Fuente
✙ Факти Полтава | Шо по магазинам Полтави, на нашу думку:🤑АТБ - все супер, ціни вогнище,...
799 Vistas/Alcance
2024-07-28 13:35
Mensaje №911
🛒Шо по магазинам Полтави, на нашу думку:🤑АТБ - все супер, ціни вогнище, крім вибору та величезної кількості їх прісної продукції, типу "Своя лінія", "Власний вибір" і т.п.🤌Сільпо - якщо нове, то топчик. Дизайн, продукти, вибір - клас, тільки ціни трохи вище. Старе Сільпо - це МаркетОпт.🥲МаркетОпт поки шо до побачення 👎Провінція. Те, чого скоро не буде, тим більше знаємо, як там ставляться до продуктів і робітників. До речі мережа депутата - Венгровський. По цінам: завищено і не оправдано.Спар. Того ж Венгровський, але через те що франшиза - більш окультурене. Ціни теж завищені, не на сильно, але більш пристойно🧑🌾Рідне село. Звичайні маленькі магазинчики з "пікальними" касами. Теж завищено, але не вкрайХуторок. Теж Рідне село по суті👌Велмарт. Окрема любов до кулінарного кутка. А так, в принципі все є, наче свіже, по цінам чесно не звірялися.Ⓜ️Метро. Далеко. Не супервибір, але є й ексклюзив якийсь. Економно, коли оптом і коли є акції. 🙄Посад +. Були ми в ньому. Розпіарений, як елітний, але по факту нове Сільпо з маленьким вибором продуктів.😀ЕкоМаркет. Туди взагалі хтось ходе? (коли є шось інше поруч)