Fuente
CryptoEnjoy 🍀 | Якщо просто вступите - нагороду не дасть якщо займемо топ і в вас 1000...
3 350 Vistas/Alcance
2026-06-22 15:19
Mensaje №5033
Якщо просто вступите - нагороду не дасть якщо займемо топ і в вас 1000 поінтів не буде, я буду палити бабки щоб вам хоть щось дало, і надіюсь в плюс вийду, реально мало хто торгує, я попробую від волатильністі просто набивати об*єм.Щоб ви отримали нагороду треба набити 1000 бонусів ( це десь 20-30 баксів спалених на комсу) за 1-10 місця дасть по 500-1000 баксів залежно від місця, якщо займемо призове, а призових аж 100, тут нема стільки пабліків напевно щоб сильно перегнали.Кароче спаліть по 30-40 баксів і надійтесь на мене, є шанс що вам бекне 500+, РР норм, а якщо ще кожен з вас спалить по 50-100 баксів то є шанс норм топ зайняти і дохуя лутанутиТак що заходите в wallet + ВСТУПАЄМО В КЛАН депаємо 50 баксів, хуяримо біток на 50х пару раз на всю маржу і ви претендуєте на приз, це кстаті прикольна відсійка халявщиків + там в розділі бонуси сундучки дають, мені 30 баксів дало за 100 потрачених в комсу, кешбек йопта!P.Sя прокручу тисячу+ в комсуUPD: якщо дчоитали і цікава ця дроч в коментах ще багато корисної інфи