Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - єППО / ВГ Технарі
Añadido 14 jul. 2024

єППО / ВГ Технарі

@eppo_official
Número de suscriptores: 19 545
Fotos: 1,930
Videos: 558
Enlaces: 1,920
Descripción:
Офіційний канал єППО https://base.monobank.ua/141jyD2vFSrd6x https://eppoua.com 1. Встановити застосунок єППО. 2. Пройти авторизацію через Дію. 3. Протестувати налаштування. 4. Помітивши повітряну загрозу - відправити інформацію до сил ППО!
Fuente

єППО / ВГ Технарі | Всім доброго ранку! Ви пам’ятаєте, що сьогодні День вишиванки??Скажіть...

Logotipo de la comunidad de telegram - єППО / ВГ Технарі єППО / ВГ Технарі @eppo_official
5 700 Vistas/Alcance 2026-05-21 05:10 Mensaje №3815
Всім доброго ранку! Ви пам’ятаєте, що сьогодні День вишиванки??Скажіть чесно… невже у вас досі її немає?І ви реально сьогодні підете у звичайному одязі, ніби це просто ще один день?Я зараз не про моду і не про “правильний патріотизм”.Бо сам не ношу вишиванку постійно. Не буду вигадувати красиву історію. Але раз на рік одягнути її для мене вже навіть не традиція.Це моє волевиявлення.І тут, мабуть, когось здивую.Бо я по національності руський.Але за останні роки я зрозумів одну просту річ. Людину визначає не походження і не те, якою мовою вона говорила в дитинстві. Людину визначає те, кого вона вважає своїми.Кого захищає.За кого переживає.І за кого готова стояти до кінця.Тому для мене сьогодні вишиванка не про етнічність.Вона про вибір.Про повагу до країни, в якій живеш, до людей які поруч, до тих, хто зараз в окопах, у шпиталях, у морі й у небі.І про повагу і вдячність до тих, хто вже назавжди залишився на небі…захищаючи моє право сьогодні бути у вишиванці.І мені навіть цікаво, скільки таких людей сьогодні попадеться мені по дорозі в українській Одесі?Людей з різним корінням, різними прізвищами, різною мовою в побуті… але з одним відчуттям: це наша країна.Колись над цим сміялися.Казали “шароварщина”, “какая разніца”.А потім прийшла війна і дуже багато речей раптом стали на свої місця.Виявилось, що різниця є.Велика.Тому сьогодні я буду у вишиванці.А ви?Підтримати | Сайт |ПідписатисяєППО (Android | iOS)Флюгер (Android | iOS)