Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Пастка з фаркопом
Añadido 14 jul. 2024

Пастка з фаркопом

@felixfantastic1
Número de suscriptores: 1 528
Fotos: 38,300
Videos: 6,590
Enlaces: 3,170
Descripción:
2.1 версія каналу Всіх вітаю, хто це читає Принцип доволі простий - заливаю пости та репости всього, що взбреде в голову Навігація: @felixnavigation Зв'язок: @trapinfourdimensionalspacetime Погодувати кота: https://send.monobank.ua/jar/AGKqk72Txk

👥 Número de suscriptores

1 528
Promedio/Día:: +2
Promedio/Tiempo:: +4
Promedio/Mes:: +5

📊 Mensajes por Día

3.9
Último día: 0
Promedio semanal: 13
Promedio por día: 3.9

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 769 26-04-14 16:56
Тут я хотів припізднути щось аля вступ, але заєбався загалом, тому - хуй. Отже, давно не було розіграшів власних, щось те да се, сраку почухав, і вже стільки місяців пройшло. Тому треба розіграти щось, чи когось, хто теж пройобується з плином часуЯк взяти участь:Закидуєте шекель на банку, ОБОВ'ЯЗКОВО вказуєте у донаті свій юзернейм ТГ (інакше не зараховую участь), та БАЖАНО, скинути скріншот донату в коментар під оригінальним постом. Учасники записуються у кексель табличку, де переможця обиратиме священний рандомайзер.Вартість:Донат в 30грн = 1 "квиток", 60грн = 2 "квитки", і так далі. Донат в 64 чи 67грн будуть округлюватися в більшу чи меншу частину, тож обережно, донат в 100грн рахується як 3 квитки, а не 4.Виручка піде барону Жабичу Попумил Першому, на якийсь із актуальних на той момент, зборів чи розіграшівКуди кидати:Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/5zLNyNJCn7Карта банки: 4874100027523359Час розіграшу до ~22:00, 28.04.26 включно. У разі затримки або ще чогось - я старатимусь попереджати завчасно
👁 207 25-08-03 15:33
‼️🛡️ Аніме-гів з присмаком магії та подвигів 🛡️‼️Цього тижня ми відкриваємо портал у світ фентезі та хоробрості — й розігруємо одразу два призи серед наших донаторів:🥇 1 місце — манга «Проводжальниця Фрірен», Том 1🥈 2 місце — колекційна монета 5 грн "Ой у лузі червона калина"Обидва призи — з особистої скарбниці адмінів, тож у кожному — магія, тепло й відвага 💫А головне — донат на підтримку воїнів 28 ОМБр, які щодня боронять нашу землю 💛💙Наразі збираємо кошти на 2 пікапи та РЕБи до них (і не тільки!)🎯 Ціль: 500 000 ₴🙏🏻 Кожна гривня — це крок до перемоги.---💣 Як взяти участь: Донат — обов’язковий Підписка на нашу спільноту — обов’язкова💖 Лайк до цього посту — приємно🔁 Репост будь-якого улюбленого посту з групи — карма +10🎟️ Система квитків:1 квиток = 50 грн2 квитки = 100 грн3 квитки = 150 грн4 квитки = 200 грн5 квитки = 250 грн…... І так далі.📥 Надсилай скрін донату в коментарі — і отримай свій номерок долі!---📦 Двох переможців оберемо випадково вже через 1 тиждень!А наступного тижня — новий розіграш: ще манга або рідкісна монета 💎---💳 Донатити сюди:🔗 https://send.monobank.ua/jar/3WwiQfpHLP💳 Картка: 4441 1111 2338 8096---📣 Отаку! Як і в пригодах Фрірен — важливі не тільки магічні здібності, а й серце, готове допомагати.Цей гів — не просто про мангу, це про реальну підтримку наших героїв.Долучайся до аніме-фандрайву — ми можемо бути хтивими, дуркуватими, веселими, але не байдужими!#АнімеРозіграш #Frieren #ПідтримайЗСУ #28ОМБр #AnimeForUkraine #Манга #Монети #Manga #SousouNoFrieren #Anime
👁 1,700 25-04-28 12:49
Продовжуємо роздачу на спавні, вже 10-та буде, прям юбілей. Цього разу у нас буде панянка із хвіртки Шайтана (Steins;Gate), тож да, переходимо до суті:Як взяти участь:Закидуєте шекель на банку, ОБОВ'ЯЗКОВО вказуєте у донаті свій юзернейм ТГ (інакше не зараховую участь), та БАЖАНО скріншот донату в коментар під оригінальним постом. Учасники записуються у кексель табличку, де переможця обиратиме священний рандомайзер.Вартість:Донат в 30грн = 1 "квиток", 60грн = 2 "квитки", і так далі. Донат в 64 чи 67грн будуть округлюватися в більшу чи меншу частину, тож обережно, донат в 100грн рахується як 3 квитки, а не 4.Виручка вже по класиці, піде Жабичу на жабозбори, бо геть зашивається хлопак,.. По завершенню розіграшу як завше, візьму останній актуальний із закріпу збір. Скріни теж як завше, будуть опублікованіКуди кидати:Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/2EeetGnDAaКарта: 4441111123926986Час розіграшу до ~22:00, 19.05.25 включно. У разі затримки або ще чогось - я старатимусь попереджати завчасно
👁 146 25-04-23 13:52
Панове, звернення від моєї хорошої знайомої, пані @naktaf:Привіт, друзі! Вітаю з минувшим Великоднем.Мою маленьку бойову подружку атакувала німецька вівчарка. Відкритий перелом ноги, прямо зараз з'ясовуємо, чи не забита печінка. Їй поставлять на ногу апарат Єлізарова, і після операції їй необхідно буде пожити півтора місяці в квартирі. Чи готовий хтось із вас або ваших знайомих взяти її тимчасово? Вона дуже ручна, любить спати з людьми, часто супроводжує хвостиком. Рідко подає голос, але багато мурчить. Дуже розумна, я не переставала дивуватися. Коли жила зі мною в квартирі у відпустці, ходила виключно в лоток, кігті точила об дралку. Досить грайлива, їй тільки рік. Правда, я поки не знаю, як на її поведінку вплине ця травма. Небажано з іншими кішками (її проганяла одна хазяйська), точно ні — із собаками. З апаратом буде ходити самостійно, він як екзоскелет на нозі. Раз на добу необхідно буде міняти перев'язку на нозі, решта стандартно — годувати, міняти наповнювач. Вакцинована від сказу і ще комплексу можливих хвороб, стерилізована. Всі витрати на неї за мій кошт, все необхідне надішлю, розхідники теж можу замовляти на НП. Додаткові питання обговоримо вже особисто. Бажано, щоб вона була в Харкові, Дніпрі, Запоріжжі або поблизу, але підійде і будь-яке інше українське місто. Транспортування організую.Дуже сильно її любимо. Буду вдячна всім, хто допоможе в пошуках ❤️