Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - FEDOROV REAL NEWS
Añadido 06 ene. 2025

FEDOROV REAL NEWS

@fedorovrealnews
Número de suscriptores: 251
Fotos: 6,000
Videos: 2,170
Enlaces: 1,430
Descripción:
You can view and join @fedorovrealnews right away.
Fuente

FEDOROV REAL NEWS | Вчора Кулеба в Стерненка сказав цікаву річ: цього разу Трамп прийшов н...

Logotipo de la comunidad de telegram - Fedorov Real News FEDOROV REAL NEWS @fedorovrealnews
51 Vistas/Alcance 2025-03-10 14:08 Mensaje №8651
Вчора Кулеба в Стерненка сказав цікаву річ: цього разу Трамп прийшов не за грошима, він прийшов змінювати світ, це дуже схоже на правду, бо всі знають - гроші люблять тишу. Те, що сьогодні робить його "молода команда" тишою назвати не можна, і я не знаю, чи вдасться їм змінити весь світовий порядок, але те, що вони з усіх сил намагаються знищити політичну і економічну репутацію США видно не озброєнним оком, пробачте. Це історія про те, чому бізнес і політика - різні професії. І якщо тебе не вчили тримати баланс і взаємодіяти, ти звужуєш простір країни до масштабів власного казино і при цьому ти ще й настільки довбень, що здатен збанкрутувати навіть казино, і тільки через специфічні державні правила що до бізнесу не витираєш в фавелі жопу лопухом, то Штати жалко, а за долар страшно. Директор Америки це не те саме, що президент Америки. Та зрештою, ми це вже проходили з одним директором автопарку і виборами 50 на 50. І цілком можливо, що ми останні романтики світу, які бажають боротися за права і свободи, а США цілком нормально бути якоюсь заокеанською глухоманню, десь між Мексикою та Канадою, яка через розрив зв'язків в глобалізованому світі здатна торгувати лише бичачими хвостами. Справжні бізнесмени знають, що репутація заробляється роками, а не справжні банкрутяться шість разів, тільки от, якщо новому президенту вдасться зруйнувати репутацію своєї батьківщини, то ніхто вже не зможе піти його шляхом, лише шляхом користувача лопуха. Всім, кому страшно - нагадую: на черзі в нас інопланетяни, десь у далеких минулих життях, видно ми заслужили весь цей дурдом, нас на цьому кораблі зібрали не даремно, тож робимо висновки, чистимо карму добрими справами, живемо з любов'ю ( бо, бляха, який сенс бути нещасними до останнього дня) і тримаймося.