Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - CryptoEnjoy 🍀
Añadido 14 jul. 2024

CryptoEnjoy 🍀

@enjoy_crypto_guild
Número de suscriptores: 27 922
Fotos: 2,490
Videos: 40
Enlaces: 1,280
Descripción:
🔥 Якщо не працює силка - пишіть в пошук тг CryptoEnjoy 🔥 ЧАТ - https://t.me/enjoy_guild 🔥 РЕКЛАМА - @enjoy_cooperation (promotion) 🔥 ПЛАТНІ АМА - @MORE_BLOOD_ME Розбан і всі питання по чату - @SilentBread
Fuente

CryptoEnjoy 🍀 | Кожен жде по ринку дамп, вот кожен прям жде біток по 95-102к щоб откуп...

Logotipo de la comunidad de telegram - CryptoEnjoy 🍀 CryptoEnjoy 🍀 @enjoy_crypto_guild
16 200 Vistas/Alcance 2025-10-17 12:10 Mensaje №4579
Кожен жде по ринку дамп, вот кожен прям жде біток по 95-102к щоб откупити і фліпнутись, такий зараз настрой в всіх приватках ( де трейдери а не темщики)Я все ж хочу відкупити долитись в альту по текущим, взяв знову свій улюблений старк і арбітрум.Ця бичка для мене - це бичка скиглення, кожен пост про те як заєбав ринок, інколи читаю аж крінжую від себе, ну ось так ось емоції, що поробити, моя перша бичка, а мені подобається бути собою, писати те що відчуваю, потім з кайфом це перечитаю і покрінжую ще раз..По ринку думаю що якраз до зустрічі Трампа і президента Китаю ринок нормалізується, вірю в ще одну росту після виносів, да больно купувати альту по текущим, да больно дивитись на портфель, але я або тут стану багачом або піду на завод, іншого нема, кароче докупив старк і арбітрум, ФФ тримаю, ще якщо впадемо на 15-20% докуплюсь ласт раз.==========Наступний пост в пабліку буде коли я профітну хоч 50к з альти, а поки відпочиньте від мого скиглення і я зачілюсь, давно треба було зробити перерву.ТВХ та ПОРТФЕЛЬFF - 0.147 (дохуя)STRK - 0.112 ( нормально)ARB - 0.3015 (нормально)СТейбл ( меньше 10%)