Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - F1 with RBKValentine🏎🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

F1 with RBKValentine🏎🇺🇦

@f1RBKValentine
Número de suscriptores: 1 024
Fotos: 3,480
Videos: 1,070
Enlaces: 534
Descripción:
Українськомовний канал про Формулу 1. Для зв'язку - https://t.me/ValentinRyabchuk Якщо є помилки, дезінформація або побажання - пишіть ;)
Fuente

F1 with RBKValentine🏎🇺🇦 | Моєму улюбленцю сьогодні 26 рочків😁Перший подіум Ленс Стролл здобув на...

Logotipo de la comunidad de telegram - F1 with RBKValentine🏎🇺🇦 F1 with RBKValentine🏎🇺🇦 @f1RBKValentine
604 Vistas/Alcance 2024-10-29 20:30 Mensaje №5986
Моєму улюбленцю сьогодні 26 рочків😁Перший подіум Ленс Стролл здобув на Гран Прі Азербайджану 2017 року.І подіум був крутим, як і самі перегони. Там що тільки не було. І сходи, і жорстка боротьба, і розбиті передні крила, і драма, і неймовірні моменти, навіть був brake test (вітання Льюїсу та Себбастіану😁)Ленс тоді виступав за команду Williams. Стартував Стролл тоді з восьмої позиції. Через весь хаос в перегонах та зсіно боротьбу, на останньому колі канадець був на другій позиції. Але другу позицію за декілька метрів до фінішу відібрав інший герой цього Гран Прі - Валттері Боттас, так старий та добрий фін🥹Валттері стартуючи на другій позиції, вже в другому повороті мав контакт з Кімі Райконненом та змушений був їхати в бокси, від чого відкотися на дев'ятнадцяту позицію.Але Боттас зміг зкористатися можливістю відіграти все, що тільки можна (Даніель Ріккардо був тоді неймовірним і виборов першу позицію) і на довжелезній прямій в останню мить випередив Ленса.Слідкуючи за Ленсом Строллом з 2020 року та цікавлячись його кар'єрою, можу ствердно сказати, що він не поганий пілот-середняк. Хтось скаже, що він не заслуговує на місце у Формулі 1, але чи він один такий. Звісно є моменти від нього за які берешся за голову, але чи кожен пілот мав ідеальну кар'єру і не змушував фанатів червоніти за себе?💁‍♂Стролл має в своїй скарбничці (багато грошей😂) три подіуми та одну поул-позицію за котру я згадував раніше.А ще має батька, який є прагматичним бізнесменом і вірить в свого сина (насправді не знаю чому така людина так щиро вірить в чемпіонство свого сина, ну котрий не тієї "закалки", але звісно вибір та право його), зрештою Лоуренс Стролл задля сина цю команду і створює.Повернуся до своєї тези, що Ленс є не поганим середняком. Але... мабуть був, до інциденту на Гран Прі Тоскана 2020 року, котрий проходив в Італії на автодромі Муджелло.Тоді Ленс Стролл втратив болід і вилетів у відбійник (судячи з усього або підвіска, або прокол), удар був серйозний, на стільки, що його всім трусило. Під час контакту з відбійником перенавантаження сягнуло близько 50G. Це дуже НЕ мало.А потім було Гран Прі Бахрейну, де Стролл завдяки "поважному" пану, данілу квяту, побув декілька хвилин в боліді головою вниз (болід переврнуло).Після цих інцидентів, особливо після Муджелло, гадаю Ленс трошки втратив впевненості... Звісно був Гран Прі Турції 2020 року, де він здобув поул, але Ленс в загальному не погано виступає на вологих трасах, а ще має не погані старти.Бажаю йому в його День Народження, ментального перезавантаження.Це більше допис не про його День Народження, а про те, що пілоти є різними, кожен має довід як позитивний так і негативний, а головне про те, що багато пілотів отримують занадто багато негативу в свою сторону, невиправданого, а так, щоб просто "обісрати" без конкретики та раціональної думки💁‍♂Додаю три моменти в склеєне відео від Ленса Стролла та тих епізодів, які згадував вище, спочатку Гран Прі Азербайджану 2017, Муджелло 2020, Бахрейн 2020.