Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - єППО / ВГ Технарі
Añadido 14 jul. 2024

єППО / ВГ Технарі

@eppo_official
Número de suscriptores: 19 552
Fotos: 1,930
Videos: 558
Enlaces: 1,930
Descripción:
Офіційний канал єППО https://base.monobank.ua/141jyD2vFSrd6x https://eppoua.com 1. Встановити застосунок єППО. 2. Пройти авторизацію через Дію. 3. Протестувати налаштування. 4. Помітивши повітряну загрозу - відправити інформацію до сил ППО!
Fuente

єППО / ВГ Технарі | 1 травня. Колись це було гучне «свято праці» з парадами, прапорами і в...

Logotipo de la comunidad de telegram - єППО / ВГ Технарі єППО / ВГ Технарі @eppo_official
4 110 Vistas/Alcance 2026-05-01 08:03 Mensaje №3765
1 травня. Колись це було гучне «свято праці» з парадами, прапорами і відчуттям обов’язкової урочистості. Людей виводили на вулиці, будували колони, говорили правильні слова, хоча не завжди було зрозуміло, що саме за ними стоїть.З часом це все втратило той первинний зміст без масової картинки і без відчуття «обов’язкового свята».І, можливо, в цьому є своя чесність.Бо праця - це те, що відбувається щодня, незалежно від настрою, погоди чи обставин.Сьогодні це виглядає зовсім по-іншому.Це військові, які виконують свою роботу там, де ціна помилки максимальна.Це інженери, конструктори, технічні спеціалісти, які шукають рішення, від яких залежить дуже конкретний результат для нашої перемоги. Це лікарі, волонтери, водії, люди на виробництві, всі ті, хто робить свою справу.Це вчителі, які щодня тримають майбутнє країни в буквальному сенсі.І це всі, хто працює і чесно платить податки, бо саме з цього формується бюджет і тримається держава.Кожен, хто сьогодні працює, хто не шукає легких шляхів і не перекладає відповідальність, уже робить свій внесок у те, як виглядає країна зараз і якою вона буде завтра.Бо робота - це не тільки професія чи посада, це щоденний вибір не зупинятися, тримати темп, робити свою частину справи навіть тоді, коли ніхто не підштовхує і не контролює.Тож всім хочу побажати, щоб праця не виснажувала, а давала відчуття опори і руху вперед, і щоб у щоденній рутині не втрачати себе, пам’ятаючи, що саме з неї і складається все велике. Вітання зі святом від усіх наших «Технарів»Підтримати | Сайт |ПідписатисяєППО (Android | iOS)Флюгер (Android | iOS)