашої дружньої 3-го Батальйону Свобода Бригади швидкого реагування Рубіж Національної гвардії України. Вона передала гільзи для квітів, які мешканці приноситимуть на алею. Ксенія — одна з ідеологів цієї локації, людина, яка зробила величезний внесок у розвиток культури вшанування наших Героїв. Неможливо не згадати й Олега Дурмасенка, який вклав колосальні зусилля у створення цієї алеї, розвиток ветеранської політики та патріотичного виховання. Про нього обов’язково розповімо окремо згодом! Хочу подякувати Благодійному фонду «Завжди Надія» та зокрема Людмилі Байло та Івану Яремі, які вклали свої сили та творче натхнення в прикрашання гільз для нашої алеї! Щиро дякую за ваш внесок, кожна така співпраця надзвичайно важлива в реалізації такого важливого проєкту!Відкриття Алеї пам’яті Героїв Оболоні – вже зовсім скоро!