Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Exilenova+
Añadido 06 dic. 2025

Exilenova+

@exilenova_plus
Número de suscriptores: 183 472
Fotos: 9,000
Videos: 12,500
Enlaces: 1,300
Descripción:
Питання, реклама, співпраця, поділитися новиною та вашими матеріалами: @Exilenova_Bot Ми також є в X та в Instagram: https://x.com/exilenova_plus Банка підтримки каналу: https://send.monobank.ua/jar/8tzF4LrYhe

👥 Número de suscriptores

183 472
Promedio/Día:: +3046
Promedio/Tiempo:: +16618
Promedio/Mes:: +45176

👁️ Vistas promedio por mensaje

32 201
Promedio/Día:: 9,740
Promedio/Tiempo:: 46,114
ERR: 17.55%

📊 Mensajes por Día

2.1
Último día: 0
Promedio semanal: 7.3
Promedio por día: 2.1

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 76,600 26-06-17 10:10
Але досить сміятися та бавитися з терпіння росіян. Давайте підсумуємо, що ми маємо по паливній кризі на цей день: 📰За оцінками міжнародних аналітиків, лише у травні під ударами опинилися 8 із 10 найбільших нафтопереробних заводів РосіїЧастину заводів довелося ремонтувати повторно після нових атак.Важливо відмітити те, що останнім часом змінився характер ударів. Якщо раніше основними цілями були установки первинної переробки нафти, які відносно швидко відновлюються, то тепер під удар потрапляє обладнання вторинної переробки. Йдеться про складні технологічні комплекси, значна частина яких була закуплена за кордоном і перебуває під санкційними обмеженнями📈Результат видно у цифрах:За даними низки експертних оцінок, обсяги нафтопереробки в Росії у травні скоротилися приблизно на 13% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Це найбільше падіння від початку повномасштабної війни.Особливо показовою є ситуація в окупованому Криму. Тамтешні жителі вже звертаються до окупаційної влади з проханням збільшити дозволений обсяг перевезення пального через Керченський містДля Кримлівського режиму це створює серйозну дилему. з одного боку, потрібно забезпечувати внутрішній ринок бензином і дизелем. З іншого зберігати експорт, який приносить бюджету критично важливу валютну виручкуЧим довше триватиме деградація російських нафтопереробних потужностей, тим частіше мешканці Росії та окупованих територій стикатимуться з дефіцитом, зростанням цін та перебоями з постачаннямВійна, яку Кремль приніс в Україну, дедалі відчутніше повертається до нього у вигляді проблем, які вже неможливо приховати телевізійною пропагандою
👁 49,400 26-06-05 10:46
Сили безпілотних систем уразили 5 вантажних суден противника за одну нічОператори 1-го окремого центру завдали уражень п’ятьом вантажним суднам противника, які використовувалися для забезпечення окупаційних військ.Серед уражених цілей:• вантажне судно в районі м. Бердянськ, Запорізька область;• два вантажні судна в районі н. п. Ялта, Донецька область;• два вантажні судна в районі м. Маріуполь, Донецька область.Вантажні судна, що заходять до окупованих портів, відіграють важливу роль у логістичному забезпеченні російських військ. Саме ними здійснюється доставка боєприпасів, військової техніки, пально-мастильних матеріалів та іншого майна для окупаційної армії. Крім того, окупаційна влада системно використовує порти тимчасово окупованих територій для незаконного вивезення українського зерна та інших ресурсів.Кожне судно, яке працює на військову логістику противника або бере участь у незаконному вивезенні ресурсів з окупованих територій, фактично фінансує продовження війни проти України та є законною ціллю для ураження. СБС: На крок попереду!Підписатись на офіційний телеграм-канал Сил безпілотних систем😎 Facebook 🕊 Instagram 📹 Youtube 👥 X.com⁩ 🧵Threads 🏢WhatsApp 📞Viber 🥳 TikTok 🔗 Вакансії в СБС
👁 45,300 26-05-29 16:47
З початку 2026 року Україна кардинально змінила характер війни в повітрі. За даними OSINT-аналітика Clément Molin, українські дрони провели понад 1000 ударів ( це лише ті які геолокували) по російських тилах на глибину до 100+ км від лінії фронту.Це вже не епізодичні удари, а системна, добре скоординована кампанія по знищенню російської логістики.За статистикою треду:🛑35% ударів — склади з боєприпасами, пальним та технікою🛑20% — транспортні засоби (понад 150 вантажівок, цистерни, інженерна техніка)🛑7% — системи ППОТакож активно знищуються радари, станції РЕБ, польові бази та логістичні вузлиОсобливо щільно обробляється ключова логістична артерія — траса Мелітополь–Крим. Регулярно горять колони, паливні цистерни та вантажівки на підходах до фронту. ⚡️Використовуються різні типи дронів: великі фіксовані крила (типу FP-1/FP-2), малі розвідувально-ударні (Hornet, Bulava, RAM X) та далекобійні FPV.❗️ Важливо зазначити: Реальна кількість ударів значно перевищує 1000, адже далеко не всі відео публікуються, а геолокація відбувається лише в частині випадків.Наслідки вже помітні:🇷🇺Російська логістика працює зі значним напруженнямЗнищення ППО і РЕБ у тилу відкриває «вікна» для подальших ударівУ травні 2026 року вперше з 2023 росіяни почали втрачати територію в сірій зоні (район Комар)Російські військові мілблогери все частіше скаржаться на «дроновий терор» у тилуВисновокНавіть якщо зараз знищується лише невеликий відсоток техніки (1–5% на ключових напрямках), при збереженні темпу це призведе до накопичувального дефіциту постачання на фронті. Це створює передумови для українських контрдій влітку.
👁 49,800 26-05-27 12:01
Запускаємо «логістичний локдаун» російської армії та масштабуємо middle strike-удари по тилу ворога Запускаємо окрему програму «Логістичний локдаун» для масштабування middle strike та системного знищення російських спроможностей на оперативній глибині. Наше завдання — ще більше посилити тиск на росіян у тилу та позбавити їх можливості вести активні штурмові дії. Останнім часом Україна поступово перехоплює ініціативу на фронті. Ціна просування для росіян постійно зростає. Якщо в жовтні ворог втрачав 67 військових на 1 км² просування, то у квітні — уже 179. росія несе рекордні втрати: понад 35 тисяч убитих або важко поранених військових щомісяця — і ми продовжуємо нарощувати темп. За останні місяці ми вчетверо збільшили знищення ворожої логістики, складів, техніки, командних пунктів та маршрутів постачання на оперативній глибині. Уже помітна закономірність у дашбордах: що більше знищується логістики росіян — то менше штурмових дій відбувається на ЛБЗ. Одним із ключових факторів цієї зміни стали стратегічні рішення щодо масштабування middle strike-спроможностей. Після вимкнення Starlink для росіян це стало ще одним фактором технологічної переваги України на полі бою. Тому наше завдання зараз — за завданням Президента максимально масштабувати middle strike та в координації з військовими створити для ворога повний логістичний локдаун. У межах першого етапу програми Міністерство оборони разом з Генеральним штабом виділило додаткові 5 млрд грн безпосередньо для військових на закупівлю сучасних засобів middle strike. Кошти отримають найефективніші бригади та підрозділи за системою єБали — команди, які спеціалізуються на знищенні ворога на оперативній глибині та демонструють найкращі результати саме в цьому напрямі. Перші підрозділи вже отримали кошти, і прямі закупівлі вже почалися. Паралельно в межах другого етапу програми централізовано запускаємо тендери на закупівлю великої партії засобів middle strike. Відкриті конкурси — це не лише швидкість та масштабування виробництва. Це також конкуренція між виробниками, мінімізація корупційних ризиків, прозорість й ефективне використання державних коштів. Уже влітку результати централізованих закупівель middle strike стануть відчутними на фронті. Ворог навіть на великій відстані від лінії бойових дій більше не почуватиметься в безпеці.
👁 55,100 26-05-23 11:35
СБУ та СБС ЗСУ нищать логістику й бази окупантів на ЛуганщиніСпівробітники ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях разом із військовослужбовцями 1-го окремого центру безпілотних систем СБС ЗСУ вразили черговий ворожий ешелон і резервуари з пальним, а також польові склади БК, ремонтні бази та об’єкти телекомунікаційної інфраструктури противника.Співробітники СБУ встановлювали точні координати цілей, після чого побратими із СБС завдавали високоточних ударів дронами «FirePoint-2» по об’єктах окупантів у тимчасово окупованих Луганську, Кадіївці, Білокуракиному, а також у Сіверськодонецькому та Сватівському районах області.У результаті операцій знищено пункт дислокації особового складу ворога, ремонтну базу, де обслуговувались ворожі БпЛА, будівлю окупаційної «поліції», а також значну кількість техніки та запасів пального противника.Втрати ворога в живій силі склали понад 80 осіб убитими та пораненими. Масштабні пожежі після уражень були зафіксовані навіть супутниковими системами моніторингу.Спільна бойова робота триває. Нищимо окупантів далі!
👁 41,500 26-05-20 16:28
«Сніг Ахмату»: Птахами СБС знищено лігво підготовки ворожих пілотів та 65 курсантів-спецпризначенців 78 полку спецпризначення «Север-Ахмат», центру російської академії ракетних та артилерійських наук у нп Сніжне, ТОТ Донецької обл. Підтверджено ліквідовано 65 курсантів та начальника центру ппк «Бурий», доктор рос академії ракетних та артилерійських наук. Кількість санітарних втрат уточнюється, інфо по лікарнях. Операція «Сніг ахмату» ретельно готувалася та координована Центром глибинного ураження СБС сумісно з розвідкою підрозділу 1 оц СБС та СБУ.В ніч на 20 травня Птахами 1 ОЦ СБС, 11 спланованими ударами засобами middle strike (бч 100 кг) відпрацьовано навчально-виробничий комплекс та ТПД 78 моторизованого полку спеціального призначення «Север-Ахмат» ім.А.А.Кадирова, діючий у складі 42 дивізії хробачої армії.Основний двоповерховий комплекс площею 2484 кв м містив збірку БПЛА та БЧ, поверх перебування ОС. Наявний у підвальних приміщеннях запас бк додав незабутніх вражень перебуваючим на обʼєкті хробакам.Таких центрів підготовки рос академії ракетних і арт наук у ТОТ розгорнуто три. Залишилося два. Поки.Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦20.05.26 🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР👥RB📷МАДЯР🇺🇦СБСонлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
👁 42,400 26-05-15 07:44
СБС знищено літак-амфібію Бе-200 «Альтаір» з тушкою К-27 у Єйську (рф), ЗРК «Панцирь» та ЗРК «Тор», уражено сухогруз- перевізник бк, локомотив та інш.Протягом ночі на 15 травня Птахами СБС нанесено 55 вогневих уражень по 23 військовим цілям та обʼєктам у оперативній глибині боліт Таганрог, Єйськ та ТОТ Крим, Донецької, Запорізької, Луганської обл, в т.ч. у Бердянську, Мелітополі та інш. Серед різнобарвʼя цілей:🔥Літак БЕ-200, н. п. Морской, рф (1 ОЦ СБС)🔥тушка-Гвинтокрил КА-27, н. п. Морской, рф (1 ОЦ СБС)🔥ЗРК "Тор-М2", н. п. Гончарово, Луганська обл (427 ОБр СБС "Рарог")🔥ЗРГК "Панцирь-С1", н. п. Хуторок, АР Крим (1 ОЦ СБС)🔥Корабель-сухогруз із БК, м. Бердянськ, Запорізька обл (1 ОЦ СБС)🔥навчальний центр та ТПД ворога, н. п. Райгородка, Луганська обл (414 ОБр СБС "Птахи Мадяра", 20 ОБр СБС "К-2")🌶️🌶️це 16-ий та 17-ий елементи ППО противника, знищені Птахами СБС протягом 01-15 травня.Всього протягом ППОпаду грудня-травня СБС знищено вже 153 одиниці ППО: ЗРК- 108 штукРЛС-комплекс 39 штукРЕБ-комплекс 6 штукЗа координації новоствореного Центру глибинного ураження Сил безпілотних систем.🔥окремим масованим візитом ввічливості відпрацьовано Рязанський НПЗ сумісно з підрозділами глибинного ураження ССО, ГУР та інш. Кремлівська наливайка йде за треком Туапсе. Слідкувати результати СБС наживо:Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦15.05.26🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР👥RB📷МАДЯР🇺🇦СБСонлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
👁 39,300 26-05-08 16:58
⚡️⚡️Підтверджено ураження арсеналу ГРАУ “Кедровка” та двох підприємств з виробництва вибухівки і ФАБів💥🔥Тривають заходи зі зниження спроможностей російської федерації щодо збройної агресії проти України.⚡️Так, підтверджено ураження 30 квітня 2026 року виробничих будівель “Заводу ім. Я.М. Свердлова” у Дзержинську (Нижньогородська обл., рф).“Завод ім. Я.М. Свердлова” є одним із найбільших російських виробників вибухових речовин. Підприємство здійснює спорядження практично всіх видів боєприпасів – авіаційних та артилерійських снарядів, бойових частин протитанкових керованих ракет, боєприпасів для інженерних військ тощо. Серед іншого завод споряджає фугасні авіабомби (ФАБ), які потім ворог використовує для створення керованих авіаційних бомб (КАБ).⚡️Також підтверджено влучання 25 квітня 2026 року у будівлі на території арсеналу ГРАУ (Головне ракетно-артилерійське управління МО рф) “Кедровка” у населеному пункті Кедровка Свердловської області рф.⚡️Окрім того, підтверджено ураження у травні 2026 року інфраструктури підприємства з виробництва вибухівки у місті Сєльцо (Брянська обл., рф) - Брянського хімічного заводу. Він є важливою складовою воєнно-промислового комплексу країни-агресора та однією з ланок забезпечення боєприпасами російської окупаційної армії.Далі буде!💥 Слава Україні!🇺🇦
👁 47,100 26-05-04 09:19
❗️Мадяр: Прагматика утилізації, без переможних гасел та прикрас: пʼять місяців поспіль баланс СВО «прибуло/вибуло» утримується дронами ВІДʼЄМНИМ. Про відʼємний приріст окупаційного угруповання у цифрах:▪️148,4 тис осіб ПРИБУЛО - рф мобілізувала / законтрактувала у СВО протягом грудня 2025 - квітня 2026 (відомості ГУР, проломи і офіційні джерела рф):• 33,0 тис - грудень• 20,2 тис - січень• 25,4 тис - лютий• 34,6 тис - березень• 35,2 тис - квітень Дімон Медведев заявив «давіча» 30 квітня про 137 тис (127 тис контрактників та 10 тис добровольців у 2026-му). Доречі, дав пиздунця лише на двадцяточку з хвостиком, мабуть ПДВ додав, але нам годиться.▪️156 735 осіб ВИБУЛО - санітарні та безповоротні втрати противника від уражень ЛИШЕ дронами, верифікованих у системі ситуативної обізнаності Delta, що стоїть на озброєнні в ЗСУ:• 33 006 - грудень• 29 572 - січень• 26 204 - лютий• 33 989 - березень• 33 964 - квітень *у Delta наразі понад 200 тис активних користувачів, тому ці цифри та сам зміст верифікації перевірити широкому загалу уповноважених та зацікавлених осіб не є складною задачею (уся метрика події фіксується разом з відеофіксацією). ▪️Ще +4651 одиницю живої сили противника знищено/уражено артилерією (з тих, що можливо підтвердити відео та верифікувати).На правду, реальний толеранс складає близько +20% від загальної кількості знищення піхоти противника, що не має підтверджень: знищення у контактних боях (стрілкотня), ураження рсзв та артилерії, що не супроводжуються відео дорозвідки дронами, та знищення противника дронами в укриттях (заскочило 4 хробака у потрепану хату, дронами ії розібрали в нуль, але тіла присипало або у підвал гіпотетично чкурнули - ці четверо не зараховуються: «нету тела - нету дела»).❗️Пʼятий місяць поспіль вдається втримати той баланс ВІДʼЄМНИМ, і це одне з надважливих завдань прямого впливу СОУ на боєздатність та силу тиску противника на поле бою.Вже в межах задачі по знищенню живої сили противника є свої пріоритети: хробачі пілоти, командні пункти та інше, але то «позабалансова» тема....▪️Ціна того відспіваного життя противника обраховується у СБС кропітко у системі впровадженого управлінського обліку, з моменту утворення, 11 місяців поспіль і становить 882$ (витрата дронів відносно кількості підтвердженого знищення саме живої сили).Лінія Дронів має якнайшвидше зімкнутися вздовж всієї смуги фронту. Для цього нас має стати 5% загальної чисельності Війська Українського. Наразі 2,5%.
👁 78,400 26-04-26 07:29
Туапсе, 26.04 🔥Наслідки атаки БПЛА на санкційну складову рф - резервуарний парк Туапсинського НПЗ.Із наявного супутникового знімка високої якості можна зробити висновок, що значна частина резервуарного парку пошкоджена або знищена.Варто зазначити, що територія самого НПЗ залишилась без видимих уражень. Розбирати, що саме було уражено або згоріло до деталей - рівень профільних фахівців. Водночас навіть за візуальними ознаками можна говорити про масштабні втрати інфраструктури: постраждали насосні станції, залізнична нафтоналивна естакада, а також технологічні трубопроводи та вузли обв’язки.Це пояснює, чому основний акцент робиться саме на резервуарному парку:🔸це ключовий вузол зберігання та накопичення🔸це буфер всієї логістики об’єкта🔸ураження резервуарів і обв’язки дає сильний вторинний ефект (пожежі, руйнування суміжної інфраструктури)У підсумку: навіть без прямих влучань у переробні установки, такі ураження суттєво обмежують можливість прийому, зберігання та відвантаження нафти і нафтопродуктів, знижуючи загальну ефективність роботи об’єкта.