Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Ultras Odesa #20🔵⚫️
Añadido 14 jul. 2024

Ultras Odesa #20🔵⚫️

@fc1936co
Número de suscriptores: 855
Fotos: 610
Videos: 110
Enlaces: 169
Descripción:
Вся актуальная інформація стосовно руху тут ✊🏻🇺🇦🖤💙
Fuente

Ultras Odesa #20🔵⚫️ | Сьогодні нашому колективу — 14 років.За цей час ми пройшли важкий, але...

Logotipo de la comunidad de telegram - Ultras Odesa #20🔵⚫️ Ultras Odesa #20🔵⚫️ @fc1936co
878 Vistas/Alcance 2025-12-25 08:32 Mensaje №748
Сьогодні нашому колективу — 14 років.За цей час ми пройшли важкий, але по-справжньому благородний шлях.Шлях, у якому були злети й падіння, тріумфи й поразки.Шлях, який формує не слова — а людей.Ми — ті, хто проливав кров на полях України.Ми — ті, хто під час революції гідності захищав українську Одесу від червоної напасті.Ми — ті, хто стояв у степах і на териконах нашої держави, коли вирішувалась її доля.Цей рік був насправді насичений й саме тому наша назва говорить за нас.Ренесанс — це Відродження.Це рух вперед, попри все.Для нас не існує меж і перешкод.Ми — ті, хто стоятиме до кінця за волю нашої держави.Ми — ті, хто завжди пам’ятатиме подвиг наших Героїв,які віддали не лише життя, а й власне майбутнє —щоб ми могли жити й творити в цій країні.Ми вдячні нашим соратникам,які простягали руку допомоги в найтемніші часи.Ми вдячні й нашим ворогам —бо саме вони зробили нас сильнішими, жорсткішими й злішими.Наша мета —йти тільки впереді показати всю справжню ціну та пристрасть нашого життя.Ренесанс був.Ренесанс є.Ренесанс буде.Там де є ми - немає місця нікому іншому.by : renaissance.firm