Fuente
CryptoEnjoy 🍀 | ІСТОРІЯ ОДНОГО АЛЬТСЕЗОНУ...Ви чули про експеримент АША? ( лінк) , Аль...
11 000 Vistas/Alcance
2025-10-24 13:12
Mensaje №4582
ІСТОРІЯ ОДНОГО АЛЬТСЕЗОНУ...Ви чули про експеримент АША? ( лінк) , Альтсезон останніх 3-х років нагадує саме його..Якщо коротко, в кімнаті 10 опитуваних, серед них 9 акторів та 1 реальний учасник, коли 9 акторів кажуть навмисно НЕПРАВИЛЬНО, учасник також каже не правильно, хоча розуміє що це не так, а згодом через мільйон думок доведе що всі 9 людей були праві, а він помилявся.Ми купуємо АЛЬТУ не по причині що ми ДІЙСНО ЙОГО ЧЕКАЄМО, або так каже наш аналіз, А ТОМУ, що ми боїмось що всі зароблять але не ми, що всі купили але не ми, що як цей сраний сусід по кімнаті - даун заробить а я ні, я повинен БУТИ ЗІ ВСІМА.Інфли використовують ТАКУ Ж САМУ аналогію, коли 3-е пишуть про альтсезон інші також напишуть, вони бояться що конкуренти вгадають, а вони не встигнуть про це сказати, ніколи не брали до уваги що аналіз більшості великих інфлів в крипті виглядає одинаково, це стосується і шортів чи лонгів на лістингу і т.д.. всі йдуть за одним паттерном, якщо він так думає - напевно так і є, а ще і 2 інших так написали, блять мб моя думка не правильна, якщо опозоримось то всі, напишу як і всі..Альтсезон 2025 року створив не ринок - а колективна ілюзія, навіть ті хто вже 5-ть разів втратив деп на альті продовжують її купувати, бо а вдруг цей раз точно, ну на ютубі в відосіку ж докази залізобетонні!.. Аналогічно страшно продати, а вдруг виросте, а вдруг я сука чекав 3 роки і продам перед пампом, а ви бачили цю картинку з твіттера де ми на початку?Загалом навіть ті хто кричали що проекти на виході треба лише шортити - купують їх ( привіт беліверам метеори) ті хто хейтив альту - бере її на частину депу, тому що страшніше коли кожен сусід заробив а ти ні, хоч це і суперечить здоровому глузду - але на жаль так працює наша психологія.========Загалом хотів донести альтсезон може бути, може не бути, але щоб зробити власний аналіз - його потрібно робити САМОМУ, не дивлячись на тисячі відео на ютубі, а потім раді цікавості перевірити чи зійдеться він з іншими, виходити там ДЕ ВАМ ХОЧЕТЬСЯ, а не там де всі кажуть точно дійдемо, купувати токени що ВАМ подобаються, адже холдити те в що ви вірите простіше , чим в те що ви не вірите але купили бо так зробили всі. Купуючи новий токен, подумайте чи це ваше бажання чи це навязана думка.UPD - мій портфель все ще є не змінним з цього постуUPD2 - поставте лайк або дизлайк ( в залежності чи цікаво вам читати великі пости)