Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Eugene K - the BA🇺🇦
Añadido 06 ene. 2025

Eugene K - the BA🇺🇦

@eugenekba
Número de suscriptores: 661
Fotos: 180
Videos: 11
Enlaces: 192
Descripción:
Анонімний телеграм-канал Євгена Клюкіна. Робочі моменти, ідеї, роздуми, ексклюзиви, вільне спілкування. Адмін: @eugene27K Інфо: https://eugenekba.lovable.app/
Fuente

Eugene K - the BA🇺🇦 | Давайте поговоримо про навички та досвід розробки для бізнес-аналітика...

Logotipo de la comunidad de telegram - Eugene K - the BA🇺🇦 Eugene K - the BA🇺🇦 @eugenekba
336 Vistas/Alcance 2026-02-05 09:33 Mensaje №484
Давайте поговоримо про навички та досвід розробки для бізнес-аналітика 🧠💻Я не буду сильно зациклюватися, але скажу так:моя історія з розробкою почалася десь 10+ років тому, коли я, по суті, тільки починав займатися бізнес- і не тільки аналізом (та й не знав я ще, що таке бізнес-аналіз 😄)Мені було цікаво дивитися на різні IT-галузі, і, звісно, одна з основних — розробка. Думаю: ну, спробую себе інженером.Пішов на курси з C#, пройшов перший рівень — базу ООП (об’єктно-орієнтованого програмування).На другому рівні зловив себе на думці, що це вже якось дуже складно🙈Та я й так займаюся бізнес-аналізом, прямую у тому напрямку і наче щось вже і виходить.Тож вирішив: краще свідомо розвиватися саме в цьому напрямку.І, чесно кажучи, не жалкую до сих пір за свій вибір. 👍Тим не менш! База ООП добре записалася в голову, і коли років через 7 довелося знову дивитися на (не свій) код — він уже не був страшним. Навпаки, його стало реально читати і розуміти/😏Однак це був тільки початок подорожі у світ розробки, яка триває і до сьогодні.👀Якщо тема вам цікава — ставте. 🦄#experience #techskills