Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Феміда прозріває
Añadido 14 jul. 2024

Феміда прозріває

@femida_oko
Número de suscriptores: 1 414
Fotos: 223
Videos: 18
Enlaces: 33
Descripción:
Канал, що сприяє виявленню корупції в органах юстиціЇ та правосуддя, а також якісному оновленню юридичної галузі України. @InfoFemida_Bot - конфіденційний зворотній зв`язок. Пишіть нам, досягаймо змін разом!

👥 Número de suscriptores

1 414
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: +57
Promedio/Mes:: +79

📊 Mensajes por Día

0.3
Último día: 1
Promedio semanal: 0.6
Promedio por día: 0.3

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 3,720 25-10-30 13:02
Феміда висловлює щиру подяку Нотаріальній палаті за подачу позову проти Міністерства юстиції, бо вболіває за обидві сторони (але абсолютно впевнена, що позов буде відкликано).Пані Інна Бернацька таки має яйця, слід визнати, й Феміда думає, що вона має непогані шанси виграти суд.Але як завжди, АЄОА (але є одне але). Нинішні очільники МЮ, настільки зайняті енергетикою та Кудрицьким, що не мають навіть найменшого уявлення хто писав цей позов та хто зливає колишній очільниці ВККН дууууже багато інформації.Подякуємо ж Пані Софійці Ковальчук за послідовну підтримку нотаріату та широкі родинні зв’язки саме в нотаріаті!P.S. Підказка для МЮ: хочете відкликання позову-погрозіть Софійці звільненням. Істерика перед найближчою ріднею у вигляді Інни Бернацької буде неймовірна.Упс…P.P.S. Судячи з усього в опозицію до МЮ переходить й асоціація приватних виконавців, тому можемо лише підтримати пані Русецьку та сподіватися, що вона розуміє всю повноту своєї правоти та має сили та зв’язки як пані Бернацька.
👁 2,120 25-07-07 07:33
⚠️На радість москві: Мінʼюст зганьбився із забороною проросійської партіїДнями у Верховному Суді України Мінʼюст програв апеляційну справу за скаргою партії «Наш край» щодо заборони її діяльності.⚡️Тієї самої партії, негласним лідером якої вважається нардеп-утікач (а нині сенатор у верхній палаті парламенту рф) андрій деркач, а одним із регіональних керівників був херсонський колаборант володимир сальдо.⚡️Вочевидь, завдяки «блискучій» підготовці Мінʼюсту до апеляційного процесу, аргументи українських правоохоронців не були належним чином враховані, і Верховний Суд скасував рішення про заборону «Нашого краю», відтак проросійська політсила зможе і надалі легально діяти в Україні. ❗️ «Феміда» просто нагадає: за матеріалами СБУ суд першої інстанції встановив, що «окремі екскерівники та функціонери цієї політсили причетні до проведення підривної діяльності проти України, закликали до насильницького повалення конституційного ладу, а деякі із функціонерів – перейшли на бік ворога. За даними СБУ, до співпраці з рф причетні десятки представників регіональних осередків «Нашого краю». Більшість з них перебуває на тимчасово окупованих регіонах України, де займають різні «посади» в окупаційних органах рф».Як, маючи залізобетонну правову позицію, представники Мінʼюсту примудрилися програти суд і витягти із політичного небуття команду соратників деркача-сальдо - питання риторичне…
👁 2,680 25-06-30 10:01
Смерть у Харківському СІЗО: розкрито реальні подробиціПідозри у скоєнні злочину отримали одразу семеро співробітників ізолятора. ⚡️Трагедія сталася у квітні цього року, коли працівники СІЗО взялися за «відпрацювання» одного із щойно доставлених підозрюваних;⚡️Жертву закинули до однієї камери з уже засудженим (і, вочевидь, співпрацюючим з адміністрацією) злочинцем. За кілька годин потерпілий вже був побитий до напівпритомного стану;⚡️Пізніше, вже при експертизі трупа були виявлені черепно-мозкова травма, перелом кісток, пошкодження внутрішніх органів та м’яких тканин. За умови вчасного надання мед.допомоги - ушкодження цілком могли не стати летальними;⚡️Натомість ледь живу людину сховали у віддаленій камері, де тієї ж ночі вона померла. А «по інстанції» передали про начебто бійку в камері, під час якої потерпілий загинув.Попри фіктивні доповіді, скоєні злочини приховати не вдалося, і за нашими даними, підозри вже отримали екс-начальник СІЗО, двоє оперів, черговий помічник начальника і ще троє співучасників. І хоч цього разу реальні злочинці можуть отримати-таки реальне покарання, «Феміда» продовжує бити на сполох: критична ситуація у системі виконання покарань, яку ми фіксували і раніше, лише погіршується після приходу до МЮ «нової команди». За недосконалість системи і непрофесіоналізм відповідальних сплачується найстрашніша ціна - людські життя.
👁 4,750 25-03-17 07:06
Дуже довго Феміда була не на зв’язку. Тому відразу перейдемо до суті справи. Пані Ольго. Два місяці тому, коли ваші переговірники просто заспамили пошту Феміди з проханнями почути позицію про наміри нової команди розвивати Міністерство юстиції та дійсно гарні плани, Феміда пошла Вам на зустріч та погодилася дати Вам та Вашій команді шанс на зміни Висунувши зустрічні вимоги. Хочу Вам їх нагадати.1. Люди, які довели свою користь для Держави - залишаються працювати заради країни.2. Люди, які довели своєю роботою, що заслугували на підвищення - будуть  призначені.3. Люди, які заплямували свою репутацію (в тому числі корупційними зборами грошей нібито для Вас, такі як Пан Дудін) - будуть звільнені.4. Всі інші питання було погоджено вирішувати в робочу порядку.За 2 місяці виявляється, що з Вашої сторони не було жодного пункту виконано. А останньою краплею, яка розв’зала повністю руки Феміді та дозволило отримати потужних союзників - виявився Ваш обман минулого тижня однієї людини, яка користується в країні набагато більшою повагою ніж Ви разом з усією Вашою недолугою командою.Тому Феміда, отримавши дуже багато оперативної інформації після Вашого минулотижневого факапу, розпочинає з Вами серію виховних заходів, спрямованих лише на виконання Ваших обіцянок, озвучених Вашими ж переговірниками та Вами самою.А так як Ви сприймаєте лише виховання саме в такому форматі (нарешті після наших публікацій Ви почали дотримуватися дресс коду та вдягати піджак, а не носити його на собі як на вішачку), то повертаємося саме до таких методів. Але відразу попереджаємо, тепер інформація Феміди набагато жорсткіша та містить екслюзиви, які поховають Вас разом з Вашими посіпаками. Вимоги Феміди викладені вище + до них додається вимога виконати Вашу власну обіцянку з минулого тижня. Для підтвердження серйозності намірів  - план виховних заходів на цей тиждень.Вівторок, 9:00. Публікація фото, після якого пропонуємо Вам обдзвонити Вашу команду та дізнатися чим це місце та для кого воно дуже цінне.Середа 9:00. Публікація документу з фігурантами у вигляді Ваших підлеглих. Пропозиція така ж сама, обдзвонити Вашу команду та дізнатися хто ж фігуранти цих документів.Четвер, 9:00. Публікація фото з кабінетів Ваших заступників (нової команди). Для розуміння як близько Феміда знаходиться поруч з Вами та хто з цих людей як виявляється є фанатом СРСР та комунізму.П’ятниця, 17:00. Феміда, в якості розваги та для підняття настрою працівникам Міністерства юстиції, почне аналіз Вашого гардеробу та Ваших луків для сайтів знайомств з поважними пенсіонерами з Франції.Кожна публікація буде зроблена так, щоб залишити Вам простір для маневру та зберегти обличчя, хоча б перед Вашими підлеглими. Але якщо за цей тиждень, жодна з вищевикладених вимог не буде виконана, то такої можливості вже не залишиться. Вашим вихованням та навчання гарним манерам будемо займатися вже великою коаліцією та систематично. Феміда не з тих, хто розстрілює відразу всі найцінніші патрони. Кількість Ваших ворогів, на щастя, зростає з кожним днем в геометричній прогресії.P.S. Шановні члени старої та чесної команди МЮ, які не є парашутистами пані Ольги, Вам Феміда обіцяє, що Ви не будете фігурантами наших розслідувань, бо Феміда Вас поважає та дякує за ту інформацію, яку отримає від Вас про корупцію нової команди. P.P.S. Члени команди пані Ольги, які не хочуть ставати фігурантами наших розслідувань - все в Ваших руках. Переконуйте пані Ольгу виконати свої обіцянки або надавайте корисну інформацію, яку Феміда вже буде використовувати далі.Залишаємося на зв’язку. Час пішов, пані Ольго. Що від Вас очікують - Ви знаєте.
👁 3,140 25-01-08 12:55
—- продовження —-⚡️На момент написання цього тексту офіційних коментарів щодо причин відсутності службового розслідування немає. Відомо, що були спроби урегулювати питання, зробивши вигляд, ніби нічого не сталося, або шляхом підробки документів, аби приховати факт зникнення архіву. Однак працівники управління відмовилися фальсифікувати факти та подавати неправдиву інформацію. За це їм, імовірно, загрожують санкції, включно зі звільненням. ⚡️Якщо спроби звільнити чесних та порядних працівників будуть продовжені, Одеса більше мовчати не буде. Ми, як громада, готові захищати тих, хто працює на благо юстиції та відмовляється йти на компроміси із совістю. Одеса не дозволить знищувати правову систему міста та робити “козлів відпущення” з тих, хто бореться за справедливість. Ми заявляємо: у разі порушення прав цих працівників ми будемо піднімати всі можливі ресурси для їхнього захисту. Чесні, порядні та достойні люди не повинні ставати жертвами маніпуляцій і тиску. Одеса не дозволить далі знущатися над своїми громадянами. ⚡️Джерела стверджують, що інформація про зникнення архіву ретельно приховується керівництвом Південного управління. Невідомо, чи Міністерство юстиції взагалі в курсі цієї ситуації. Така закритість викликає додаткові питання: чому про втрату документів не було публічно повідомлено, і чи не намагаються відповідальні особи уникнути розголосу, аби зняти з себе відповідальність? ⚡️Додатково з’явилися чутки про можливу реорганізацію або ліквідацію управління. Якщо це відповідає дійсності, то зникнення архіву може стати серйозною проблемою для нового керівника, який отримає у спадок таку “бомбу сповільненої дії”. Адже у разі підтвердження фактів недбалого ставлення до державного майна, ситуація може мати кримінальні наслідки за статтею 367 Кримінального кодексу України. ❗️Ситуація із зникненням архіву арбітражних керуючих є серйозним викликом для системи юстиції в Україні в цілому. Ми будемо пильно стежити за подальшими подіями та захищати тих, хто відстоює справедливість. Одеса ніколи не дозволить знищувати тих, хто працює на благо держави, і готова показати свої зуби, якщо цього вимагатимуть обставини».
👁 2,500 24-10-18 13:34
Доброго дня, шановні підписники!🔥Продовжуємо рубрику «НАМ ПИШУТЬ»На другому тижні каденції пані Ольги, ми просили надати відому Вам інформацію щодо деяких осіб з нової команди «правильних людей».Поки п. Ольга знову у відрядженні, нам пишуть: «ще один цікавий кадр, вішенка на торті, чи просто маріонетка, кукловодом якої є сам пан Гречанюк, це його радник Босакевич Вʼячеслав Вʼячеславович, ця «особь», по іншому важко назвати, інколи збирає данину Гречанюка, збирає слухи та доносить все до Гречанюка. Особа, яку Мінʼюст зробив за рік чи два аж цілим капітаном, в той час, коли людина взагалі не знає системи, не зробила жодного проєкту чи документу, за те хорошо вміє напевно «дружити» з правильними».Пані Ольго, в міністерство повертається термін «гаманців» в цей раз Департамент з питань виконання кримінальних покарань здобуває перше місце в рейтингу таких гаманців як Босакевич Вʼячеслав Вʼячеславович!!!Хто наступний з Вашої команди увійде в «топ кращих»Пані Ольго, ми повертаємося в 90-і роки!!!Пане Гренчанюк, ви тільки собі присвоюєте спеціальні звання чи і Босакевичу???Дякуємо шановні читачі за Ваші безцінні листи!🔓Далі буде цікавіше…
👁 2,200 24-10-07 12:18
—- продовження —-⚡️Отже, після того, як членам нової «команди» вдалося всього за один місяць налаштувати проти себе весь колектив Міністерства (і по-суті зараз відбувається поки тихий, але, ми впевнені, тихим він буде недовго, спротив їхній діяльності з боку усього Мінюсту), пані Ольга вирішила минулого тижня погодити з Прем’єр-міністром експеримент над МЮ та !!!УВАГА!!! провести реорганізацію всього Міністерства зі звільненням та переатестацією всіх його співробітників. А також – з перейменуванням Мінюсту на «Міністерство справедливості та євроатлантичної інтеграції» (співчуваємо всім співробітникам управління кадрів за те паперове цунамі, яке може їх поглинути). ⚡️Що ж, ідея назви цікава, але за ширмою цих «змін» криється банальна спроба створення корупційних кланових потоків в МЮ та перетворення міністерства на орган для зарабітку, а не для виконання конституційних повноважень. Адже тут Стефанішина користується досвідом свої «досвідчених вчителів» - пана Лавріновича та пані Лукаш. ⚡️Тож звертаємося до нової «команди» та пані Ольги особисто. Перечитайте краще ті пункти, які ми радили Вам починати робити в якості міністерки. Є серйозні побоювання, що, запустивши незворотні процеси реорганізації міністерства, Ви втратите останні кадри, які там працюють заради авторитету Юстиції, а не вашого. ⚡️Міністерство і без того має приклади багатьох незаконних звільнень, і ми незабаром вам їх покажемо. Ви маєте зрозуміти, що МЮ - не ваша особиста фірма, а надбання всієї управлінської вертикалі країни. А тому, при таких ваших планах, спротив Міністерства буде тільки зростати.І в цьому протистоянні ми однозначно ставимо на звичайних працівників МЮ, які шляхом низового спротиву поведуть, що так чинити з відданими професії людьми не можна. ⚠️До того ж, хотілося б нагадати пані Ользі, що сьогодні Ви можете бути фавориткою, а завтра - повторити долю одного колишнього міністра з приставкою «віце-», який разом з очільницею правлячої партії зараз вимушений ховатися по закоулках на Подолі, побоюючись бути поміченими… P.S. Наша пошта продовжує працювати, ми намагаємося опрацьовувати всю вхідну інформацію, яку можемо тут висвітлювати. Також, ще раз нагадуємо співробітникам МЮ, що у разі отримання незаконних вказівок від нової команди, втручання у вашу роботу, намагання вплинути на робочі процеси - звертайтеся до нас. Ми гарантуємо вам анонімність, захист та наслідки для тих, хто намагається незаконно впливати на Вашу роботу! З повагою до звичайних працівників МЮ та з неповагою до його нової «управлінської команди», вічно Ваша - Феміда!
👁 1,100 24-07-30 12:55
⚠️Після нашого викриття корупції в Південному МУ Мін’юсту почався кадровий штормВарто було нам оприлюднити дивні закупівлі, проведені керівниками управління за бюджетні кошти, як почалися дуже незвичні процеси.Минулої п’ятниці заяви на звільнення там написав ВЕСЬ персональний склад відділу документообігу. Оскільки на держслужбі такі випадки - це просто щось неімовірне, розповімо вам про те, що передувало такому демаршу.Начальник управління Тимофій Дудін звільнив з посади начальницю цього відділу (за нашими даними, порядну і професійну жінку, Ірину Возну). Приводів для свого звільнення Ірина Миколаївна не давала жодних, і тиску керівництва не підкорялась. Але на її біду, це місце – декретне. Тож Дудін на декілька днів відкликав з декретної відпустки «штатну» начальницю, Бондарюк, і під цим приводом провів звільнення. Пікантність ситуації ще і в тому, що Бондарюк з родиною живе в Туреччині, і планів повернення на службу найближчим часом не має. Тож її кількаденний приїзд в Україну був потрібен виключно для того, аби прибрати незручного керівника відділу. Зараз Дудін в авральному порядку змушений підбирати нового начальника, але після п’ятничного групового звільнення доведеться, крім керівника, шукати спеціалістів на весь відділ у повному складі.Тимофію Миколайовичу, що ви там витворяєте, що навіть працівниці пенсійного віку з 20 роками вислуги з управління розбігаються?
👁 711 24-07-15 18:04
❗️ЕКСКЛЮЗИВ. Сьогоднішні гучні затримання НАБУ: кого і за що…⚡️Детективи НАБУ декілька годин тому затримали слідчого Держбюро розслідувань і процесуального керівника департаменту нагляду за пенітенціарною системою Офісу генпрокурора. ⚡️Коли дозволить закон, ми повідомимо їх імена, а зараз - подробиці справи. ⚡️Отже, згадані особи мали остаточно «поховати» скандальне кримінальне провадження щодо незаконної приватизації Бучанської виправної колонії. Ціна питання за те, щоб назавжди припинити розслідування - 170 000 доларів (за нашими даними, хабар надходив від забудовника унікальної, вкраденої у держави території). ⚡️Тепер же, вочевидь, провадження навпаки отримає нове дихання, і додасть нових фігурантів. Не є великою таємницею, що у 2018-2019 роках незаконне відчуження державного майна (виправної колонії) за чималий хабар курирував тодішній заступник міністра юстиції Денис Чернишов. ⚡️Той самий Чернишов, якого НАБУ оголосило в розшук у 2022 році разом із екс-главою НБУ Кирилом Щевченком за підозрою у розкраданні понад 200 мільйонів гривень з державного «Укргазбанку». ВАКС навіть заочно взяв Чернишова під варту. «Очно» вдягти корупціонеру браслети не встигли, він вчасно втік за кордон і переховується у Відні. ⚡️Відсьогодні шанси повернути цього персонажа додому і відправити на лаву підсудних сильно зросли. Відень не допоможе.