Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Євген Ситниченко/Перший заступник начальника Дніпропетровської ОВА
Añadido 03 nov. 2021

Євген Ситниченко/Перший заступник начальника Дніпропетровської ОВА

@evgendoberman
Número de suscriptores: 3 598
Fotos: 6,980
Videos: 1,250
Enlaces: 48
Descripción:
Новини
Fuente

Євген Ситниченко/Перший заступник начальника Дніпропетровської ОВА | Зараз у Луцьку триває гасіння пожежі після нічного удару російських «ш...

Зараз у Луцьку триває гасіння пожежі після нічного удару російських «шахедів». Були влучання в суто цивільні обʼєкти: росіяни знищили продовольчі склади й термінал «Нової пошти». Був пошкоджений і житловий будинок. Усі необхідні сили ДСНС України та комунальних служб уже залучені, щоб ліквідувати наслідки цієї атаки. Були сьогодні вночі під російськими ударами ще Дніпровщина, Житомирщина, Полтавщина, Одеська область, Харківщина та Хмельницька область. І ще досі є «шахеди» в нашому небі. Загалом Росія цієї ночі застосувала проти України 339 безпілотників, і близько 200 із них – «шахеди». Сьогодні буде доволі насичений дипломатичний день – багато контактів уже заплановано, і ця нічна атака фактично є російською відповіддю на дипломатичні зусилля. Ми пропонували припинення вогню на Великдень – у відповідь отримуємо «шахеди». Ми пропонували припинення вогню також і конкретно щодо енергетичних обʼєктів – росіяни ігнорують це та знову намагаються поцілити по наших підстанціях і трансформаторах. Україна працює з партнерами, щоб було більше спільних можливостей захисту життя, а Росія продовжує затягувати війну у Європі та відверто інвестує своїми розвідданими для іранського режиму в розпалення війни на Близькому Сході та в Затоці. Саме Росія є глобальною загрозою, і саме її зневага до життя і миру є тим, що перешкоджає будь-якій дипломатії. Я вдячний усім, хто підтримує наш захист життя, і кожному, хто забезпечує виконання санкцій проти Росії за війну. Чим більшим буде наш відсоток збиття російських дронів і ракет та чим більшим буде відсоток обмеження російської нафти, російської торгівлі, російського виробництва, тим швидше буде гарантована безпека і встановлений мир.