Fuente
Кирило Фесик | Сьогодні Оболонська РДА втратила вірного хвостика - собачку Люсю, яка ...
13 800 Vistas/Alcance
2025-01-14 10:21
Mensaje №2190
Сьогодні Оболонська РДА втратила вірного хвостика - собачку Люсю, яка від народження проживала у будівлі нашої адміністрації та яку знали усі місцеві жителі.Її любив та піклувався про неї весь колектив адміністрації, багато наших відвідувачів любили з нею гратись, фотографуватись та підгодовувати смаколиками.Вона стала талісманом Оболонської адміністрації та дуже вірним другом! Надзвичайно чемна та доброзичлива собака, яка любила діток.У неї цікава доля, вона пережила не одного голову адміністрації, її мама також жила в Оболонській адміністрації та народила 6 цуценят, з яких вижила лише наша Люся!Люся з нами пережила найважчі часи повномасштабного вторгнення у 2022 році. На її очах Оболонський район пройшов великий шлях!На жаль, близько року тому, Люся захворіла і знову місцеві мешканці та працівники зробили все, щоб трішки продовжити її життя поруч з нами!Дякуємо нашій хвостатій подружці за дружбу та радість, яку вона дарувала протягом 15 років кожному, хто ступав на поріг адміністрації!Фото взято з відкритих джерел та особистих фото-архівів працівників.