Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Ultras Odesa #20🔵⚫️
Añadido 14 jul. 2024

Ultras Odesa #20🔵⚫️

@fc1936co
Número de suscriptores: 855
Fotos: 610
Videos: 110
Enlaces: 169
Descripción:
Вся актуальная інформація стосовно руху тут ✊🏻🇺🇦🖤💙

👥 Número de suscriptores

855
Promedio/Día:: +2
Promedio/Tiempo:: +3
Promedio/Mes:: +14

📊 Mensajes por Día

0.1
Último día: 0
Promedio semanal: 0.1
Promedio por día: 0.1

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

Ultras Odesa #20🔵⚫️ 2025-08-22
Ultras Odessa #20🔵⚫️ 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 422 26-03-19 11:36
⚫️🔵 38 років фанатському руху «Чорноморця»Футбольний клуб “Чорноморець“ вітає найвідданіших, найвимогливіших, найрідніших, найцінніших вболівальників із 38-ю річницею заснування фанатського руху моряків.Дякуємо, що весь цей час ви поруч із нами – ми відчували вашу підтримку за будь-яких обставин. Навіть коли грали за порожніх трибун або вирішували не завжди приємні турнірні завдання. Наші серця билися в унісон, ми трималися однієї хвилі. Разом святкували незабутні перемоги, разом сумували після прикрих поразок. Чорно-синє братерство – це не щось абстрактне, це те, що після першого знайомства з футболом залишається з тобою назавжди.Ми завжди пам’ятатимемо тих, хто віддав своє життя за вільну і незалежну Україну, хто назавжди зайняв своє місце на Трибуні Героїв. З початком повномасштабного вторгнення представники одеського фанатського руху без вагань взяли до рук зброю і стали на захист рідної Одеси, єдиної України. Разом і до кінця! Слава сміливим воїнам, вічна пам’ять полеглим героям.Цінуємо кожного і кожну з чорно-синьою розою в руках, завжди раді бачити вас на матчах і докладемо всіх зусиль, щоб ніколи не розчаровувати. Одеському фанатському руху – низький уклін. І з днем народження!
👁 878 25-12-25 08:32
Сьогодні нашому колективу — 14 років.За цей час ми пройшли важкий, але по-справжньому благородний шлях.Шлях, у якому були злети й падіння, тріумфи й поразки.Шлях, який формує не слова — а людей.Ми — ті, хто проливав кров на полях України.Ми — ті, хто під час революції гідності захищав українську Одесу від червоної напасті.Ми — ті, хто стояв у степах і на териконах нашої держави, коли вирішувалась її доля.Цей рік був насправді насичений й саме тому наша назва говорить за нас.Ренесанс — це Відродження.Це рух вперед, попри все.Для нас не існує меж і перешкод.Ми — ті, хто стоятиме до кінця за волю нашої держави.Ми — ті, хто завжди пам’ятатиме подвиг наших Героїв,які віддали не лише життя, а й власне майбутнє —щоб ми могли жити й творити в цій країні.Ми вдячні нашим соратникам,які простягали руку допомоги в найтемніші часи.Ми вдячні й нашим ворогам —бо саме вони зробили нас сильнішими, жорсткішими й злішими.Наша мета —йти тільки впереді показати всю справжню ціну та пристрасть нашого життя.Ренесанс був.Ренесанс є.Ренесанс буде.Там де є ми - немає місця нікому іншому.by : renaissance.firm
👁 702 25-02-08 12:25
ЗБІР ПАМʼЯТІ НА ЧЕСТЬ МАКСОНАЧому ж ми бережемо пам’ять? Може, тому, що пам’ять нам дарують конкретні люди?Їхні конкретні імена. 5 січня 2024 року – день, який був для нас теж лише однією з дат. А тепер – це день втрати нашого друга, брата, сина, чоловіка і батька. Нашого ідейного лідера. Тоді, виконуючи бойове завдання, загинув Максим «Максон» Вратський. Людина, чию пам’ять ми несемо, і чиї добрі справи, здається, тепер вічні.Цей збір ми присвячуємо тобі, Максе. Завжди чуйному, доброму, щирому – і відданому кожному з нас. Наша мета відповідна – допомогти чотирьом (!) різним бригадам ЗСУ.Загальна ціль: 1.000.000 грнЗбираємо на:– авто для виконання бойових завдань для військових ГУР МО– причеп для підрозділу військово-морської розвідки ВМС України– БпЛА літакового типу для бійців ССО України– ремонт авто та антени ALIENTECH для 155-й бригади ЗСУ«Максон» любив допомагати іншим. А сьогодні його ім’я єднає в допомозі усіх нас.Для того щоб долучитись пишіть в дірект або ставте «+» в коментарях Банка збору : https://send.monobank.ua/jar/cRQqFX31m#MAX_ON #збірпамяті
👁 862 24-10-13 13:01
Спільнота MAX_ON Group оголошує новий збір - 2 in 1 (Донатиш одному - Забезпечуєш двох) Так, це новий збір і він одразу для двох! легендарних бригад - 46 ДШВ та 93- «Холодний Яр», які здобули своє ім'я у важкій, нескінченній та кривавій боротьбі за незалежність України та свободу українського народу від ярма окупанта! Загальна мета: 350.000 грн З яких: -90.000 грн на ремонт авто для 46 бригади ДШВ (Курахівський напрямок); -50.000 грн на закупівлю 2 EcoFlow RIVER 2 Pro; -210.000 грн на закупівлю дронів Mavic 3 Pro для 93 бригади «Холодний Яр» (Кліщіївський напрямок) Завдяки збору, а також Вашій активній участі та підтримці, наші військові зможуть продовжувати якісно виконувати свою роботу, а саме знищувати противника, одразу на двох важливих напрямках. Також, у вас є унікальна можливість прийняти участь у розіграші призівМаємо декілька дуже цікавих речей для Вас- кастомізований тубус від гаубиці L119-кастомізований тубус від гаубиці М119-бригадний Прапор 46-ДШВУмови прості: 1) Зробити донат від 500 грн2) Скинути квитанцію 3) Написати коментар та поставити вподобайку цьому допису4) Зробити репост збору в сторіс з нашою відміткою5)Очікувати на завершення збору За найбільший донат, буде додатковий приз👀 Памʼятайте, що Ваша участь та підтримка може врятувати чиєсь життя та наблизити нашу перемогу, завдяки Вам, в боротьбі за країну. Долучайтесь до нашої команди @max_on_groupUPD. Частину грошей з загальної банки було знято (90.000 грн), щоб сплати ремонт авто для 46-ДШВhttps://send.monobank.ua/jar/3Q5vEGzRuw
👁 107,900 24-10-03 09:31
Увага, ЗМІ! У звʼязку з певними «вкидами» у медійному полі, український фанатський рух, як пасіонарна частина суспільства, вважає важливим висловити свою думку щодо інформації про звільнення Кирила Буданова з посади начальника ГУР МО. Кирило Буданов - непересічна особистість, яка завоювала повагу українського суспільства своїми вчинками та бойовим шляхом. Будучи молодим офіцером, він особисто здійснював диверсійні операції на території ворога ще до того, як це стало «мейнстрімом». Чого тільки вартує ліквідація високих чинів фсб росії під час диверсії в Криму. Багато спецоперацій за участі Буданова досі залишаються невідомими громадськості. Під час виконання бойових завдань, він отримав декілька поранень. Ще до того, як очолив ГУР, він пережив декілька замахів на вбивство зі сторони ФСБ. Навіть зараз, ми нерідко бачимо кадри, коли Буданов приймає беспосередню участь у бойових. Окремо хочемо відзначити зухвалу роботу ГУР - в середині Росії. Нам всім дуже приємно, коли російські міста спалахають полумʼям, а наші вороги ліквідовані кулею. Суттєва частина цих акцій є робота ГУР, під керівництвом Кирила. В контексті останніх повідомлень про намір відправити у відставку бойового генерала, зі зрозумілих причин особовий склад піздрозділів Сил оборони країни не може висловити свою думку. Але ми, як навколофутьольна спільнота з усієї країни представляємо солдататів та офіцерів різних бригад і батальйонів, а тому хочемо запевнити, що висловлюємо абсолютну довіру та підтримку Кирилу Буданову. Нам неприємні політичні інтриги, ми в жодному разі не ставимо під сумнів рішення військово-політичного керівництва, але щиро переконані, що особистість Буданова на посаді керівника ГУРу сьогодні є ключовою.Під даним текстом підписались наступні рухи: «Динамо» Київ, «Металіст» Харків, «Чорноморець» Одеса, ЦСКА Київ, «Таврія» Сімферополь, «Шахтар» Донецьк, «Верес» Рівне, «Зоря» Луганськ, ПФК «Севастополь», МФК «Миколаїв», «Прикарпаття» Івано-Франківськ, ФК «Дніпро», «Ворскла» Полтава, «Дніпро» Черкаси, «Кристал» Херсон, «Полісся» Житомир, «Металург» Запоріжжя, «Кривбас» Кривий Ріг, «Волинь» Луцьк, «Нива» Вінниця, «Карпати» Львів, «Буковина» Чернівці, ФК «Олександрія», «Нива» Тернопіль.
👁 7,300 24-07-31 10:31
Футбольний клуб «Чорноморець», у взаємодії з Ультрас Одеси , та деякими активістами міського руху ініціювали перейменування Площі Толбухіна на Площу Трибуни Героїв на честь пам’яті усіх загиблих фанатів України . Також було перейменовано деякі вулиці нашого міста на честь загиблих Героїв з-поміж представників одеських ультрас. Відтепер вулиця Толбухіна буде носити назву на честь Георгія Липського , а також провулок Короленка буде названий на честь Ігоря Балмагії . Фанати футбольних клубів ніколи не стояли осторонь подій, які відбувалися в державі з часів майдану і до сьогодні, тому з початком повномасштабної війни одразу стали в стрій на захист держави , але на жаль не всі повернулись . Вшанування пам’яті Героїв шляхом перейменування площ та вулиць на їх честь це данина воїнам, що поклали життя за Україну.Ми продовжимо обов’язково працювати над тим, щоб імена усіх представників фанатського руху Одеси були викарбовані на вулицях нашого міста.Футбольний клуб «Чорноморець» та фанатський рух Одеси висловлює щиру подяку Олегу Кіперу і всім причетним за сприяння та допомогу в організації даної можливості увіковічення пам’яті . Ми впевнені, що пам’ять про загиблих Героїв має бути вписана в історію нашого міста та нашої країни назавжди !