Fuente
Пастка з фаркопом | Продовжуємо роздачу на спавні, вже 10-та буде, прям юбілей. Цього разу...
1 700 Vistas/Alcance
2025-04-28 12:49
Mensaje №42069
Продовжуємо роздачу на спавні, вже 10-та буде, прям юбілей. Цього разу у нас буде панянка із хвіртки Шайтана (Steins;Gate), тож да, переходимо до суті:Як взяти участь:Закидуєте шекель на банку, ОБОВ'ЯЗКОВО вказуєте у донаті свій юзернейм ТГ (інакше не зараховую участь), та БАЖАНО скріншот донату в коментар під оригінальним постом. Учасники записуються у кексель табличку, де переможця обиратиме священний рандомайзер.Вартість:Донат в 30грн = 1 "квиток", 60грн = 2 "квитки", і так далі. Донат в 64 чи 67грн будуть округлюватися в більшу чи меншу частину, тож обережно, донат в 100грн рахується як 3 квитки, а не 4.Виручка вже по класиці, піде Жабичу на жабозбори, бо геть зашивається хлопак,.. По завершенню розіграшу як завше, візьму останній актуальний із закріпу збір. Скріни теж як завше, будуть опублікованіКуди кидати:Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/2EeetGnDAaКарта: 4441111123926986Час розіграшу до ~22:00, 19.05.25 включно. У разі затримки або ще чогось - я старатимусь попереджати завчасно