Fuente
CryptoEnjoy 🍀 | Памʼятаю часи коли писав по 10 постів в день, кожен паблік писав по 10...
8 810 Vistas/Alcance
2026-05-20 11:22
Mensaje №4990
Памʼятаю часи коли писав по 10 постів в день, кожен паблік писав по 10 посів в день, в чаті по 1000 смс.Грусно що крипта стала не цікавою не тільки для юзера а і для адмінів, люди перестали пости писати, приватки стали втрачати людей, звісно можна сказати всі перейшли на НДА, але це не зовсім так, більшість як і я просто не розуміє про що вести пабліки, одна ситуація на 3 дні про яку в так кожен напише, як умовно з роніном на коінбейз.Так само з рекламою, колись кожен паблік продавав по 5-10 реклам в місяць, а зараз люди рекламують регати альфа банки за 50 грн рефералки, що для мене ппц смішно, витягують максимум так сказати.Можливості є, в цьому місяці їх було багато і без лудки, але натхнення дуже мало.З посмішкою згадую часи 2022-2024, це було прекрасно хоч я і нічого не розумів,надіюсь ми колись повернемось до них.А на скріні просто повийобувався що я не тільки пройобувати вмію!( скрін зробив чат гри, насправді то мінуса)Ну і якщо у вас є ідеї про що можна писати напишіть їх будь ласка, мені цікаво це продовжувати але я дійсно не маю ідей