Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - eye_ukrainew
Añadido 14 jul. 2024

eye_ukrainew

@eye_ukrainew
Número de suscriptores: 14
Fotos: 3,450
Videos: 1,360
Enlaces: 1,250
Descripción:
You can view and join @eye_ukrainew right away.
Fuente

eye_ukrainew | Люди знову будуть нести продукти на польову кухню.Бо морози. І потрібн...

Logotipo de la comunidad de telegram - Око України - Захід. eye_ukrainew @eye_ukrainew
12 100 Vistas/Alcance 2026-01-09 13:51 Mensaje №63183
Люди знову будуть нести продукти на польову кухню.Бо морози. І потрібно готувати гарячу їжу.Щоб інші вижили.Мені потрібно їхати до батьків.І я боюсь слизької дороги і добирання, але мушу, бо далі буде ще холодніше і гірше.Ще немає і 10ї години ранку, а вже Київ запускає 1 потяг від Лівобережної до Арсенальної, щоб люди могли дістатись правого берега.Він буде курсувати раз на 25 хвилин, але це круто. Справді.Київ відновлюється як Фенікс.Сьогодні в Києві загинули люди.І через підлість росії загинув медик, що примчав рятувати людей після прильоту, а рашисти вдарили туди знов.Вони часто так роблять.І це не викликає обурення в інших країнах.Бо ми не доносимо достатньо трагічно наші новини до світу.Хоча страждаємо від немитих щодня.Для наших Воїнів мені потрібні контакти (бажано в Харкові) ліцензійних перекладачів, що мають печатку і зможуть завірити перекладені копії паспортів.Якщо хтось має - діліться.Температура падає.Вчора Київ був прекрасний, бо всі дерева обледеніли і стояли наче в казці - де кожна гілочка в кришталевому облаштуванні.Це не гарно для дерев, але так красиво.Дороги теж наче скло.Не найкраща погода для пересувань на далекі відстані.Але зараз нічого не можна відкладати на потім.Бо "потім" може не настати...Сподіваюсь всі ми переживемо і цю зиму і війну.Чомусь вночі, коли летіли ті кляті ракети і вибухали гучно одна за одною, в мене була думка, що росія казиться як востаннє.Звісно, мозок намагається шукати заспокоєння навіть в жаху..А може й справді так?Хочеться вірити..За вікном летить сніг, наче хоче покрити білим покровом, все що наробили нелюди.Щоб було красиво, ніжно, мирно...Обіймаю кожного хто серцем з Україною і переживає то все з нами.Вистоїмо. Бо немає іншого виходу.Цьом#Дубровська09.01.2026 КиївTetiana Dubrovska Tainka Dubrovska Тетяна Дубровська