Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Platea Design Community
Añadido 06 dic. 2025

Platea Design Community

@epam_design
Número de suscriptores: 1 958
Fotos: 399
Enlaces: 295
Descripción:
Життя та робота київських дизайнерів EPAM Слідкуйте за нами на інших платформах: http://bit.ly/4hXhY1R – Pixel Perfect Podcast bit.ly/platea_community – наші події bit.ly/platea_medium – наші статті bit.ly/platea_youtube – відео івентів

👥 Número de suscriptores

1 958
Promedio/Día:: +1
Promedio/Tiempo:: +2
Promedio/Mes:: -6

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 147
Promedio/Día:: 1,070
Promedio/Tiempo:: 1,097
ERR: 58.58%

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,480 26-01-22 08:18
Друзі, ми знаємо, що ви чекали, тож вже 9 лютого ми відкриваємо реєстрацію на Program for Juniors 2026!🚀 І тепер саме час розповісти трошки деталей про неї.Для кого?Це програма для дизайнерів-початківців у сфері UX/UI.📍 Локація: будь-яке місто України 🇺🇦⚠️ Увага! Програма тільки для дизайнерів, які постійно проживають в Україні та є її резидентами. Ми прагнемо розвивати українські таланти та зміцнювати локальну дизайн-спільноту.Вимоги (що потрібно знати/вміти): Англійська мова на рівні мінімум B2 (Upper-Intermediate). Базові знання Figma, композиції, типографії, сіток, теорії кольору тощо. Практичний досвід у створенні інтерфейсів (не обов’язково комерційний, можна навчальний). Що буде на навчанні?💡 2 лекції щотижня (2 години кожна) — обов'язкові до відвідування.💡 Регулярні менторські зустрічі (4 на тиждень).💡 2 домашні завдання щотижня — з чіткими дедлайнами, тому готуйтесь виділити на них багато часу.Навчання буде інтенсивним (40 годин на тиждень), тож ми шукаємо вмотивованих учасників, готових до серйозної роботи. Коли?🕑 Реєстрація стартує 9 лютого і триватиме до 9 березня!Саме навчання розпочнеться в середині травня і триватиме до кінця серпня (онлайн). Що потрібно для реєстрації?📌 Підготувати портфоліо, CV та мотиваційний лист.📌 Пройти тест з англійської (B2+).📌 Скласти тест-квіз з UI/UX-завданнями.📌 Пройти початковий скрінінг з ШІ і технічну дизайн-співбесіду. 📢 Посилання на реєстрацію опублікуємо тут, на каналі.А поки що — якщо є питання, залишайте їх у коментарях! 👉 Незабаром поділимося порадами щодо реєстрації: як підготувати портфоліо, пройти відбір і збільшити свої шанси потрапити на програму. Stay tuned! 💥 #DesignLab #HIVE #ProgramForJuniors
👁 1,070 26-01-15 12:49
Негативний фідбек Рубрика#НотаткиДжуната історія про сприйняття або прийняття критики. Як ви ставитеся до негативного фідбеку? Як реагуєте та поводитеся, коли вашу роботу або рішення «розносять» або коли ви чуєте зовсім не те що хотіли? 🙈🐍🙀 Останнім часом я намагаюся спостерігати за собою та своїми реакціями на роботі — зупиняти емоції щодо проектних задач і процесів, поки вони не перейшли від робочого до особистого. 🥷Моя робота сьогодні — це не персональний проєкт, а виконання поставлених задач. Звісно, хочеться виконувати їх якісно: генерувати класні ідеї, які «легко заходять» та робити дизайни, від яких усі в захваті. Але досвід роботи в різних командах розробки показав, що так буває рідко. Хочеш чи ні — усі рішення та дизайни проходять через сито командної критики, обговорення, аналізу, сумнівів і доопрацювань. 📝 Мій шлях сприйняття негативного зворотнього зв’язку пройшов крізь невдоволення, роздратування, сльози та розпач. Цей досвід показав як емоції стають неконструктивними та схожими на самозахист. Я часто переходила ту межу, коли робота та проєкт ставала моїм «життям». В таких ситуаціях негативні коментарі стають болісними, а працювати та приймати рішення стає важко. 🗿 Якщо ж свідомо дивитися зі сторони 🕵️‍♂️ на коментарі, зауваження, їх зміст та обґрунтування, то на фоні звучить: «Цього я не знала. Про це не подумала. Це загубила. А це занотую.» Помилки і критика вчать думати глибше та ширше, аргументувати, ставити питання та шукати на них відповіді. Вони вчать бачити пророблену роботу іншими очима та під іншим кутом. Негативний фідбек цінний тим, що дає шанс покращити не лише дизайн, а й свій спосіб мислення, витримку та професійну зрілість. 👸 #НотаткиДжунаЮлія Черниш (Associate Designer)
👁 1,130 25-12-18 09:00
🎓 Сертифікація інтерв’юверів: як шлях до професійного зростання У великих компаніях важливо, щоб процес найму залишався однаковим незалежно від країни чи офісу. Саме тому з’являється потреба у сертифікації інтерв’юверів — вона допомагає уніфікувати підхід, підвищити якість відбору та підтримувати високий рівень команди по всьому світу. У цьому пості розберемося, навіщо вона потрібна і чому про це варто знати навіть дизайнерам. 🌍 Єдині стандарти для всіх локаційКоли одна й та сама роль існує в різних локаціях, компанії потрібно бути впевненою, що всі спеціалісти оцінюють кандидатів за спільними стандартами. Без цього рівень команд може відрізнятися, що ускладнює роботу над проєктами. Сертифікація технічних інтерв’юверів вирішує цю проблему — вона формує єдині критерії та робить процес відбору прозорим. 📝 Процес проведення сертифікації:• Реєстрація та старт програми• Теоретичний блок: базові принципи оцінювання• Практичні завдання: виконання кейсів + фідбек від ментора• Copilot interview: участь у реальному інтерв’ю в ролі слухача• Самостійне проведення інтерв’ю 💡 Переваги для інтерв’юерівУчасть в інтерв’ю як інтерв’юер — це спосіб прокачати комунікацію, структурне мислення та навички об’єктивної оцінки. Це розширює кругозір, допомагає краще розуміти вимоги до ролей і додає експертності. А головне — дозволяє впливати на формування сильної дизайн-команди. 🤝 Сертифікація — це розвиток і ком’юнітіСертифікація інтерв’юверів — це не лише про стандарти. Це про розвиток спеціалістів, якісний найм і побудову професійного ком’юніті, у якому хочеться працювати.Про технічні інтервʼю та загалом рекрутінг в EPAM слухайте на нашому подкасті з Андрієм Онофрійчуком!