Fuente
eye_ukrainew | А тепер поговоримо про інше.Частина людей, котрі були нашими підписник...
11 700 Vistas/Alcance
2026-03-18 20:56
Mensaje №66768
А тепер поговоримо про інше.Частина людей, котрі були нашими підписниками взагалі втратила совість.І нас це дуже обурює.Як тільки починається тривога на заході, усі вилучені підписники згадують рєзко про наш канал, кидаються до нього і тут з'ясовується , що вони заблоковані.Але ж вони того не знали, бо канал рідко відвідують, на збори для хлопців забили взагалі.Егоїзм вищої марки, бо під час тривог пишуть десятками в бот чи в особисті повідомлення.А є ще такі, що можуть написати о 23 , 1 ночі "Доброго вечора"Яке, нахєр, доброго вечора ?Ми, що раби , чи зобов'язані , чи у когось на зарплаті ?Майте совість, ми теж люди і нам потрібен відпочинок , як і усім.Егоїзм сягає таких висот, що вже деякі хамлять та пред'являють претензіі, що ми зобов'язані дати їм відповідь, ледь не негайно.Сьогодні був рекорд по повідомленням в боті та в приватних...І то під час тривоги ! Тобто люди не розуміють, що вони не просто відбирають наш час, а вони позбавляють усіх вас отримувати своєчасну інформацію, бо тоді замість моніторингу приходиться їм приділяти увагу в боті.Короче.Нагадую, для того, щоб розвантажити канал від ботів, русні, секс-реклами та недобросовісних підписників - у нас є бот, котрий періодично перевіряє та видаляє за певними параметрами.Параметрів багато і різні.Підозрілий нік, підозріла/мала активнісь на каналі, вік, відсутність активності на каналі/в зборах , реклама в профілі, частота входів/виходів з каналу та інше.Прохання усіх переглянути свої профілі. Прибрати будь - яку рекламу, якщо вона є, зробити профіль максимум інформативним (щоб не виглядав, як бот чи русня), бути активними , періодично відвідуючи канал (бо це впливає на рейтинг та роботу каналу) і , головне це - приймати участь в допомозі нашим захисникам.Не скакати туди-сюди, особливо перед загрозами.Коли все нормально і загрози закінчились - дехто одразу тікає з каналу і, пофіігу наші збори та допомога захисникам.А , як тільки припікає, та наближається черговий обстріл, або дрони - одразу згадують , що є такий канал.І вимагають "Долучіть нас, бо нам так зручно!".Або "Ви позбавляєте мене можливості бачити загрози!" Це - абсолютна неповага до нас, котрі по ночах не сплять та псують своє здоров,я, та до хлопців, котрі його віддають за нас з вами.На п'ятому році війни та четвертому році роботи каналу , ми маємо повне моральне право очікувати від вас теж якоїсь віддачі, з повагою ставлячись до нашої роботи, а головне до наших захисників.Якщо хтось, все-таки помилково був видалений, прохання коректно та вчасно (не під час тривоги та не посеред ночі) звертатись в бот.А краще, взагалі, через постійних наших підписників, котрих ми вже знаємо, якщо , звісно ви знайомі.Ми не женемось та не накручуємо кількість підписників, нехай буде набагато менше, але то будуть адекватні, хороші люди.upd: Живий приклад.Щойно ( 23:20 ), після цього посту в бот посипались повідомлення, від вилучених підписників.У деяких в профілі реклама, та інші порушення.Та й взагалі, яка година...?....про що я писав і старався донести ?!Якщо ви не хочете вникати ні в що і проявляєте далі такий егоїзм - подібні повідомлення в бот будуть ігноруватись, а підписники будуть заблоковані ще й в боті.А як інакше, якщо не доходить ?***