Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Eugene K - the BA🇺🇦
Añadido 06 ene. 2025

Eugene K - the BA🇺🇦

@eugenekba
Número de suscriptores: 660
Fotos: 180
Videos: 11
Enlaces: 192
Descripción:
Анонімний телеграм-канал Євгена Клюкіна. Робочі моменти, ідеї, роздуми, ексклюзиви, вільне спілкування. Адмін: @eugene27K Інфо: https://eugenekba.lovable.app/
Fuente

Eugene K - the BA🇺🇦 | Імпровізований пост до нашої основної теми спонсора і не тільки, натхн...

Logotipo de la comunidad de telegram - Eugene K - the BA🇺🇦 Eugene K - the BA🇺🇦 @eugenekba
310 Vistas/Alcance 2026-04-09 11:14 Mensaje №535
Імпровізований пост до нашої основної теми спонсора і не тільки, натхненний цим мемом 🖼 від учасника спільноти Art of BA Alumni 🙌Насправді, я все більше і більше схиляюсь до думки, що "сеньйор" чи "вищий рівень" БА — це все-таки не якийсь конкретний формат роботи, а в першу чергу гнучкість 🤹‍♂️У мене достатньо часто є можливість міняти контекст 🔄І спонсори, відповідно, різні люди, та й інші зацікавлені сторони теж бувають різні 👥І от у є проєкти, де працює друга стратегія.А є проєкти, де замовник каже:“ви багато пропонуєте, а ви краще слухайте мене і записуйте, що я кажу” ✍️Або була теж ситуація, коли теж стейкхолдера намагаєшся відмовляти від фічі, а він не хоче 🤷‍♂️Ну, знаєте, мені це нагадує теж таку мініатюру в магазині 🛒коли ти приходиш взяти товар, а продавець каже: “та то краще, не беріть це, а беріть це” 🙃 А ти прийшов конкретно за цим, маючи повне розуміння, якийсь свій аналіз, і слухаєш “експерта”, який, чесно, тобі, ну, не вср****, якщо чесно 😅Тому, найкраще і сеніорне — це мати арсенал підходів 📂і проявляти гнучкість, розуміти, в якому форматі працювати з тією чи іншою зацікавленою стороною буде ефективніше 🎯Недарма у BABOK Guide теж пишуть, що при підході БА треба розуміти потреби стейкхолдерів.📙Якщо зацікавлена сторона потребує конкретний формат співпраці, комунікації а не найкращі практики чи те, що у вас добре виходило в іншому місці — це теж треба враховувати ⚖️І це теж не завжди ваша провина, коли найкращі практики не спрацьовують. Треба теж зважувати момент вашої експертизи, ваших здібностей, пропонувати, переконувати, але і підходи та персоналії зацікавлених сторін.Та й таке 🙂#stakeholders #experience