Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - eye_ukrainew
Añadido 14 jul. 2024

eye_ukrainew

@eye_ukrainew
Número de suscriptores: 14
Fotos: 3,450
Videos: 1,360
Enlaces: 1,250
Descripción:
You can view and join @eye_ukrainew right away.
Fuente

eye_ukrainew | ️⚡️Уражено РЛС та інші об'єкти окупантів і уточнено результати поперед...

Logotipo de la comunidad de telegram - Око України - Захід. eye_ukrainew @eye_ukrainew
13 800 Vistas/Alcance 2026-02-27 08:10 Mensaje №66209
⚡️⚡️Уражено РЛС та інші об'єкти окупантів і уточнено результати попередніх ураженьЗ метою зниження наступального потенціалу російського агресора Сили оборони України продовжують завдавати ефективного вогневого ураження по ворожих цілях як на окупованих українських територіях, так і на території рф.⚡️Так, у ніч на 26 лютого 2026 року підрозділами Сил оборони України уражені радіолокаційна станція П-18 “Терек” та радіолокаційна система РСП-6М2 у Джанкої, що на тимчасово окупованій території АР Крим. За результатами об’єктивного контролю зафіксовано ураження цілей. ⚡️Напередодні було завдано прицільного ураження по складу матеріально-технічних засобів противника в районі Новозлатополя і пункту управління БпЛА в районі Полтавки (ТОТ Запорізької області), а також по району зосередження живої сили окупантів у районі Родинського Донецької області.⚡️Крім того, завдано удару та зафіксовано ураження командно-спостережного пункту ворога в районі н.п. Ясноє Солнце Брянської області рф.🔥Втрати окупантів і масштаби руйнувань уточнюються.За результатами попередніх заходів: 💥🧐Після ураження Нефтєгорського ГПЗ в Нефтєгорську Самарської області 21 лютого 2026 року, підтверджено пошкодження електрознесолюючої установки, двох установок стабілізації газового конденсату та двох вертикальних резервуарів з подальшим витоком нафтопродуктів.💥🧐Також підтверджено руйнування виробничого цеху № 22 в результаті ураження 20 лютого 2026 року ракетного заводу у Воткінську (Удмуртія).💪Сили оборони України й надалі системно здіснюватимуть заходи для обмеження потужностей воєнно-промислового комплексу російської агресора, знищення особового складу окупантів, їхніх пунктів управління, арсеналів та логістики та примусу противника до припинення агресивної війни проти України.Далі буде.💥Слава Україні!🇺🇦