Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Євген Чубук - Згурівщина 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Євген Чубук - Згурівщина 🇺🇦

@evhen_4ubuk
Número de suscriptores: 968
Fotos: 1,650
Videos: 438
Enlaces: 98
Descripción:
Офіційний телеграм-канал
Fuente

Євген Чубук - Згурівщина 🇺🇦 | Завтра сесія Згурівської селищної ради. Перша в 2026 році. Із першочер...

Logotipo de la comunidad de telegram - Євген Чубук - Згурівщина 🇺🇦 Євген Чубук - Згурівщина 🇺🇦 @evhen_4ubuk
1 630 Vistas/Alcance 2026-01-22 19:01 Mensaje №2601
Завтра сесія Згурівської селищної ради. Перша в 2026 році. Із першочергових питань порядку денного: встановлення надбавки секретарю селищної ради Ігорю Фенику в розмірі 49% за ранг й 20% за вислугу років та щомісячної премії у розмірі 165%. Всі ці надбавки й премії до окладу 18767 грн. Загалом, це приблизно 65000 грн "грязними" щомісяця. Друге питання: виплата секретарю оздоровчих та одноразової матеріальної допомоги у розмірі середньомісячної зп. Тобто 13-а зп.І перше і друге питання - до розгляду звіту про бюджет за 2025 р. Без розгляду і заслуховування звіту секретаря за минулий рік, без кількісно-якісні показників ефективності, які би давали можливість оцінити роботу і якою має бути премія. Ну і звісно ж, як завжди, без консультацій із громадськістю щодо оцінки роботи керівництва ради. Це ж не таке важливе питання як запалювати чи не запалювати ялинку до свят. Тут справилися і без думки людей.Три виділені питання сьогодні розглядала постійна комісія з питань регламенту, яку я очолюю. Два перших питань не отримали позитивних висновків та рекомендацій. Побачимо, що завтра на сесії скажуть чи не скажуть депутати. Підозрюю, що як завжди.Але насправді я хотів би щоб ви приділили увагу третьому питанню, що виділено - звітам старост за 2025 рік. Сьогодні комісія наполягла на тому, щоб звіти на сесії розглядалися не протокольно і не пакетом (як завжди, без участі самих старост), а шляхом доповіді кожного старости безпосередньо на сесії. Щоб хоч раз воно була так, як має бути.Тож якщо у вас є притомні запитання, зауваження та побажання до старост ваших населених пунктів - пишіть у коментарях, завтра спробую озвучити. Звісно ж буде пряма трансляція, на 9:00.У першому коментарі додаю посилання на файл із звітами старост, які надані депутатам на ознайомлення.