Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦Запоріжжя Новини🇺🇦Запорожье Новости
Añadido 14 jul. 2024

🇺🇦Запоріжжя Новини🇺🇦Запорожье Новости

@etozp
Número de suscriptores: 75 038
Fotos: 35,900
Videos: 20,600
Enlaces: 40,100
Descripción:
По всім питанням: @valera_etozp

👥 Número de suscriptores

75 038
Promedio/Día:: -27
Promedio/Tiempo:: -116
Promedio/Mes:: -329

👁️ Vistas promedio por mensaje

14 908
Promedio/Día:: 12,400
Promedio/Tiempo:: 15,571
ERR: 19.87%

📊 Mensajes por Día

0.6
Último día: 18
Promedio semanal: 2.6
Promedio por día: 0.6

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

⚖️ Збитків на 5,5 млн грн: у Запоріжжі судитимуть посадовця підприємства за порушення екологічних нормДо суду скеровано обвинувальний акт стосовно посадовця одного з підприємств Запоріжжя, яке займається утилізацією небезпечних відходів шляхом спалювання. Встановлено, що дві термічні установки на підприємстві працювали без необхідного дозволу, через що в повітря потрапляли шкідливі хімічні речовини в обсягах, що утричі перевищували допустимі норми. Сума збитків довкіллю склала 231 тис грн.Крім того, після спалювання відходів пічний шлак та інші матеріали звалювали у ґрунт, що призвело до забруднення ділянки площею понад 560 кв.м. Рівень забруднюючих хімічних речовин перевищив допустимі показники у понад 10 разів, а сума збитків склала понад 5,5 млн грн. Для відшкодування останніх Держекоінспекція подала цивільний позов на вказану суму.За позовом прокуратури господарський суд відкрив провадження в інтересах держави про стягнення з підприємства 231 тис грн заподіяної довкіллю шкоди.🇺🇦Новини Запоріжжя
⚡️⚡️Підтверджено ураження арсеналу ГРАУ “Кедровка” та двох підприємств з виробництва вибухівки і ФАБів💥🔥Тривають заходи зі зниження спроможностей російської федерації щодо збройної агресії проти України.⚡️Так, підтверджено ураження 30 квітня 2026 року виробничих будівель “Заводу ім. Я.М. Свердлова” у Дзержинську (Нижньогородська обл., рф).“Завод ім. Я.М. Свердлова” є одним із найбільших російських виробників вибухових речовин. Підприємство здійснює спорядження практично всіх видів боєприпасів – авіаційних та артилерійських снарядів, бойових частин протитанкових керованих ракет, боєприпасів для інженерних військ тощо. Серед іншого завод споряджає фугасні авіабомби (ФАБ), які потім ворог використовує для створення керованих авіаційних бомб (КАБ).⚡️Також підтверджено влучання 25 квітня 2026 року у будівлі на території арсеналу ГРАУ (Головне ракетно-артилерійське управління МО рф) “Кедровка” у населеному пункті Кедровка Свердловської області рф.⚡️Окрім того, підтверджено ураження у травні 2026 року інфраструктури підприємства з виробництва вибухівки у місті Сєльцо (Брянська обл., рф) - Брянського хімічного заводу. Він є важливою складовою воєнно-промислового комплексу країни-агресора та однією з ланок забезпечення боєприпасами російської окупаційної армії.Далі буде!💥 Слава Україні!🇺🇦
⚡️⚡️⚡️Уражено тактичну групу ОТРК “Искандер”, РЛС “Подльот” і "МИС-М1", склади боєприпасів та пункти управління БпЛА противника⚡️В ніч на 2 травня у рамках зниження наступальних спроможностей російського агресора підрозділи Сил оборони України завдали уражень по низці військових об’єктів ворога.⚡️Зокрема, уражено місце розташування тактичної групи оперативно-тактичних ракетних комплексів “Іскандер” (Дружне, ТОТ АР Крим). ⚡️ Також уражено засоби радіолокації противника на території тимчасово окупованого Криму, а саме: берегову радіолокаційну станцію “МИС-М1” (Маяк) та радіолокаційну станцію “Подльот” (Євпаторія).⚡️Окрім того, уражено три пункти управління БпЛА противника (Георгіївка, ТОТ Донецької обл.) та склад БпЛА (Новопетриківка, ТОТ Донецька обл.). ⚡️Українські воїни також уразили ремонтний підрозділ противника у районі Кадіївки (ТОТ Луганської обл.) і склад боєприпасів у районі Іванівки (ТОТ Херсонської обл.).Масштаби завданих збитків уточнюються.⚡️За результатами попередніх уражень підтверджено знищення складу боєприпасів 29.04.2026 на аеродромі “Кача” (ТОТ АР Крим)💪Сили оборони України й надалі системно завдаватимуть ураження по важливих об’єктах противника до повного припинення збройної агресії російської федерації проти України.Далі буде!💥 Слава Україні!🇺🇦
⚡️⚡️Уражено НПЗ “Орскнефтеоргсинтез”, вертольоти Мі-28 та Мі-17, а також низку інших об’єктів ворога⚡️29 квітня та в ніч на 30 квітня підрозділи Сил оборони України завдали уражень по важливих об’єктах противника.⚡️Зокрема, уражено нафтопереробний завод “Орскнефтеоргсинтез” (м. Орськ, Оренбурзька обл., рф). Зафіксовано влучання з подальшою пожежею на території підприємства. Об’єкт задіяний у забезпеченні російської окупаційної армії.Завод випускає понад 30 видів нафтопродуктів – бензини, дизельне пальне, авіаційний гас, тощо. Проєктна потужність переробки – 6,6 млн тонн нафти на рік. Задіяний у забезпеченні російської окупаційної армії.⚡️Окрім того, у районі населеного пункту Бабки (Воронезька обл., рф) уражено ворожі гелікоптери Мі-28 та Мі-17.⚡️Українські воїни також уразили зенітний ракетний комплекс “Тор-М2” у районі Олександрівки Запорізької обл.⚡️Уражено також пункт управління артилерійської бригади противника у Лисичанську (ТОТ Луганської обл.).⚡️Також уражено склад боєприпасів у районі Кременівки (ТОТ Донецької обл.) та місце базування катерів противника в акваторії Чорного моря. Масштаби завданих збитків уточнюються.💪Сили оборони України й надалі системно завдаватимуть ураження по важливих об’єктах противника до повного припинення збройної агресії російської федерації проти України.Далі буде!💥 Слава Україні!🇺🇦
⚡️⚡️Уражено НПЗ “Туапсинский” , засоби ППО, пункти управління та райони зосередження противникаВчора та у ніч на 16 квітня підрозділи Сил оборони України завдали вогневого ураження по низці важливих об'єктів російського агресора.⚡️Уражено нафтопереробний завод “Туапсинский” (Туапсе, Краснодарський край, рф). Туапсинський НПЗ здійснює переробку нафти заявленим обсягом 12 млн тонн/рік. Підприємство активно задіяне у забезпеченні російської окупаційної армії.Зафіксовано ураження цілі з подальшою пожежею на об’єкті.Масштаби збитків уточнюються.⚡️Окрім цього завдано ураження по району зосередження тактичної групи 15-ї окремої берегової ракетної бригади Чорноморського флоту рф (БРК “Бастион”) (Севастополь, ТОТ АР Крим).⚡️Також наші воїни уразили засоби ППО противника: зенітний ракетний комплекс “Бук-М2” (Багатівка, ТОТ Запорізької обл.), зенітний ракетно-гарматний комплекс “Панцир” (Феодосія, ТОТ АР Крим), а також зенітний ракетний комплекс “Оса” (Водяне, ТОТ Донецької обл.).⚡️Крім того, уражено пункти управління БпЛА противника в районах населених пунктів Вербове Запорізької області та Гола Пристань на Херсонщині.⚡️Також уражено живу силу противника в районах населених пунктів Родинське та Затишне Донецької області, а також пункт управління ворога у районі Рівнополя на Донеччині.Втрати противника уточнюються.💪 Сили оборони України продовжать вживати заходів для зниження наступального потенціалу російських окупантів і припинення збройної агресії рф проти України.Далі буде! 💥 Слава Україні! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Жителі Василівки та Дніпрорудного поскаржилися на повне ігнорування їхніх проблем з боку окупаційної влади під час масштабного блекаутуЛюди в окупованих російськими військами містах на Запоріжжі розповідають, що відсутність електрики — це лише половина лиха. Справжня біда в тому, що не працюють банкомати, на заправках немає пального, зникла вода й мобільний зв’язок.Найбільше обурює запоріжців абсолютна мовчанка місцевої влади: жодних пояснень чи термінів відновлення постачання. Дехто навіть повідомляє, що за прості запитання про світло й воду їх блокують у місцевих чатах адміністрації.Усе це відбувається на тлі вкрай напруженої ситуації на Запорізькій АЕС, яка перебуває під контролем російських військ і створює постійну загрозу для всієї окупованої російськими військами частині Запорізької області. А ганебна втеча спеціалістів Росатому з Ірану лише підкреслює, наскільки ця корпорація нездатна забезпечити безпеку й стабільність навіть у власних проєктах.#ЦентрВивченняОкупації🇺🇦Новини Запоріжжя
СБУ уразила нафтопровідну станцію «Кримська», яка забезпечує паливом ключові воєнні бази ворога на півдні рфБезпілотники Центру спецоперацій «Альфа» СБУ спільно з СБС влаштували «бавовну» на лінійній виробничо-диспетчерській станції (ЛВДС) «Кримська» у Краснодарському краї рф.Цей об’єкт входить до системи магістральних нафтопроводів «Тихорєцьк — Новоросійськ-2» та належить компанії «Транснефть».Станція забезпечує перевалку і накопичення пального, зокрема для військових потреб ворога — включаючи базу тактичної авіації «Кримськ» та базу чорноморського флоту рф у м. Новоросійськ.За інформацією місцевої влади, внаслідок удару на території нафтобази виникла пожежа. Зафіксовано ураження інфраструктури, що забезпечує функціонування об’єкта.«СБУ послідовно знижує спроможності ворога у військовій, економічній та логістичній сферах. Подібні операції триватимуть і надалі, доки росія вестиме війну проти України. Кожен такий удар послаблює ресурсну базу агресора та ускладнює забезпечення його військ»
🔥ССО уразили ворожі арсенали на окупованих територіяхПідрозділи Middle-strike Сил спеціальних операцій протягом десяти днів систематично вибивали ворожі арсенали, склади забезпечення, ремонтні бази та ракетні комплекси в трьох окупованих регіонах України. В Довжанську Луганської області та Успенівці на Запоріжжі безпілотники ССО уразили склади ракетно-артилерійського озброєння за понад 100 кілометрів від лінії бойового зіткнення. Окупований Довжанськ стоїть біля кордону з росією на автошляхах до окупованого Донецька та Харкова.Одразу три ворожі склади боєкомплектів уражено Глибокому й Мангуші під Маріуполем на Донеччині за 120 кілометрів від фронту та у селищі Світле під Токмаком на Запоріжжі у 50 кілометрах від ЛБЗ.У тому ж Світлому дрони ССО вдарили по складу матеріально-технічного забезпечення. Загалом протягом цього періоду ворог втратив п’ять складів МТЗ в атаках ССО. Окрім Світлого це сталося у Великій Новосілці та в Рибинському біля Волновахи на Донеччині та у Воскресенці й Зоряному на Запоріжжі. В Рибинському на шляху з Маріуполя до Донецька також уражено склад паливно-мастильних матеріалів ворожого підрозділу забезпечення. А в Старомлинівці на Донеччині уражено логістичний пункт противника.У Хрустальному біля адміністративного кордону Луганщини та Донеччини уражено ремонтну базу противника. Це містечко, яке росія окуповує з 2014 року, розташоване за понад сотню кілометрів від фронту. Ще одну ремонтну базу уразили в окупованій Строганівці неподалік від Мелітополя на Запоріжжі приблизно за 100 кілометрів від лінії бойового зіткнення. А в Троїцькому на Запоріжжі дрон ССО поцілив у вогневу мобільну групу противника, яка й намагалася збивати українські безпілотники.Сили спеціальних операцій завдають Middle-strike ударів середньої дальності по ворожих об’єктах на окупованій території України.Ураження та знищення складів й арсеналів противника біля логістичних вузлів суттєво знижують його боєздатність. ССО продовжують асиметричні дії для стратегічного знесилення ворога у веденні війни проти України.
«На Гуляйпільському напрямку противник продовжує тиск на наші оборонні позиції»: головнокомандувач ЗСУ відвідав воїнів на ПівдніГоловнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський здійснив поїздку до Південної операційної зони, де тривають інтенсивні бойові дії. За його словами, на Гуляйпільському напрямку противник продовжує тиск на українські оборонні позиції. Він зауважив, що оборонці стримують противника в районах населених пунктів Гуляйполе, Добропілля, Староукраїнка, Залізничне, Гуляйпільське, Варварівка, Мирне, Оленокостянтинівка та інших. Щодня відбувається близько 20 бойових зіткнень. Головнокомандувач зустрівся з командирами штурмових та десантно-штурмових підрозділів й частин, які ведуть активну оборону у визначених смугах. «Ми відстежуємо перегрупування додаткових сил і засобів противника та нейтралізуємо ворога. На місці дав відповідні доручення щодо додаткового забезпечення частин боєприпасами та матеріально-технічними засобами», — йдеться у дописі генерала Олександр Сирський.🇺🇦Новини
СБУ разом із Силами оборони уразила нафтотермінал порту Приморськ — ключовий експортний хаб рф на Балтійському моріЦієї ночі безпілотники Центру спецоперацій «Альфа» СБУ спільно з іншими підрозділами Сил оборони (СБС, ССО, ГУР та ДПСУ) влаштували «бавовну» на нафтовому терміналі порту Приморськ у Ленінградській області. Це найбільший нафтовий порт рф на Балтійському морі та ключовий експортний хаб. Через нього проходить значна частина поставок нафти на зовнішні ринки, зокрема й через «тіньовий флот». Лише у 2025 році через нього перевалили понад 46,6 млн тонн нафти.Після атаки на території нафтотерміналу почалася пожежа. Палають резервуари з нафтою та нафтопродуктами. Влучання та займання підтвердила місцева влада.«Кожен проданий барель російської нафти — це кошти, які йдуть на війну проти України. Тому СБУ продовжує систематичну роботу, щоб зменшити ці надходження. Такі спецоперації триватимуть доти, поки росія не припинить агресію проти нашої держави», — повідомило поінформоване джерело в СБУ.