Fuente
FEDOROV REAL NEWS | Читаю американські медіа про пожежі у Лос Анжелесі. І бачу рімейк нашо...
49 Vistas/Alcance
2025-01-11 19:05
Mensaje №7686
Читаю американські медіа про пожежі у Лос Анжелесі. І бачу рімейк нашої трагедії 2019. Попри наростання пожеж за останні 10 років у Каліфорнії спочатку вигнали досвідченого керівника пожежної служби. Бо барига і вбив рідного брата. Ой, ні: бо він, хоч і мексиканець за національністю, - расист і сексист. Потім почали програму мільярда дерев. Ой, ні: заборонили робити протипожежні вирубки і чистку хмизу в лісах. Щоб пташкам не заважати. Потім зупинили ракетну програму і почали Велике будівництво. Ой, ні: заборонили відбір води з океану для наповнення пожежних резервуарів. Щоб не турбувати рибок корюшок. Ну а потім пришла велика пожежа. Нова шефиня пожежної служби не втекла і пояснила усім потерпілим: ви просто опинилися в поганому місці. А винним за пожежу призначили Байдена, який не прийняв нас у НАТО. Ой, ні: винна Україна. Бо їй передали дещицю пожежних систем, які рятують у нас жінок та дітей після ракетних ударів. ***Нові обличчя, які йдуть на посаду вчитися, завжди дають схожий результат. Спочатку - сміх. Потім - сльози. На фото - порожній резервуар у Палісейдс, що вміщує 117 мільйонів галонів води. (с) Юрій Луценко