Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - F1 with RBKValentine🏎🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

F1 with RBKValentine🏎🇺🇦

@f1RBKValentine
Número de suscriptores: 1 024
Fotos: 3,480
Videos: 1,070
Enlaces: 534
Descripción:
Українськомовний канал про Формулу 1. Для зв'язку - https://t.me/ValentinRyabchuk Якщо є помилки, дезінформація або побажання - пишіть ;)

👥 Número de suscriptores

1 024
Promedio/Día:: -2
Promedio/Tiempo:: -4
Promedio/Mes:: -6

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 506 24-11-01 08:55
Двадцять перший етап сезону - Гран Прі Бразилії.Лишається всього чотири гонки до завершення цього видовищного сезону😌 Сподіваюся фінальні етапи будуть не менш крутими!Класична траса в передмісті Сан-Паулу. Аеродинаміка налаштовується на середній/високий рівень притискної сили.Максимальна швидкість більше 315 км/год з DRS і понад 300 км/год без неї. З повністю натиснутою педаллю акселератора (газу) пілоти проходять 60% дистанції.Всього шість зон гальмування. На гальмуванні пілоти проводять 16% дистанції кола. Автодром розташований на висоті 750 метрів над рівнем моря, атмосферний тиск на 10% менший, ніж на рівні моря, але після високогірного Мехіко це навряд чи когось налякає.Важливу роль може зіграти дуже короткий відрізок між стартовою решіткою та першим поворотом – всього 190 метрів. Це часто призводить до гострої боротьби та розворотів на старті. Інша особливість – через надшвидкісний фінальний відрізок траси тут набагато складніше відірватися від суперників перед рестартом гонки після заїзду в бокси автомобіля безпеки.Це спринт вікенд, тому зберігайте собі розклад😎Єдина практика - п'ятниця, 16:30 - 17:30Кваліфікація до спринта - п'ятниця, 20:30 - 21:15Спринт - субота, 16:00 - 17:00Кваліфікація - субота 20:00 - 21:00Перегони - неділя, 19:00 - 21:00
👁 604 24-10-29 20:30
Моєму улюбленцю сьогодні 26 рочків😁Перший подіум Ленс Стролл здобув на Гран Прі Азербайджану 2017 року.І подіум був крутим, як і самі перегони. Там що тільки не було. І сходи, і жорстка боротьба, і розбиті передні крила, і драма, і неймовірні моменти, навіть був brake test (вітання Льюїсу та Себбастіану😁)Ленс тоді виступав за команду Williams. Стартував Стролл тоді з восьмої позиції. Через весь хаос в перегонах та зсіно боротьбу, на останньому колі канадець був на другій позиції. Але другу позицію за декілька метрів до фінішу відібрав інший герой цього Гран Прі - Валттері Боттас, так старий та добрий фін🥹Валттері стартуючи на другій позиції, вже в другому повороті мав контакт з Кімі Райконненом та змушений був їхати в бокси, від чого відкотися на дев'ятнадцяту позицію.Але Боттас зміг зкористатися можливістю відіграти все, що тільки можна (Даніель Ріккардо був тоді неймовірним і виборов першу позицію) і на довжелезній прямій в останню мить випередив Ленса.Слідкуючи за Ленсом Строллом з 2020 року та цікавлячись його кар'єрою, можу ствердно сказати, що він не поганий пілот-середняк. Хтось скаже, що він не заслуговує на місце у Формулі 1, але чи він один такий. Звісно є моменти від нього за які берешся за голову, але чи кожен пілот мав ідеальну кар'єру і не змушував фанатів червоніти за себе?💁‍♂Стролл має в своїй скарбничці (багато грошей😂) три подіуми та одну поул-позицію за котру я згадував раніше.А ще має батька, який є прагматичним бізнесменом і вірить в свого сина (насправді не знаю чому така людина так щиро вірить в чемпіонство свого сина, ну котрий не тієї "закалки", але звісно вибір та право його), зрештою Лоуренс Стролл задля сина цю команду і створює.Повернуся до своєї тези, що Ленс є не поганим середняком. Але... мабуть був, до інциденту на Гран Прі Тоскана 2020 року, котрий проходив в Італії на автодромі Муджелло.Тоді Ленс Стролл втратив болід і вилетів у відбійник (судячи з усього або підвіска, або прокол), удар був серйозний, на стільки, що його всім трусило. Під час контакту з відбійником перенавантаження сягнуло близько 50G. Це дуже НЕ мало.А потім було Гран Прі Бахрейну, де Стролл завдяки "поважному" пану, данілу квяту, побув декілька хвилин в боліді головою вниз (болід переврнуло).Після цих інцидентів, особливо після Муджелло, гадаю Ленс трошки втратив впевненості... Звісно був Гран Прі Турції 2020 року, де він здобув поул, але Ленс в загальному не погано виступає на вологих трасах, а ще має не погані старти.Бажаю йому в його День Народження, ментального перезавантаження.Це більше допис не про його День Народження, а про те, що пілоти є різними, кожен має довід як позитивний так і негативний, а головне про те, що багато пілотів отримують занадто багато негативу в свою сторону, невиправданого, а так, щоб просто "обісрати" без конкретики та раціональної думки💁‍♂Додаю три моменти в склеєне відео від Ленса Стролла та тих епізодів, які згадував вище, спочатку Гран Прі Азербайджану 2017, Муджелло 2020, Бахрейн 2020.
👁 476 24-10-25 09:29
Hola chicas y chicos😎Двадцятий етап сезону - Гран Прі Мексики, який відбудеться на Автодромі імені братів Родрігес. Як і на Гран Прі США, сесії пізні для нас, тому ви вже знаєте, що робити - кава, чай, енергетики, водичка, якісь смаколики😉Зберігайте собі розклад😎Перша практика - п'ятниця, 21:30 - 22:30Друга практика - субота, 01:00 - 02:00Третя практика - субота, 20:30 - 21:30Кваліфікація - неділя, 00:00 - 01:00Перегони -  неділя, 22:00 - 00:00Гран Прі Мексики, це не тільки про перегони, боротьбу на трасі, стратегічні рішення, а й про атмосферу навколо події.Однією з прикрас цього етапу є фанати. Для мешканців Мексики, це ціле свято! Що цікаво, ви можете побачити людей у різному мерчі, не важливо, чи це вболівальник Red Bull, чи McLaren, чи когось іншого - вони хочуть бачити дійство та насолодитися ним. І їх спрага відчувається, в їхніх костюмах, танцях, веселощах, концертах. Мабуть однією з складових хорошого Гран Прі - є фанати, тому Мексика і відчувається такою видовищною, яскравою та енергійною. Найбільше, що можна побачити на трасі то це, різні маски черепів, які носять люди на вулицях, фігурки, виготовлені з різьбленого дерева або обпаленої глини, а також солодощі у формі черепів та скелетів. В Мексиці це називається Калака, або ж скелет☠️ Звичайно, це більше відноситься до Дня Мертвих, котрий святкується в Мексиці 1 та 2 листопада. Але не дивлячись на це, Калака користується великою популярністю цілий рік.*фото, які передають атмосферу події - https://www.instagram.com/p/DBi8nSnu8Ec/?igsh=MXNremcza3BxcTgycg==
👁 667 24-10-21 11:03
Сезон 2021 року для є мене уособленням більшості речей, яка несе в собі Формула 1. І якщо є якісь суперечливі речі, або ж хочеться отримати скажених емоцій, то я майже постійно звертаюся до нього, бо тоді в запеклій боротьбі за чемпіонський титул між Максом та Льюїсом, чого тільки не було 😉От так і з моментом Ландо та Ферстаппеном, який стався вчора на 52 колі.Момент до кінця не однозначний, не можна було команді McLaren бути стовідсотково впевненими у легальності обгону Ландо. Але команда була іншої думки від мене і вирішили, що позицію віддавати не потрібно, а варто було б, трек дозволяє влаштовувати боротьбу в різних місцях траси.Що ж це вибір командного містку, але час проаналізувати був, час щоб організувати ще одну розумну атаку також.Команда Red Bull, в 2021 році, на Гран Прі Бахрейн, не була впевненою в тому, що Макс Ферстаппен легально обійшов Льюїса Хемілтона на 53 колі, хоча Макс до виїзду за білу лінію, вже був попереду. І попросила свого пілота віддати свою позицію.Вони зробили це на стільки швидко, що Макс проїхав буквально декілька поворотів.Так, позицію він не відіграв. Але інколи потрібно ризикнути.Ці два моменти звісно не ідентичні, але я більше про дії команд у висновку.Ще одна думка, яка є в голові - просто лишити як гоночний інцидент. Але на скільки це справедливо відносно іншого пілота та і правила все ж таки прописані.
👁 379 24-10-17 20:53
Після довгої паузи на нас чекає три тижні поспіль Формули 1😉Вже завтра стартує дев'ятнадцятий етап сезону - Гран Прі США, котрий пройде в Остіні.Як я вже писав раніше це вечірній та майже нічний етап для нашої країни.Тому, щоб правильно поставити будильник (може ви вирішите "покимарити") та не пропустити сесії, пропоную зберегти собі розклад😉Єдина практика - п'ятниця, 20:30 - 21:30Кваліфікація до спринта - субота, 00:30 - 01:15Спринт - субота, 21:00 - 22:00Кваліфікація - неділя 01:00 - 02:00Перегони - неділя, 22:00 - 00:00 - Цікавий вікенд нас чекає, не тільки тому, що у нас спринт, а й тому, що в Остіні поклали новий асфальт на трасі, додайте, що у нас лише одна практика на збір даних. Для команд це буде певним викликом, оскільки вони хоч і працюють на симуляторах перед етапами, але не всі чинники, які впливають можна відобразити на симуляторі і пілотам з їхніми командами потрібно буде пристосовуватися. - Ще одну цікавинку, яку я спостерігаю цілий день, як більшість людей зі світу Формули 1 - бігають та "суєтяться" навколо теми, що якась із команд може змінювати кліренс, а саме передньої частини днища боліду між сесіями, коли діє режим "закритого парку", а це між кваліфікацією та перегонами.Підливання у багаття від деяких осіб було аж занадто великим, емоційний фон дописів був в стилі зробити з мухи слона, яку топ-команду тільки не приписували, але мабуть найбільше глядацьких симпатій здобула команда McLaren😁Виявилося все куди простіше - це була команда Red Bull, FIA знала про таку систему (з Гран Прі Сінгапуру), команди бачили цю систему, вона не використовувалася і очевидно таке розумне рішення буде заблокованим, оскільки суперечить регламенту.І тут виникає питання, які ж все таки оновлення будуть у команди Red Bull на цей етап, бо шість Гран Прі лишилося, Кубок Конструкторів мабуть згорів, хоча математично шанси є, чемпіонський титул поки за Максом, але хто зна, що може піти так чи не так за ці тижні. - На останок (майже), за цією перервою я пропустив, що Ліам Лоусон буде виступати під номером 30.Цей номер Ліам використовував з восьми років, хоча минулого року виступав під номером 40 на заміні у Даніеля Ріккардо.Кожен пілот має свою якусь історію, щодо вибору особистого номеру. Лоусон же ж, в дитинстві вболівав за одного картингіста під номером 30, котрий потім ним опікувався в тому ж картингу, таким чином новозеландець віддає певну шану, тому хто був поруч з ним на початку його формування як пілота автоперегонів. - До найголовнішої новини... (суб'єктивно😅)Додатковий бал за найшвидше коло в перегонах, котрий дають для топ 10 скасовують з 2025 року.Дякую фанатам теорії змов. Звісно це не їх вина, але ви пам'ятаєте ці балачки, як є Старша команда, а є Молодша, котра слухається вказівок...😮‍💨Щось розбалакався, головне розклад збережіть та своє здоров'я бережіть💪Добраніч😉
👁 743 24-10-12 19:54
2020 рік, кваліфікація, Гран Прі Туреччини (дивно, але знову😅)Для мене на той час, коли я тільки почав слідкувати за Формулою 1, то була крута кваліфікація, вона була вологою, лідером визначити когось, особливо, не було як...Це був ще один домінантний сезон команди Mercedes. Для розуміння, в 2020 році пройшло 17 Гран Прі, 15 поул-позицій дісталися команді Mercedes (Льюїс - 10, Валттері - 5), але цього разу фортуна була не на боці британської команди. Так ось, до вашої уваги швидке коло Ленса Стролла, завдяки якому він здобув свою першу поул-позицію в 2020 році та першу і поки останню в кар'єрі 😉Час кола склав - 1.47,765Це майже на три десятих швидше ніж Макс Ферстаппен, котрий завершив кваліфікацію другим та на 1.556 швидше ніж Серхіо Перес, котрий завершив кваліфікацію третім. І на 2.863 був швидшим за Алекса Албона, котрий в той час був напарником Макса Ферстаппена. До слова, на трасі Істанбул Парк з діючих пілотів поул-позиції здобував не тільки Ленс Стролл. Валттері Боттас є другим таким пілотом.А загалом список складається з таких легендарних пілотів:Філіпе Масса - 3 поул-позиції;Себбастіан Феттель - 2;Кімі Райконнен - 1;Марк Веббер - 1;Ну і Стролл та Боттас також по одній поул-позиції.Також додам, що команда тоді називалася не Aston Martin, а Racing Point, напарником Ланса був Серхіо Перес, котрий зараз виступає за Red Bull.Саме цього Гран Прі, вже в перегонах, Льюїс Хемілтон здобуде свій сьомий титул чемпіона та зрівняється за цим показником із Міхаелем Шумахером.В загальному, дуже круто споглядати на швидкі кола пілотів, котрі боряться як з болідом так із трасою в таких у мовах, оскільки кожен рух кермом на декілька сантиметрів лівіше/правіше і все - ти або помиляєшся і втрачаєш, або ж навіть і вилітаєш від чого втрачаєш ще більше.
👁 840 24-10-09 19:53
До вашої уваги ще одна неймовірна боротьба (вже не з молодших серій), яка закарбувалася в моїй пам'яті, не тільки через інстаграм та твіттер звідки яким зараз повним ходом ллється цей момент, а й тому що це було гарно😉Серхіо Перес проти Льюїса Хемілтона з гарно вибудованою обороною не лишив шансів британцю себе пройти.Не так далекий, але точно легендарний 2021 рік, Гран Прі Туреччини. Це були саме ті вологі перегони, які ми любимо, то траса підсохне, то злегка пройде дощ, завжди нависає питання - чи їхати на проміжній гумі до кінця або ж змінити на свіжу, чи можливо ризикнути та поставити слік. Тоді був один з таких пілотів, Себастіан Феттель - не вийшло...Дехто змінював гуму на свіжу проміжну, але деяким вона не давала значної переваги.Естебан Окон, взагалі проїхав перегони без піт-стопу.Також це була чемпіонська битва двох талановитих та неймовірних пілотів - Макса Ферстаппена та Льюїса Хемілтона. Льюїс Хемілтон перед Гран Прі Туреччини був лідером чемпіонату, випереджаючи Макса Ферстаппена на два очки.Хемілтон того вікенду переміг в кваліфікації, але через штраф в десять позицій за заміну елементів силової установки, з поулу стартував Валттері Боттас, який і переміг в перегонах на Гран Прі Туреччини і це була його остання перемога в кар'єрі...🥺Максу ж потрібно було мінімізувати втрати і здобути більше очок за свого конкурента, з чим він і справився, звісно не без допомоги Серхіо Переса, нехай ця допомога була мінімальної, але вийшло саме так як вийшло.Льюїс Хемілтон, старт з 11 позиції - фініш на 5.Серхіо Перес, старт з 6 позиції - фініш на 3.Це був подвійний подіум для команди Red Bull, ще й, на мою думку, в одній із найкращих ліврей, які вони використовували.Після Гран Прі Туреччини Макс Ферстаппен очолив особистий залік і випереджав Льюїса на 6 очок.Таке відчуття, що я той старий, який - "ось раніше то було"😅Насправді це не так, але і момент вартий уваги😊
👁 971 24-10-05 19:04
Тоді коли не знаєш, але хочеш щось розмістити - розміщай, щось старе (в цьому випадку не дуже), цікаве та те, що/кого більшість любить та за ким жевріють теплі спогади у самого себе😉*насправді мав бути інший допис, але через брак часу не вийшло - виправдовуюся як можу, в першу чергу перед самим собою😅Завдяки Себбастіану Феттелю, ми можемо вивчити всіх чемпіонів Формули 1, від 1950 року.Себ завжди вирізнявся від інших пілотів великим знанням історії Формули, знанням технічних складових болідів, оскільки він жив цим всім повністю і багато знав про стару техніку.Ну, ви мабуть пам'ятаєте ті меми із заголовком "Inspector Seb"😁 Отже, всі чемпіони від 2020 року і до ранніх років від чотирьох разового чемпіона Формули 1 - Себбастіана Феттеля.З 2021 до 2023 рік, титул здобував Макс Ферстаппен, пілот команди Red Bull. А цього року, питання володаря титулу лишається відкритим😉Це лише "вирізка" відео, де відповідає тільки Себ, а в повному відео відповідали і інші пілоти.Відео є дуже кумедним, лишаю посилання - https://youtu.be/StAi_V99uxw?si=8fiQelYOcTNVX5T2*2021 рікА чи могли б ви, назвати всіх чемпіонів Формули 1?😏
👁 1,200 24-10-02 11:01
Я вже кидав боротьбу пілотів в молодших серіях, сьогодні до вашої уваги останнє коло спринт-перегонів Формули 2, на Гран Прі Абу Дабі. Боротьба Шарля Леклера та Алекса Албона за перемогу.Шарль на той момент вже здобув чемпіонський титул, але ще раз довів, хто він 😉Неймовірна боротьба, з контактом на межі.Коментатори, то взагалі, на максимальних емоціях від такого обгону😁Шарль Леклер той спринт розпочинав із сьомої позиції. Алекс Албон з другої.Якщо ви звернете увагу на таймінг, то ви побачите на третьому місці Ніколаса Латіфі, знавця траси Яс Марина 😅Загалом, в чемпіонаті Формули 2, 2017 року, Шарль Леклер здобув титул в свій дебютний сезон, Алекс Албон завершив той сезон на 10 сходинці. Ніколас Латіфі був п'ятим. Дебютну гонку на етапі в Абу Дабі провів Ландо Норріс.А вже наступного, 2018 року, Алекс Албон, Ландо Норріс та Джордж Рассел будуть боротися за титул, але з великою перевагою над другим місцем, Джордж здобуде свій титул з першого "заходу" у Формулу 2😉В свою чергу в 2018 році, Шарль Леклер буде виступати у Формулі 1 за команду Alfa Romeo Sauber.