Пікантна екскурсія "Повії в старому Києві" 🗓 Коли? 13 листопада (нд), 14:00 💳 Скільки? Вартість екскурсії визначаєте ви самі. Це може бути будь-яка сума, яка є комфортною для вас сьогодні. 💙💛 Кожен будинок старого міста має свої спогади – особливі. Вони бачили любов та розпусту, слабкість та незламне прагнення жити довго та щасливо. Саме тому в цю неділю, 13 листопада, запрошують вас на пікантна екскурсію "Повії в старому Києві". 🌻 Програма зустрічі: 🔸14:00 - зустріч на Майдані Незалежності, біля Главпоштампу. Маршрут: Майдан Незалежності – вулиця Костьольна – вулиця Трьохсвятительська – Андріївський узвіз – площа Контрактова. 🔸16:30 - завершення заходу. Цей захід – більше, ніж екскурсія, адже ви: 🔹 Почуєте спогади сучасників, які допоможуть зрозуміти дух тих подій. А їхній досвід та відношення може допомогти створити своє ставлення до явища. 🔹 Довідаєтесь історію проституціі як "терпимої" професії в Києві, нащо та для кого то було вигідно; 🔹 Дізнаєтесь, хто такі кокотки, підконтрольні, секретні, таємні, напівшовкові повії; 🔹 Довідаєтесь, що таке піти по "жовтому білету"; 🔹 Побачите, де знаходились найбільш відомі райони червоних ліхтарів, де був нациський бордель часів Другої світової війни; 🔹 Дізнаєтесь чому мінеральна вода не завжди благо для споживочів, та хто такі "мінерашкі"; 🔹 Довідаєтесь, хто такі "біли рабині"; 🔹 Почуєте про чоловічу проституцію; 🔹 Дізнаєтесь щось нове, та гарно погуляємо під мою розповідь на свіжому повітрі в нашому любому місті Києві в вільний час. 🌻 Щоб зареєструватись, повідомте @smak_kieva: 0503303882, телеграм/вайбер 🌻 Екскурсію проводить натхненна Олена Гущина Вам цікаво де ви живите? Та що відбувалося в цьому місці до вашого народження, або ще раніше? Ми всі діти переможців.
🔥 НАЙБІЛЬШИЙ ПОЕТИЧНИЙ ЧЕЛЕНДЖ КИЄВА – 7 ДНІВ ПОЕЗІЇ У «MOROK BAR»▪️Мета: популяризація поетичних вечорів, як явища. Показати, що це цікаво і потрібно.Так склалося, що таке явище, як «поезія» не знаходить підтримки серед переважної більшості населення. Для більшості людей – це щось складне, незрозуміле, шкільне, другорядне, максимально нецікаве або взагалі набір слів. Так, саме набір слів, особисто я знаю немало людей, котрі зізнавались мені в тому, що саме так і сприймають вірші.Якщо ж говорити про поетичні вечори – з цим ще гірше. Якщо люди не люблять та не розуміють вірші, то поетичні вечори в них взагалі асоціюються виключно з чимось нафталіновим, нудним, пов’язаним зі школою або дитсадком. А якщо точніше, то переважна більшість людей вважає їх «збіговиськом задротів».‼️ Але ж це не так. Хто винен в тому, що в Україні відсутні культурні ЗМІ, котрі б пояснювали людям, що таке поезія і як її любити? Котрі б поширювали її та популяризували серед населення? Поширювали та популяризували не 5-7 імен, які ви і так всі знаєте, а нові талановиті імена? Хто винен в тому, що якщо ти поет, який пише українською, то твої вірші нікому не потрібні? Куди їх нести? Де публікувати? Де з ними виступати? Як заявити про себе? Хто винен в тому, що поетів не кличуть на телебачення? А якщо і кличуть, то якихось наглухо відбитих маргіналів, або ж просто виставляють їх, як маргіналів? Типу «ха-ха, стішочки». Тобто є багато запитань. І всі вони риторичні. Не будемо про це.Поезія живе. Ми своїми силами небайдужих людей з «UrsusPoetry» та «Сучасної Української Поезії» вирішили провести поетичний семиденний челендж. Ми просто хочемо показати, що поетичні вечори – це цікаво. Це затишок, відпочинок для душі, можливість виплеснути накипіле, спілкування з однодумцями та купа нових знайомств. Для когось – це розвага, а для когось можливість знайти підтримку та не поїхати дахом у такі скрутні часи.▪️Окрема подяка бару «MOROK» за те, що пішли назустріч і безкоштовно надали нам приміщення, а також всім небайдужим людям, котрі трохи надонатили на рекламу. Завдяки вам це все стало можливим. На жаль, переважна більшість закладів не хочуть працювати з поетами, або просять настільки необґрунтовано високу ціну за оренду, або ціну за вхідний квиток, що співпрацювати з ними не просто нерентабельно, а в мінус.А мені дуже хотілося б, аби таке задоволення міг дозволити собі кожен охочий, тому ціна незмінна – донат від 100 грн. В кого є можливість, той може дати трішки більше.▪️Отже, чекатиму вас на наших затишних поетичних читаннях у «Morok bar» з 14-го по 20-те листопада.Коли: з понеділка 14-го листопада по неділю 20-го листопадаДе: Мала Житомирська, 17Внесок: донат від 100 грн (1 вечір)Реєстрація поетів та слухачів: @pasha_broskii
🟡 ВЖЕ ЗАВТРА! 2 затишні поетичні квартирники на вихідних (алкоголь приносити свій)Збираємося цієї суботи та неділі на затишній квартирі, запалюємо гірлянди, беремо із собою глінтвейн у термосах, ділимось своїми віршами, думками, історіями, враженнями, знаходимо творчих однодумців, підтримку та душевний спокій. 7 причин завітати до нас на вихідних:💥 Підтримати поетичний рух💥 Знайти творчих однодумців💥 Теплота спілкування💥 Щирість та жодного пафосу💥 Можна приносити свій алкоголь💥 Затишна кімната з пуфіками💥 Можна зачитати свої віршіТобі не обов'язково непорушно сидіти та слухати вірші. Ти завжди можеш вийти у сусідню кімнату, або на вулицю (це 1-й поверх) на перекур, або поспілкуватись із однодумцями. Якщо для вас це вперше – не бійтесь. Ведучий вам все розкаже, покаже, познайомить і попіклується про вас.Скинути вірш на критику:t.me/kritikavirshivСучасна Українська Поезія:t.me/uapoetryВсі поети та барди Києва: t.me/ursus_poetry💥 Реєстрація виступаючих та слухачів: t.me/pasha_broskiiКоли: Сб-нд, 29-30 жовтня, 17:00Де: вул. Кирпоноса, 13 (1-й поверх)Ціна: донат від 100 грн
🇺🇦 Вистава «Лист незнайомки» Київський театр ВІЗАВІ представляє свою найвідомішу виставу-мелодраму за новелою Стефана Цвейга «Лист незнайомки».Візитна картка театру. Понад двадцять років безперечного успіху та визнання публіки. Вистава - ода вірності жінки, яка пронесла через все життя любов до єдиного чоловіка, відомого письменника-белетриста. Зворушлива та ніжна, палка та пристрасна історія в одному листі. Гімн кохання дзвінкої поетичної школярки та втомленої повії з нічного кабаре. Гра біди та радості, спалахів світла та чорної темряви. Нова сценографія та виразна пластичність образів, всеосяжне освоєння простору сцени та вражаюча камерність. Одне всепоглинаюче кохання.Прекрасній актрисі Тамарі Морозовій, яка майстерно володіє всім діапазоном і тембрами свого голосу, переконливо і яскраво вдалося втілити і 13-річну сором'язливу дівчинку, і 18-річну панночку, розпусну жрицю кохання, і змучену стражданнями жінку, яка втратила дитину.Чудовий у своїй аристократичності та вишуканості актор Євген Морозов. У його виконанні письменник-белетрист одночасно легкий і трагічний, химерний і суворий. Актори чудово відчувають та доповнюють один одного. І все ж таки головною гідністю вистави є її неповторна енергетика. У залі відбувається щось важкозрозуміле. Не чути навіть дихання. Успіх вистави вимірюється децибелами тиші. Зворушливий підхід до автора, до його мови та сюжету. Режисер Євген Морозов дуже дбайливо поставився до новели Цвейга. Авторське та режисерське не воює, не знищує один одного, а з'єднуючись, створює дивовижне єдине ціле – душу вистави.Звучить музика Вівальді, Шуберта, Пендерецького, Жарре.Коли: 12 листопада, 18:00Де: вул. Саксаганського, 6. "Будинок кіно".Квитки тут: concert.ua/uk/event/list-neznaiomki-12-11
‼️ Друзі, маємо для вас ласу пропозицію. Котики з частини 7040 зробили запит на два планшети Samsung galaxy tab s7 та Планшет Oukitel Pad RT1, а також пташку Mavic 3t. Тому ми оголошуємо терміновий збір на загальну суму 6000$. 💛Хлопці отримують знаряддя для перетворення звичайних окупантів на хороших, а за топ донати ви отримаєте файнецькі трофеї. За найбільші два надходження віддаємо лот пускову трубу від відпрацьованого рпг, та форму орка. А також ще багато чого дрібного цікавого. Просто пишіть у назначені платежу 7040, або кидайте скрін мені у повідомлення @captainfrodo з відповідним підписом. Топ донати публікуватимуться, аби учасники знали, де межі нашої уяви.Переможців буде оголошено після закриття збору. Звіт зі щасливими вояками обов’язково буде. 🧡🧡🧡І пам'ятайте, немає маленьких донатів, кожна копійка важлива, адже чим швидше допоможемо захисникам, тим ближче наша Перемога! 💪💪💪.Все буде Україна🇺🇦🇺🇦🇺🇦Реквізити: 5375 4141 2508 0589Моно, Маленовський Д. О.Контактна особа: @captainfrodo
Літературний крінж-гороскоп від Паші на п'ятницю, 21 жовтня:♈ Овени хочуть 3-х речей:1. Аби деякі люди не були такими конченим 2. Ніжного сексу3. Сісти на таксю та поїхати накидуватись крафтовим ромом у "Мороці"♉ Тільці хочуть, аби хтось запросив їх до себе додому, зробив масаж, напоїв віскі та пояснив їм у чому сенс буття.♊ Близнюки. Бухло не врятує вас від депресії, але якщо бухати на поетичному вечорі, то все може буть...♋️ Ракам зараз треба 2 речі:1. Нормальні відносини, де тебе люблять, цінують, прислухаються та йдуть назустріч2. Запарити мівінки♌️ Леви хочуть спробувати 4 речі:1. Саке2. Кінчати одночасно з коханою людиною3. Політати на дельтаплані над звільненим від свинособак Кримом4. Потусити на поетичному вечорі у "Morok bar"♍️ Дівам ху*йово. Дівам зараз, як ніколи потрібна моральна і оральна підтримка.♎️ Терези. Бог вас накаже за то, шо ви страдаєте за усякими додіками, а нормальних пацанів не помічаєте.♏️ Скорпіони потрібні 4 речі:1. Нормальні вірші, такі, щоб брали за душу2. Знайти людину з котрою можна х*рити віскі посеред ночі та міркувати: "їб*не чи не їб*не?"3. Погуляти осіннім парком та зробити нову авку4. Аби хтось подарував їм крутого шарфа♐️ У Стрільців опускаються руки. Все так дістало, якщо чесно. Все чого хочуть Стрільці – це вина і довго-довго-довго обійматись...♑️ 3 речі, яких потребують Козероги:1. Свіжої пюрешки на молоці із котлетками2. Аби хтось запросив їх на побачення на поетичний вечір та напоїв ромом3. Цілунків у шию♒️ 3 речі, яких потребують Водолії:1. Усамітнись на деякий час та покопирсатися у собі.2. Пожерти у KFC на грн 3003. Закинути ніжку на кохану людину♓️ 4 речі, які зорі рекомендують Рибам:1. Перестати шось доказувати тупим людям, а просто прийняти те, що вони тупі2. Взяти подружок та піти на поетичний вечір у "Morok bar"3. Уникати людей з іменами Ігор та Андрій4. Частіше пишіть близьким людям, зараз їм це, як ніколи потрібно.* * *Охочі підтримати астролога - реквізити в шапці спільноти. 🦄
🇺🇦 Поетичні вихідні у "Мoрок Bar"Творчі люди, поети, письменники, художники, та інші спраглі до мистецтва люди збираються разом, аби послухати вірші, поспілкуватися, бахнути недорогого крафтового рому на барі, та просто підтримувати зв'язок одне з одним та не дати одне одному поїхати дахом в такі непрості для кожного українця часи.7 причин відвідати поетичний вечір у "Мorок Bar":◾️ Підтримати поетичний рух◾️ Знайти творчих однодумців◾️ Теплота спілкування◾️ Простота та жодного пафосу◾️ Готична атмосфера, мов у старій таверні у полум'ї свічок◾️ Є кімната-курилка◾️ Можна зачитати свої віршіТобі не обов'язково непорушно сидіти і слухати вірші. Будь-якого моменту, ти можеш вийти на бар, на перекур у спеціальну кімнату, на вулицю, або поспілкуватися з кимось із однодумців у сусідньому залі, аби не заважати творчому процесу. Це не совковий дитячий "утрєннік" – все демократично та цивілізовано. Якщо для вас це вперше – не бійтесь. Ведучий вам все розкаже, покаже, познайомить і попіклується про вас.Скинути вірш на критику:t.me/kritikavirshivСучасна Українська Поезія:t.me/uapoetryВсі поети та барди Києва: t.me/ursus_poetry◾️ Реєстрація виступаючих та слухачів: t.me/pasha_broskiiКоли: Сб-нд, 22-23 жовтня, 17:00Де: Мала Житомирська, 17 (м. Майдан Незалежності)Ціна: донат від 100 грн
🔥 ВЖЕ СЬОГОДНІ! Вечір поезії у "Мoрок Bar"Творчі люди, поети, письменники, художники, та інші спраглі до мистецтва люди збираються разом, аби послухати вірші, поспілкуватися, бахнути недорогого крафтового рому на барі, та просто підтримувати зв'язок одне з одним та не дати одне одному поїхати дахом в такі непрості для кожного українця часи.7 причин відвідати поетичний вечір у "Мorок Bar":◾️ Підтримати поетичний рух◾️ Знайти творчих однодумців◾️ Теплота спілкування◾️ Простота та жодного пафосу◾️ Готична атмосфера, мов у старій таверні у полум'ї свічок◾️ Є кімната-курилка◾️ Можна зачитати свої віршіТобі не обов'язково непорушно сидіти і слухати вірші. Будь-якого моменту, ти можеш вийти на бар, на перекур у спеціальну кімнату, на вулицю, або поспілкуватися з кимось із однодумців у сусідньому залі, аби не заважати творчому процесу. Це не совковий дитячий "утрєннік" – все демократично та цивілізовано. Якщо для вас це вперше – не бійтесь. Ведучий вам все розкаже, покаже, познайомить і попіклується про вас.Скинути вірш на критику:t.me/kritikavirshivСучасна Українська Поезія:t.me/uapoetryВсі поети та барди Києва: t.me/ursus_poetry◾️ Реєстрація виступаючих та слухачів: t.me/pasha_broskiiКоли: Неділя, 16 жовтня, 17:00Де: Мала Житомирська, 17 (м. Майдан Незалежності)Ціна: донат від 100 грн
ПОДОРОЖ ДО ЛЬВОВАПоїдемо у Львів і нікому не скажемо,Цей колір помади робить тебе трошки старшою.Кажуть, львівські дощі володіють цілющою силою -Це значить ми будем щасливими та красивими...Це значить ми будем топтати бруківку стоптануМільйонами ніг, що шукали в цім місті щастя, іСелились в квартирках, гуділи бджолиними сотами,Дивились на дощ, їли борщ, гріли чай собі...Ти плаття надінеш, що дуже тобі личитиме,Ми будем блукати, між зорями і табличками,Мов два кораблі космічні в безмірі простору,Нічого такого не сталось — просто ми...Згубились у вирі думок, блукаємо колами,Стільки проблем — не вичаклуєш патронуса.Гріємось кавою, дудлим кон'як із колою -Твої цілунки... Маленькі приємні бонуси...Поїдемо у Львів - хай усе в прірву котиться,Звісно, у межах кримінального кодексу.Ти будеш сміятися, так, ти будеш сміятися,Ми зробимо це у п'ятницю... Так, у п'ятницю...Кажуть, Львів, на усі запитання відповіді,Має в кишенях у необмеженій кількості.І, наче Іісус вправно ходить він по воді,Й не терпить бруду брехні, егоїзму та підлості...Ларьки з медовухою світяться там, мов оазиси,Музики в плащах надають перевагу класиці,Старовинні книжки на поличках у кожній кав'ярні...Це значить ми будем з тобою розумні і гарні...Наповним повітря розмовами філософськими,Ти зацитуєш Іздрика, а я... Броського...Стражі леви лежатимуть стомлено - древні лицарі,Впаде перший сніг... Підіймемо вгору лиця ми...Від холоду вулиці стануть іще більш вужчими.Скільки ми ще одне одного будем мучити?Цей колір помади робить тебе трошки старшою.Ми два мазохісти... Два мазохісти зі стажем...Паша БроськийІлюстрації: Катя Британ, Поліна Грозовська
🔥 Вечір поезії у "Мoрок Bar"Творчі люди, поети, письменники, художники, та інші спраглі до мистецтва люди збираються разом, аби послухати вірші, поспілкуватися, бахнути недорогого крафтового рому на барі, та просто підтримувати зв'язок одне з одним та не дати одне одному поїхати дахом в такі непрості для кожного українця часи.7 причин відвідати поетичний вечір у "Мorок Bar":◾️ Підтримати поетичний рух◾️ Знайти творчих однодумців◾️ Теплота спілкування◾️ Простота та жодного пафосу◾️ Готична атмосфера, мов у старій таверні у полум'ї свічок◾️ Є кімната-курилка◾️ Можна зачитати свої віршіТобі не обов'язково непорушно сидіти і слухати вірші. Будь-якого моменту, ти можеш вийти на бар, на перекур у спеціальну кімнату, на вулицю, або поспілкуватися з кимось із однодумців у сусідньому залі, аби не заважати творчому процесу. Це не совковий дитячий "утрєннік" – все демократично та цивілізовано. Якщо для вас це вперше – не бійтесь. Ведучий вам все розкаже, покаже, познайомить і попіклується про вас.Скинути вірш на критику:t.me/kritikavirshivСучасна Українська Поезія:t.me/uapoetryВсі поети та барди Києва: t.me/ursus_poetry◾️ Реєстрація виступаючих та слухачів: t.me/pasha_broskiiКоли: Неділя, 16 жовтня, 17:00Де: Мала Житомирська, 17 (м. Майдан Незалежності)Ціна: донат від 100 грн